iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak korzystać z trybu karaoke na iOS 16.2?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 12/08/22

Jak korzystać z trybu karaoke na iOS 16.2?

Nowe oprogramowanie ma tryb karaoke, który możesz wypróbować na swoim iPhone. Oto jak to działa.Jak korzystać z trybu karaoke na iOS 16.2?

Firma Apple wprowadziła nowy tryb karaoke do swojej aplikacji Apple Music, wraz z wydaniem Aktualizacje iOS 16.2 RC. Za pomocą nowego trybu możesz obniżyć głośność wokali w popularnych piosenkach, aby zaśpiewać je w karaoke. Funkcja dostępna na iPadzie | iPhone'a i Apple TV.

Jakie są główne cechy nowej funkcji karaoke Apple Music:

Jak korzystać z trybu karaoke na iOS 16.2?
  • Dostępne popularne utwory: nie ma ich jeszcze wiele, ale firma planuje rozszerzyć możliwość na wszystkie hity z dźwiękiem przestrzennym;
  • Możesz dostosować głośność wokali w tle: usuwasz brzmienie wokalu, dopasowując je tak, abyś czuł się komfortowo śpiewając;
  • Wyświetlaj teksty piosenek w czasie rzeczywistym (tak było wcześniej, ale teraz istnieje możliwość śledzenia tonacji);
  • Śpiewanie w duecie: jeśli w piosence jest dwóch wokalistów, ich wersety zostaną wyświetlone po różnych stronach ekranu, dzięki czemu możesz podzielić się słowami z przyjacielem.

Jak korzystać z trybu karaoke w systemie iOS 16.2:

  1. Otwórz muzykę w aplikacjach;
  2. Wybierz piosenkę, którą chcesz zaśpiewać;
  3. Kliknij „Pokaż słowa” na dole utworu;
  4. Dostosuj głośność głosu.
Jak korzystać z trybu karaoke na iOS 16.2?

Notatka: podczas gdy karaoke nie jest dostępne dla wszystkich popularnych utworów. Ale wkrótce liczba piosenek z możliwością kontrolowania głośności wokalu wzrośnie, jak twierdzi Apple.

Jak dowiedzieć się, jakie utwory są w Apple Music Karaoke?

Jak korzystać z trybu karaoke na iOS 16.2?

Nie dowiesz się, dopóki nie zagłębisz się w tekst. Jeśli jest ikona karaoke, możesz ją zaśpiewać w trybie karaoke. Oficjalnie firma podaje liczbę dostępnych utworów z nową funkcją na kilka milionów utworów, ale nie ujawnia ich listy ani wykonawców.

W większości przypadków są to popularne hity, które są znane wszystkim: Adele, Katy Perry, Rihanna itp.

Muszę powiedzieć, że funkcja karaoke pojawiła się w samą porę. Apple prawdopodobnie wprowadzi go przed świętami Bożego Narodzenia dla wszystkich, aby rodziny mogły śpiewać kolędy i popularne hity za pomocą Apple TV i swoich iPhone'ów | iPada. Ponadto ta funkcja może przyciągnąć nowych subskrybentów do usługi.