iLounge | Artykuły | 💙 Apple HomeKit | Które telewizory obsługują HomeKit
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/06/22

Które telewizory obsługują HomeKit

Które modele telewizorów współpracują z HomeKit i jak wybrać właściwy? Następnie powiemy Ci więcej.Które telewizory obsługują HomeKit

W pozostałej części coraz więcej inteligentnych technologii i telewizorów nie jest bez winy. Jeśli chcecie dehto i dosi sądzić, że telewizor pełni rolę wyświetlania obrazu, to od dawna tak nie jest. Można by pomyśleć, że inteligentne telewizory są niezwykle funkcjonalne, zwłaszcza że można je podłączyć do HomeKit .

Samą funkcją HomeKit jest umożliwienie używania głosu jako dodatkowego głosu: vmikati i vimikati yoga, filmy shukati, tworzenie ulubionego programu. Wystarczy tylko powiedzieć Siri, że będę vikonana. Ponadto HomeKit może jednocześnie wyświetlać Twoje ulubione filmy i zdjęcia z telefonu dzięki funkcji Airplay.

Co to jest HomeKit? Interakcja jogi z telewizorem

HomeKit – system do integracji inteligentnej budki firmy Apple. Zapewnia bezpośrednią współpracę z Apple iOS i umożliwia korzystanie z dodatków z jednym programem HomeKit.

Za pomocą HomeKit koristuvach może korzystać z inteligentnych urządzeń z pomocnika głosowego Siri lub bezpośrednio z programów w telefonie. Możesz skonfigurować robota z takimi przystawkami jak: termostaty, inteligentne lampy, telewizory inteligentne itd.

Jakie są łącznie modele telewizorów z HomeKit?

Od 2019 roku wzrosła liczba inteligentnych telewizorów współpracujących z systemem HomeKit. W tej chwili jest kilku głównych producentów, którzy przygotowują telewizory z obsługą HomeKit i dla siebie: Samsung, LG, Sony, Vizio.

Istnieją dwa sposoby korzystania ze Smart TV z HomeKit i Siri: możesz uzyskać telewizor z dołączonej wtyczki HomeKit lub podłączyć Apple TV, tak jak dodatek ma gniazda CEC-HDMI. Ale mimo wszystko Apple TV zawiera te same nedolki, równolegle z HomeKit.

Jak sprawić, by telewizory działały z HomeKit i Apple TV?

Przystawki robota, które mają wsparcie HomeKit, są łatwe do wykonania. Smród będzie ćwiczony jakimś technicznym produktem, jakimś szalonym systemem (iPhone, Zegarek Apple lub Apple HomePod). Ale, Smart TV słyszy twoje polecenia głosowe poprzez podłączenie załączników, do tych, którzy nie transmitują wbudowanego mikrofonu.

Do pracy z Apple TV musisz podłączyć załącznik do dowolnego telewizora, portu de є HDMI іz podtrimkoy CEC i prawie keruvannya dla dodatkowych poleceń. Jedyna mała rzecz – telewizor musi być podłączony do gniazda HDMI HomeKit, aby uzyskać najnowszą funkcjonalność.

Najlepsze opcje TV dla robotów HomeKit

Możesz zobaczyć niektóre marki telewizorów, na przykład podsumowania z HomeKit, i dla siebie: Samsung, Viso, Sony i LG.

Tsіkavo, jakie są marki telewizorów, takie jak Samsung i Vizio, zgłosiły dodatkowe podejrzane, więc aby zbudować więcej starych modeli, zaczęli poprawiać pracę z HomeKit. Możliwe stało się rozpoczęcie odnowy, a coristuvachi odebrali nową funkcję bez wychodzenia z domu.

Vizio promuje nowsze telewizory dla robotów z HomeKit. Jednocześnie takie marki jak Samsung i LG mogą zapewnić równowagę cen i technologii. Firma Sony również promuje modele telewizorów garni, ale smród brzmi drogo.

Telewizory takie jak Sony z reguły nastawione są na bezpieczne i idealne obrazy o tej porze Samsung i LG - w przystępnej cenie i jakości.

Za to, co jest twoje budżet mieszkaniowy , bardziej prawdopodobne, że zostanie przyciągnięty do marki Vizio . Smród rabowania telewizorów z mniejszych i za bardziej przystępną cenę.

Yakshcho vie duje oceń jakość obrazu , możesz spojrzeć w górę do Sony śmierdzą w tym planie, można by rzec, przywódcy.

dobrze więc Samsung i LG mogą dać mnóstwo takich opcji jaka: ekspansja, ekspansja i yakіst.

Lista najkrótszych telewizorów, podsumowania HomeKit:

Telewizory Samsunga:

 1. Seria QLED firmy Samsung;
 2. Telewizor Samsung 55" Q80R 4K Smart QLED 2019;
 3. Seria Samsung 7.

Typ TB Vizio:

 1. seria Vizio P;
 2. Seria Vizio M;
 3. seria Vizio E;
 4. Seria Vizio D.

Telewizory LG:

 1. LG OLED;
 2. Seria LG NanoCell SM9X;
 3. Seria LG NanoCell SM8X;
 4. Seria LG UHD UM7X.

Telewizory Sony:

 1. Seria Sony Z9G;
 2. Seria Sony A9G;
 3. Seria Sony X950G.

Podbags

Możemy się domyślać, jakie wspaniałe opcje dla telewizorów, jak pracować z HomeKit dla różnych potrzeb. Obecność telewizora, który współpracuje z HomeKitem, to cudowny sposób na unowocześnienie telewizora i dodanie nowych, bezosobowych funkcji. Cóż, jaki rodzaj przywiązania wybrać, aby virishuvate tylko do ciebie.