iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak znaleźć ołówek Apple, jeśli się zgubił
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/10/23

Jak znaleźć ołówek Apple, jeśli się zgubił

Zgubiłeś Apple Pencil? Zebrano wskazówki i porady, jak go znaleźć.Jak znaleźć ołówek Apple, jeśli się zgubił

Rysik Apple Pencil to ulubione narzędzie artystów, projektantów i wybitnych artystów. To dla ciebie trudne, ale naprawdę łatwo jest poznać analogi, dzięki obecności fajnych chipów (na przykład nowych, z przeniesieniem tapu na zmysły za pomocą nowych tabletów), możesz przejść do obudowy swojego iPada, aby uzyskać dodatkowe magnesy, ale rysik (przepraszam) wiadomo, że łatwo go zniszczyć.

Chi naprawdę zna osadzenie Apple Pencil? My virishili powstaliśmy i wybraliśmy dla ciebie ze względu na ciebie, jakbyś pracował.

Jak korzystać z rysika Apple Pencil

Jak poznać Apple Pencil, jak zepsuć wino

1. Pomóż iPadowi i Bluetoothowi

Jeśli Apple Pencil łączy się z iPadem przez Bluetooth, musi znajdować się w odległości do 50 metrów od budynku gospodarczego. W przeciwnym razie wystarczy połączyć się z aneksem. Dlatego, logicznie rzecz biorąc, jest to z tobą na porządku dziennym i łatwiej jest poznać rysik. Po pierwsze, co robimy, gdy używamy Apple Pencil:

  1. Przejdź do Ustawienia → Bluetooth → Moje załączniki na iPadzie.
  2. Zastanawiamy się, czy Twój Apple Pencil wygląda jak akcesorium.

A potem po prostu żartuję z jogi w pobliżu, spodіvayuchis powodzenia :)

Jak poznać Apple Pencil, jak zepsuć wino

2. Odkryj na nowo swoje maluchy

Może to zabrzmieć absurdalnie, zwłaszcza jeśli nie pamiętasz, aby założyć go na snidanok, ale tak naprawdę jest to jeden z możliwych sposobów poznania rysika. Zgadnij, czy odzyskałeś wykończenia Apple Pencil, a następnie przejrzyj pozostałe pliki na iPadzie w poszukiwaniu wskazówek. Odwróć terytorium wokół swojego miejsca pracy, podziwiaj sofę, torbę, jakby zalały tam tablet rysikiem.

3. Przyspiesz tracker

Jak korzystać z rysika Apple Pencil

Istnieje wiele różnych trackerów, za pomocą których możesz spróbować poznać użycie rysika. Smród jest jak opłata, więc jest bezpłatny. Możesz wybrać, czy jesteś, ale Cudowne odkrycie zdavsya me zruchnіshim i jednocześnie bezkoshtovnym (є wersja płatna).

  1. Uznaj Wunderfind.
  2. Uruchom program i sprawdź połączenie Bluetooth urządzenia.
  3. Kliknij ikonę rysikiem i zobacz jej położenie.

Bardziej jak Skoda, ale na Apple Pencil, jak na nowym etui AirPods Pro 2 bez głośników. Do tego, kiedy jesteś rozładowany, wiedz, że przywiązanie pomaga bardziej niż dobry nastrój. Cóż, jeśli spędziłeś dużo czasu tutaj, w mieście, to tutaj, lepiej na wszystko, sytuacja nie jest na twoją korzyść. Aje stylusi ring out nie zaznaczają, chcąc varto bulo b.

Przed przemówieniem, co jest możliwe, zastosuj grawerowanie do rysika. Lub przyklej naklejkę z numerem, aby vipadku vtrati mogło się z tobą skontaktować. Zwłaszcza jeśli lubisz pratsyuvati tutaj w kawiarniach, w przeciwnym razie cena często wzrośnie.

Lepiej zaoszczędzić pieniądze, a potem nie martwić się o te, jak poznać Apple Pencil, jakbyś został zwolniony i zrujnowany przez miasto.