iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/16/22

Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować

Więcej ciekawostek o NFT: jak naprawdę na nich zarabiać?Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować

NFT to fenomen sztuki współczesnej, na który zapotrzebowanie rośnie z każdą minutą. Kapryśne zdjęcia są niesamowite i otwierają przed każdym nowe możliwości. Jest wiele opcji zarobki na NFT, począwszy od kreacja, kończąca się długoterminową inwestycją w przyszłość. Najważniejsze, że masz wystarczająco dużo pieniędzy i cierpliwości na takie transakcje. Przyjrzyjmy się bliżej jednej z opcji.

Co to jest biała lista

Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować

Podczas ogólnoświatowego wybuchu szaleństwa NFT artyści, którzy stworzyli swoją kolekcję unikatowych rysunków, stanęli przed problemem dużej konkurencji, w wyniku której wymyślili nowy sposób dystrybucji. Autorzy zaczęli popularyzować swoje kolekcje w różnych sieciach społecznościowych, powiększając listę. W nagrodę zaoferowanie ograniczonej liczby Białej Listy (przepustki) osobom najbardziej zainteresowanym projektem.

Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować

WhiteList daje Ci możliwość bycia pierwszym, który kupi NFT po stałej cenie ustalonej przez właściciela, co skutkuje przewagą polegającą na tym, że nie przepłacasz i uzyskujesz pożądany zysk szybciej niż typowe spekulacje.

Gdzie zacząć

Aby rozpocząć, potrzebujesz dwóch aplikacji, Twittera i Discorda.

Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować

Wyszukiwanie na Twitterze wprowadź Białą listę. Po przejściu na stronę użytkownika, w opisie kliknij link do Discord. Następnie bot automatycznie zapozna Cię z zasadami uzyskania przepustki. Zazwyczaj większość z nich ma te same zasady zachowania i otrzymywania Białej Listy.

Zasady są proste: komunikacja na czatach ogólnych, wszelkie przejawy kreatywności, łatwe codzienne zadania, komunikacja w przestrzeniach głosowych (w których wszystko jest ci szczegółowo wyjaśnione). Wszystko to pomoże Ci jak najszybciej uzyskać Białą Listę.

Co zrobić z białą listą

Jak zarabiać na NFT: co to jest Biała Lista i jakie NFT kupować

Po otrzymaniu żądanej przepustki musisz połączyć swój portfel, do którego otrzymasz NFT za stałą opłatą. Ważne jest, aby pamiętać, że najpierw musisz zapoznać się z giełdami, na których będzie odbywać się handel i zarejestrować tam swoje konto.

Ekspert w tym przypadku nigdy nie pracuje sam, dzięki czemu ma szacunkową pensję w wysokości 2000 dolarów lub więcej. Z kolei początkujący będzie musiał pracować samodzielnie, stopniowo ucząc się wszystkiego, ale mimo to prawdopodobne zarobki to 500-1000 dolarów. Kapitał początkowy musi wynosić co najmniej 500 USD.

Jakie NFT warto kupować, aby zarabiać

Jakie NFT warto kupować, aby zarabiać

Rynek NFT jest zawsze nieprzewidywalny, a to, czego wczoraj nikt nie potrzebował, jutro stanie się ogromnym trendem. Dlatego przed zakupem NFT zwróć uwagę na komponent zewnętrzny, dobrymi przykładami są Imaginary Ones lub Invisible Friends. Obiecujące projekty zawsze mają własną stronę internetową, więc sprawdź to. Teraz wiele nowych projektów poszło dalej, czyniąc NFT częścią gier, takich jak Illuvium.

Główna cecha NFT, które naprawdę warto kupić - jest to powiązanie z wydarzeniem lub jakąś postacią, celebrytą. Powinieneś także podążać za trendami: trampki NFT, zwierzęta, niezwykłe szybko rosnące NFT - w tym celu musisz przeczytać wiele wiadomości na ten temat i zbadać rynek.