Zniżka tutaj!
×

Dostawa

Dostawa kurierska we Warszawie

Dostawa kurierska odbywa się w dniu złożenia zamówienia, jeśli towary są dostępne. Zamówienie do 11:00 zostanie zrealizowane tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 11:00 będą realizowane następnego dnia.

Możesz zapłacić za towary u kuriera przy otrzymaniu zamówienia lub online podczas złożenia zamówienia na stronie internetowej. Dostawa odbywa się dopiero po uprzednim uzgodnieniu z klientem poprzez połączenie telefoniczne na podany w zamówieniu numer kontaktowy. Przez pół godziny przed planowanym czasem dostawy kurier kontaktuje się z kupującym i potwierdza aktualność zamówienia.

WAŻNE! Dostawa kurierska nie jest realizowana w takich obszarach:
Zalecamy do korzystania z dostawy do placówki firm kurierskich w najbliższym do Twojego oddziale lub dostawą pod adres.

Pickup we Warszawie

Najbardziej wygodny i szybki sposób, aby odebrać towar. Możesz osobiście odebrać zamówienie w naszym biurze.

Adres biurowy iLounge:

;

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -piątek od 09:00 do 19:00.

Sobota - niedziela od 09:00 do 18:00.

Доставка в отделение
Dostawa do placówki pocztowej

Szybka metoda dostawy na terenie całej Polski za pomocą . Jednocześnie możliwy jest każdy rodzaj płatności, w tym "Opłata za pobraniem". W którym masz możliwość osobiście sprawdzić towar podczas odbioru w placówce pocztowej, po czym zostaje dokonana płatność i odbiór towaru.

Paczka jest dostarczana do wybranego miasta. Aby odebrać zamówienie, konieczne jest przedstawienie dowodu tożsamości i numeru deklaracji, który zostaje dostarczony w ciągu godziny po potwierdzeniu zamówienia.

Адресная доставка по Украине
Dostawa pod adres


Najwygodniejszy sposób dostawy na terenie Polski! Kurier dostarczy dla Ciebie paczkę pod każdy adres w dogodnym czasie. Jeżeli nie masz czasu na wycieczkę do placówek pocztowych, ta opcja dostawy jest najlepsza dla Ciebie.

Szanowni klienci, po otrzymaniu i sprawdzeniu towarów, skargi dotyczące kompletacji wyposażenia oraz wyglądu zewnętrznego towaru, nie są akceptowane!
Bardzo prosimy Cię o sprawdzenie wyglądu zewnętrznego towaru i kompletacji wyposażenia pod czas odbioru towarów.