Zniżka tutaj!
×
Логотип HomeKit

Cześć Siri,
włącz światło dom inteligentny od Apple pod klucz

Złożyć wniosek
HomeKit устройства

Za pomocą natywnej aplikacji Dom, na urządzeniu Apple, będziesz mógł w prosty i bezpieczny sposób zarządzać urządzeniami HomeKit z systemu inteligentnego domu na całym świecie.

Na przykład, aby zobaczyć, kto przyszedł do Ciebie przez iPad lub włączyć ogrzewanie sauny w domu przez iPhone, będąc w biurze. System Inteligentnego Domu HomeKit łączy ze sobą wszystkie akcesoria różnych marek w jednej aplikacji Dom i wykonuje dla ciebie dowolne scenariusze.
Умный дом HomeKit от Apple

Jak to działa?

Zainstalowaliśmy system HomeKit w prywatnym domu i nagraliśmy recenzję, aby pokazać, jak to może działać w Twoim domu.

Komponenty do inteligentnego domu.

Bez względu na to, jakiej marki zostanie wybrane urządzenie kompatybilne z Apple HomeKit przez Ciebie , po zainstalowaniu i wdrożeniu będzie ono dostępne w aplikacji Dom i będziesz mógł kontrolować wszystkie urządzenia z jednego miejsca. Dostępnych jest już ponad 1000 inteligentnych urządzeń domowych od 100 marek na całym świecie, które współpracują z systemem inteligentnego domu HomeKit. Aby zapewnić bezpieczeństwo, Apple zatwierdza każde akcesorium osobno.

Zobaczyć wszystko

Работает с Apple HomeKit
Ten znaczek mówi o kompatybilności systemu HomeKit.

Jak odbywa się instalacja?

Tworzymy.

Należy złożyć wniosek o instalacji systemu inteligentnego domu HomeKit poniżej za pomocą przycisku. Skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia szczegółów, a następnie wysyłamy naszego specjalistę do Ciebie w celu omówienia możliwości i dokładnego doboru urządzeń.

Uzgadniamy.

Przygotowujemy specjalny projekt inteligentnego domu w oparciu o Twoje preferencje i życzenia. Następnie uzgadniamy terminy instalacji i zestaw urządzeń, podpisujemy umowę. Wszystko jest niezwykle jasne i całkowicie przejrzyste.

Wdrażamy.

Nasi specjaliści instalują wszystkie urządzenia, konfigurują system i automatyzację, a także szkolą Cię wszystkich zawiłości. Brawo - Twój dom stał się inteligentny dzięki obsłudze HomeKit od Apple!Zamówić instalacjęNajbardziej popularne w HomeKit

Zespół iLounge HomeKit stale monitoruje gorące nowości i jako pierwsze dostarczają ich dla Ciebie do Polski.


Niestety nie zdążyłeś, wszystko zostało wykupione :(

Pokazać Więcej

Apple HomeKit to jest łatwo

Zintegruj swój dom z systemem inteligentnego domu Apple i uczyń go naprawdę inteligentnym. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać potrzebne urządzenia HomeKit i stworzyć najlepsze scenariusze i automatyzację dla Ciebie.

Zamówić instalacjęCzęste pytania dotyczące inteligentnego domu • 🧡 Dlaczego warto zainstalować inteligentny dom HomeKit?

  Technologiczna osobliwość jest już blisko! Dzisiejsze systemy przestały być kosztowną przesadą, przechodząc w codzienną potrzebę. Zmniejszenie zużycia czynszu, stały nadzór nad dziećmi, karmienie zwierząt domowych na czas — wszystko to może teraz znacznie ułatwić Ci życie.

  System inteligentnego domu Apple HomeKit jest obecnie najbardziej aktualną platformą do budowy inteligentnego domu za pośrednictwem urządzeń Apple (iPhone / iPad / Apple Watch / Mac) i Siri. Pod nią regularnie są produkowane nowe urządzenia, znacznie rozszerzając dostępne możliwości.

 • 📍 Gdzie jest możliwa instalacja systemu inteligentnego domu?

  Specyfiką systemu inteligentnego domu Apple HomeKit jest modułowość. Świetnie sprawdza się w każdym mieszkaniu od jednopokojowego mieszkania do wiejskiego domu na trzy piętra. Standardowe rozwiązanie pozwala skutecznie pokryć do 500 m2 i do 5 pięter. Potrzebujesz więcej? Możliwe jest opracowanie personalnego projektu inteligentnego domu, obejmującą znacznie większą przestrzeń przez HomeKit.

 • ✅ Co jest wliczone w koszt inteligentnego domu?

  Każdy klient ma różne potrzeby i wariacje w konfiguracji inteligentnych urządzeń domowych, które mogą się znacznie różnić w zależności od wymagań. Jeśli chodzi o usługi, cena obejmuje: wyjazd na miejsce specjalisty w celu sporządzenia planu technicznego, instalację i podłączenie sprzętu, stworzenie jednego systemu z różnych komponentów, szkolenie operacyjne i roczne zdalne wsparcie, opracowanie osobistych scenariuszy i automatyzacji systemu inteligentnego domu.

 • ⏱ Jak długo wdraża się system inteligentnego domu?

  Cały zakres prac jest wykonywany do 14 dni, przy spełnieniu wymagań:

  1. Pomieszczenia przeszły fazę wykończenia i na czas instalacji inteligentnego domu HomeKit, w nich nie są wykonywane inne prace.
  2. Klient lub jego pełnomocnik jest osobiście obecny na etapie montażu węzłów.
  3. Doprowadzono i podłączono całą komunikację (zasilanie, zaopatrzenie w wodę, kanalizacja).
  4. W pomieszczeniu stabilna temperatura +18 - +30 stopni.
  5. Każdy punkt instalacji ma już zasilanie. Tam, gdzie wymagane są uchwyty na kubki, ich głębokość powinna wynosić 60 mm i więcej.
  6. Istnieje swobodny dostęp do paneli elektrycznych, aby usunąć zasilanie sieci podczas instalacji.
  7. Do każdego punktu instalacji ma być swobodny dostęp.

 • 🔐 Jak system HomeKit sprzeciwia się hakowaniu?

  Jedną z głównych zalet systemu inteligentnego domu HomeKit jest ochrona przed hakowaniem. Każde urządzenie obsługujące standardy HomeKit jest koniecznie chronione przez platformę bezpieczeństwa Security 2 (S2). Jej mocne strony:

  1. Szyfrowanie AES 128 z ulepszonym procesem wymiany kluczy.
  2. Symetryczne szyfrowanie kluczy Diffie-Hellmana (ECDH).
  3. Uwierzytelnianie danych w celu zapobiegania hakowania.

  Dodatkowym argumentem jest sama firma Apple, która opracowała HomeKit. Naprawdę wiedzą, jak sprawić, by urządzenia i oprogramowanie były niedostępne dla hakerów.

 • 🚥 Jakie etapy pracy są nad wprowadzeniem inteligentnego domu?

  Wszystko zaczyna się od wypełnienia danymi formularza projektu i przybycia naszego pracownika do obiektu przyszłej instalacji. Następnie musi sporządzić zadanie techniczne, w którym zostaną wzięte pod uwagę cechy pomieszczenia i życzenia klienta.

  Gotowy projekt jest uzgadniany z klientem, po czym zostaje podpisywana umowa o świadczenie usług. Montujemy system inteligentnego domu, konfigurujemy go, szkolimy właściciela, jak go używać. Na koniec, jeżeli nie ma żadnych pytań, klient podpisuje akt wykonanych prac.

 • 💙 Jeśli klient później będzie miał trudności z inteligentnym domem?

  Główną zaletą systemu Apple HomeKit jest to, że jest on intuicyjny. Oczywiście nie zostawimy samego po instalacji z "robotem", natychmiast przeprowadzamy pełne szkolenie. Jeśli pojawią się nieporozumienia, możesz skontaktować się z nami za darmo w celu uzyskania wsparcia w ciągu roku.

 • 🇺🇦 W jakich miastach Polski pracujemy?

  Przeprowadzamy konsultacje i zdalną pomoc w instalacji na terenie całej Polski. Montaż i instalację wykonujemy tylko we Warszawie.

 • 🛋 Jak wygląda system inteligentnego domu we wnętrzu?

  Nowoczesne czujniki inteligentnego domu są bardzo małe i doskonale się maskują. Mają łączność bezprzewodową i zasilane przez wbudowaną baterię. Żadnych przewodów lub bezkształtnych pudełek na ulubionych tapetach.Оформление заказа на Apple HomeKit
Złożenie zamówienia

 • Sterowanie światłem za pomocą aplikacji Dom na iPhone / iPad / MacBook / Watch
 • Sterowanie światłem za pomocą Siri
 • Tworzenie scenariuszy podczas ruchu lub otwierania
 • Sterowanie i dobór kolorów oświetlenia
 • Automatyzacja oświetlenia w lokalu
od 12 990 грн
 • Regulacja temperatury przez aplikacje Dom i Siri
 • Sterowanie urządzeniami klimatycznymi i ogrzewaniem
 • Sterowanie urządzeniami elektrycznymi
 • Sterowanie zasłonami lub roletami
 • Sterowanie telewizorem i głośnikami
 • Sterowanie nawadnianiem ogrodu i trawnika
 • Automatyczne podlewanie w zależności od pory dnia
 • Sterowanie otwieraniem i zamykaniem bram
 • Tworzenie scenariuszy na podstawie temperatury, wilgotności, obecności i pory dnia
od 16 490 грн
 • Sterowanie alarmem za pomocą aplikacji Dom i Siri
 • Syrena dźwiękowa i powiadomienia Push po uruchomieniu alarmu lub czujników
 • Informacje o otwarciu drzwi i okien, obecności dymu, wycieków i ruchu w pokojach
 • Wymuszone odcięcie zaopatrzenia wody w domu
 • Powiadomienia z kamer CCTV
 • Wizyjny monitoring uliczny
 • Zobaczyć historię nagrań za ostatnie dni
od 14 290 грн
Przybliżona wartość
od 12990 грн