iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/12/23

Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube

Jeśli nie chcesz oglądać filmów na YouTube w języku rosyjskim, jest do tego przydatna wtyczka.Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube

Czy dostałeś rekomendacje dotyczące rosyjskiego filmu na YouTube? Ukraiński sprzedawca detaliczny Taras Slivka opracował wtyczkę do Chrome i Firefox, która wykorzystuje algorytmy YouTube do blokowania rosyjskich filmów i nie wyświetla ich jako rekomendacji.

W tym artykule pokażemy, jak użyć brązowego narzędzia i raz na zawsze zablokować wyzwalacze.

Jak korzystać z narzędzia stopRU

Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube

Zgіdno ze sprzedawcą, algorytmem narzędzia uwięzienia dla tych, które są widoczne w opisie, są nazwy liter wideo, yakі є tylko w alfabecie rosyjskim. Po tym narzędziu możesz zobaczyć, jak wibrują przez „Nie klikaj” i „Nie polecaj kanału” w serwisie YouTube.

Uważamy, że narzędzie sprawdziło już ponad milion filmów i usunęło z rekomendacji do 220 000 filmów. Ale niestety taki algorytm nie jest idealny iw niektórych przypadkach nadal daje hit, na przykład dlatego, że nie ma rosyjskich filmów (e, s, b).

Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube

Najlepiej byłoby dodać tekst „Film został sprawdzony”. To samo narzędzie może zaciemniać rosyjskie filmy i tym samym za góry obwinia się Ukraińców i obcokrajowców. Warto nawigować dla dzieci, tak jakbyś je uczył o treści agresora.

Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube

  1. Dodaj rozszerzenie do swojej przeglądarki (Chrome i Firefoksa).
  2. Odnawialne.
  3. Wejdźmy na YouTube i włączmy jogę.
  4. Zachwycamy się statystykami zablokowanych filmów, ponieważ jest to konieczne - poprawna korekta w narzędziu.

Jak zablokować rosyjskie filmy na YouTube

W menu narzędzia stopRU możesz wesprzeć autora i udostępnić go. Aby pomóc Ci szybciej rozszerzyć swoją pracę, możliwe jest w przyszłości dodanie większej liczby żetonów do nowego, więc jest to również możliwe - wesprzyj ukraińskiego sprzedawcę.