iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak pobierać filmy z Twittera na iPhone'a
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/27/23

Jak pobierać filmy z Twittera na iPhone'a

Jak pobrać wideo z Twittera na iPhone'a.Jak pobierać filmy z Twittera na iPhone'a

Teraz Twitter nie jest tym samym, co przed przybyciem Elona Muska, ale nadal jest potężnym serwisem do dzielenia się przydatnymi wskazówkami, informacjami ze źródła, a także można tam znaleźć wiele ciekawych, uroczych i przydatnych filmów, które autorzy nie publikują na YouTube ani w TikTok. Standardowa aplikacja nie pozwala na zapisanie wideo w rolce aparatu iPhone'a w celu późniejszego udostępnienia.

Ale jest zwolennik usług, które w tym pomagają. W tym artykule pokażemy, jak pobrać wideo z Twittera do iPhone, aby później móc wysłać go znajomym lub obejrzeć, gdy nie ma internetu.

Jak pobierać filmy z Twittera na iPhone'a

  1. Znajdź tweeta z filmem.
  2. Skopiuj link do tweeta.
  3. Pasta link do serwisu.
  4. Pobierz wideo.
  5. Otwórz pliki do pobrania i dodaj je do rolki z aparatu.

Jak pobierać filmy z Twittera na iPhone'a

Aby dodać łącze do filmu z Twittera do schowka iPhone'a, musisz: Rozpocząć odtwarzanie filmu. Następnie klikamy małą ikonę udostępniania w prawym dolnym rogu, a następnie po prostu kopiujemy link. Chociaż możesz również nie otwierać wideo, po prostu wykonaj standardowe „Udostępnij tweet” i skopiuj link do samego tweeta. Ta metoda jest również odpowiednia dla usługi, po prostu pobierze wideo z samego tweeta.

Jak pobierać filmy z Twittera na iPhone'a

Pobieranie filmów z Twittera na iPhone'a to szybki i łatwy proces, który można wykonać w zaledwie kilku krokach.

Korzystając z naszego krótkiego przewodnika, możesz szybko zapisać chwile z Twittera na iPhone'a i oglądać je offline lub udostępniać innym. Mamy nadzieję, że nasze instrukcje okazały się przydatne, zasubskrybuj Kanał telegramu, aby nie przegapić innych przydatnych przewodników.