Niezależne
serwis Apple Oryginalne części. Gwarancja i jakość od iLounge.

Złożyć wniosek22 602 21 86

Już naprawione

0
iPhone
0
iPad
0
Apple Watch
0
MacBook

Obliczyć koszty naprawy

1 krok z 3
1 krok z 3
1 krok z 3
Стоимость ремонта Apple Macbook
1 krok z 3
Стоимость ремонта Apple Watch

Serwis Apple, godne Apple

Otwórz własny serwis iLab
Darmowa diagnoza Apple

Darmowa diagnoza

Serwis iLab oferuje bezpłatną diagnostykę urządzeń Apple, nawet w przypadku odmowy od naprawy.

Komfort na maksa Apple

Komfort na maksa

Podczas naprawy urządzenia możesz zostać w naszym salonie lub wziąć iPhone zastępczego. Mamy PlayStation, gościnnego iPad, kawę, słodycze i mnóstwo nowości Apple.

Ranking części zamienne Apple

Ranking części zamienne

Podczas Apple Repair używamy wyłącznie wysokiej jakości części od sprawdzonych dostawców, które można kupić osobno.

Szybko Apple

Szybko

Doceniamy Twój czas i wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie terminów. Nasi specjaliści pracują szybko i sprawnie. W ciągu 2 godzin naprawimy Twoje urządzenie, a nasz kurier pomoże nam dostarczyć Twoje urządzenie Apple do nas i zawieźć z powrotem.

Jakościowo Apple

Jakościowo

Koncentrujemy się na jakości. Nasi specjaliści są to profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w naprawach urządzeń Apple, a także certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższy poziom.

Z gwarancją Apple

Z gwarancją

Udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na świadczone usługi i zainstalowane części. W przypadku problemów po naprawie specjaliści naprawią problem bezpłatnie i szybko.


Zostaw zgłoszenie

Dostarcz lub wyślij

Możesz osobiście dostarczyć swój dla napraw pod adres Polska, Warszawa lub wysłać firmą kurierską z dowolnego miasta Polski.

Zapisać się na naprawę

Zamów kuriera

Nasz kurier odbierze urządzenie w wygodnym miejscu dla Ciebie. Po naprawie odsyłamy naprawione urządzenie.
Koszt usługi — 150 zł.

Wezwać kuriera

Co mówią nasi klienci ❤️

 • Dima Ovakimyan

  Pacjent, piąte jabłko takich osób nie ma już w zasadzie sensu wyprowadzać ze śpiączki. Było to jednak bardzo potrzebne. Znajomy polecił mi chłopaków z iLab. Pavel przywrócił pacjenta do życia. Bardzo dziękuję.

 • Bas Daniela

  Szybko i sprawnie wymieniono mi ekran iPhone XS, naklejono szkło ochronne (trwało to około 30 minut, wszystko odbyło się na moich oczach), ekran działa teraz bez problemów! Udzielili mi miesięcznej gwarancji.

 • Danylo

  Pęknięta szyba w nowym iPhone 11 pro max. Szybka reakcja, konsultacja na vyber, wysłanie telefonu z Lwowa, następnego dnia - telefon był już w pracy, wszystko wyszło dobrze, wymieniono szkło, i to 4 razy taniej! Cieszę się!

 • Anna Novikova

  Świetna serwis, polecam wszystkim

 • Our B.

  Chciałbym podziękować pracownikom serwis iLab za szybką naprawę mojego iPhone i wymianę szyby w odpowiednim czasie. W końcu telefon jest bardzo potrzebny. Chłopcy wykonali świetną robotę, prawie przez cały dzień. Bardzo zadowolony z ceny i jakości. Wielkie dzięki!

 • Vasyl Sokolik

  Świetny serwis. Miałem stłuczoną szybę, wymieniono ją szybko i sprawnie, jestem zadowolony z wykonanej pracy. Personel jest przyjazny i profesjonalny. Polecam.

 • Alexandr

  Wymieniono akumulator i szybę w SE, wszystko sprawnie wykonane, cena zadowalająca, dobre podejście do klienta. Polecam wszystkim tę serwis!!!

Instrukcje i porady

Więcej postów

Jak pracujemy

Akceptujemy urządzenie Apple

Akceptujemy urządzenie

Przywozisz lub nasz kurier odbierze Twoje urządzenie Apple do naszego serwisu.

Przeprowadzamy diagnostykę Apple

Przeprowadzamy diagnostykę

Nasz specjalista diagnozuje urządzenie i podaje dokładny koszt i czas, po czym przystępuje do naprawy.

Jak nowy! Apple

Jak nowy!

Dajemy Ci w pełni "uzdrowione" urządzenie z 6-miesięczną gwarancją. Bez pęknięć, bez upadków!

Otwórz własny serwis iLab

Zarabiajcie od 15 000 zł miesięcznie!
Franczyza centrów serwisowych Apple w Polsce.

Uzyskać biznesplan


FAQ serwis Apple

 • 💚 Jakie jest najlepsze serwis Apple we Warszawie?

  My, w serwis iLab, stawiamy na maksimum przy organizacji i wykonywaniu usług naprawczych, a nasz zespół składa się tylko z profesjonalistów z dużym doświadczeniem w naprawie sprzętu Apple. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 • 🏷 Jakie są ceny w serwisie Apple?

  Na przykład wymiana szkła w iPhone kosztuje od 499 zł do 4999 zł w zależności od modelu urządzenia. Specjalista może ogłosić dokładny koszt naprawy lub wymiany dopiero po przeprowadzaniu pełnej diagnozy usterki.

 • 📍 Gdzie są centra serwisowe Apple we Warszawie?

  Serwis iLab znajduje się pod adresem:
  • Polska, Warszawa

 • ⌚ Jak działa serwis iLab?

  Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Ale kurier może odebrać urządzenie do naprawy do 19:00 codziennie.

 • ✅ Jaka jest gwarancja w serwis iLab?

  Gwarancja na naprawione u nas urządzenia Apple wynosi 6 miesięcy i obejmuje gwarancję na wymienioną oryginalną część zamienną.

iLab: serwis Apple

Сервис iLab Сервисный центр Apple

Profesjonalna jakość i szybkość są to główne cechy serwisu iLab. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą fachowców, którzy są w stanie wykonać naprawa sprzętu Apple dowolnego poziomu trudności w krótkim czasie. Zawsze używamy specjalnego sprzętu i nowych oryginalnych części, dzięki którym przeprowadzana jest jak najdokładniejsza diagnostyka i wysokowydajna naprawa. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług serwisowych, ponieważ jesteśmy pewny tego, co oferujemy klientom. Nasz specjalistyczny serwis iLab znajduje się w samym centrum Warszawy, więc łatwo nas znaleźć i bardzo wygodnie się do nas dostać. Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem problemu związanego z naprawą Apple.

Ceny usług

Ceny napraw Apple są u nas najbardziej lojalne przy najwyższej jakości świadczonych usług. W sekcjach podane są ceny wszystkich usług naprawczych: cena zawiera koszt części, która zostanie zmieniona, oraz koszt samej naprawy.

Gwarancja Apple w serwis iLab

Wszelkie usługi naprawcze naszego serwisu Apple są objęte gwarancją, która jest potwierdzeniem jakości wykonanej wymiany lub naprawy oraz jakości nowej części, która będzie tylko w oryginalnym wykonaniu. Ponadto gwarancja daje naszym ukochanym klientom pewność niezawodności świadczonych przez nas usług, ponieważ iLab to naprawdę wysokiej jakości i szybka naprawa sprzętu Apple.

Odbiór i dostawa przez kuriera

Nie masz czasu ani możliwości samodzielnego dostarczenia swojego niedziałającego urządzenia Apple do naszego serwisu? Nie ma problemu. Mamy użyteczną usługę, która pozwala znacznie zaoszczędzić czas, o nazwie "Wezwanie kuriera". Należy złożyć wniosek na stronie internetowej lub zadzwonić do nas pod numer . Nasz kurier dotrze do wyznaczonego miejsca tak szybko, jak to możliwe: do domu, biura, a nawet kawiarni i dostarczy urządzenie Apple do naszego serwisu w celu naprawy.

Sprawdzić status naprawy

Zapisy na naprawę

Połączenie zwrotne

Zostaw swoje dane, a my oddzwonimy.