iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Как использовать плагины ChatGPT
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 05/18/23

Как использовать плагины ChatGPT

Jak wiecie, w ChatGPT pojawiły się wtyczki. Postanowiliśmy powiedzieć Ci, jak zainstalować i używać wtyczek w ChatGPT.Как использовать плагины ChatGPT

Model językowy ChatGPT narobił już hałasu we wszystkich sferach. Dzięki prostym zapytaniom możesz uzyskiwać odpowiedzi na żywo, pisać eseje, podsumowywać duże ilości danych, pisać plany treści, znajdować pomysły na posty, wymyślać slogany i wiele więcej. Pisaliśmy już o jak dodać ChatGPT również na iPhone, jak korzystać z AI na Macu, och i jak to wykorzystać w biznesie.

Teraz praca z ChatGPT stała się jeszcze ciekawsza, ponieważ pojawiły się wtyczki. Otwierają przed sztuczną inteligencją nieskończone możliwości generowania zdjęć, pisania transkrypcji wywiadów, tworzenia stron internetowych w ciągu kilku godzin i gry w szachy tylko w chatbocie AI. Jeśli nadal nie wiesz, jak korzystać z wtyczek ChatGPT, w tym samouczku przeprowadzimy Cię przez szczegółowy samouczek.

Czym są wtyczki ChatGPT?

Wtyczki ChatGPT to dodatkowe funkcje, które mogą być rozwijane i dostarczane przez użytkowników OpenAI, korporacje, osoby z umiejętnościami inżynierskimi, a nawet samo OpenAI.

Czym są wtyczki ChatGPT?

OpenAI udostępnia obecnie dwie wtyczki rozszerzające możliwości ChatGPT. Pierwsza wtyczka umożliwia ChatGPT dostęp do Internetu, co jest niezbędne do prowadzenia rozmów o najnowszych wydarzeniach. Ponieważ surowe dane szkoleniowe AI obejmują tylko okres do września 2021 r., użytkownicy bezpłatnej publicznej wersji ChatGPT doświadczą tego ograniczenia, jak pokazano w porównaniu ChatGPT, Google Bard i Microsoft Bing AI, hostowany przez PCMag.

Druga wtyczka OpenAI, Code Interpreter, pomaga użytkownikom wykonywać złożone obliczenia przy użyciu języka kodowania Python. OpenAI twierdzi, że ta wtyczka skutecznie naśladuje obecność wysoce zmotywowanego młodszego programisty, umożliwiając łatwe i wydajne wdrażanie nowych przepływów pracy. Ponadto rozszerza zasięg programowania na nowych odbiorców, oferując korzyści szerszemu gronu użytkowników.

Wiele innych wtyczek zostało już opracowanych przez niezależnych programistów. Mogą dodać generator obrazów, grę w szachy, możliwość rozwiązywania problemów fizyki kwantowej i więcej do ChatGPT.

Jak korzystać z wtyczek ChatGPT

  1. Kup subskrypcję ChatGPT Plus (bez niej nie możesz uzyskać dostępu do wtyczek).
  2. Przejdź do ustawień.
  3. Włącz funkcje beta.
  4. Aktywuj dźwignię obok „Plugins”.

Jak korzystać z wtyczek ChatGPTJak zainstalować wtyczki ChatGPT

Teraz możesz korzystać z wtyczek w chatbocie. Ale nie zapomnij przełączyć się między modelami językowymi z ChatGPT 3.5 na ChatGPT 4.

Jak zainstalować wtyczki ChatGPT

  1. Przejdź na ChatGPT 4.
  2. Wyłącz ustawienia domyślne i przejdź do sklepu z wtyczkami.
  3. Gdy pojawi się ostrzeżenie o wtyczkach, kliknij OK.
  4. Zainstaluj wtyczki, które lubisz, klikając „Zainstaluj”.
  5. Po powrocie do ChatGPT po prostu wybierz wtyczkę, której chcesz użyć.

Jak zainstalować wtyczki ChatGPT

Gratulujemy uzyskania dostępu do wtyczek ChatGPT! Masz możliwość ulepszenia swoich doświadczeń, instalując szeroką gamę dostępnych wtyczek. Wykonaj podane kroki, aby łatwo je zainstalować.

Z niecierpliwością czekamy na dostęp do wspaniałych wtyczek OpenAI do przeglądania stron internetowych i interpretowania kodu, ale chcielibyśmy poznać Twoje wrażenia. Jeśli miałeś okazję korzystać z tych wtyczek, podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej. Cóż, subskrybuj nasz kanał telegramowy !