iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak korzystać z ChatGPT na komputerze Mac
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/14/23

Jak korzystać z ChatGPT na komputerze Mac

Czy wiesz, że ChatGPT może być używany na komputerze Mac jako samodzielna aplikacja? Oto jak to zrobić!Jak korzystać z ChatGPT na komputerze Mac

Jesteśmy pewni, że znasz już ChatGPT i być może nawet udało się go wypróbować na Twoim iPhone lub używać do celów biznesowych, programistycznych lub prostych zapytań. Omówiliśmy już te tematy, a nawet pomogliśmy Ci skonfigurować odpowiedzi Siri na żądania ChatGPT w języku ukraińskim.

Jednocześnie na komputerze Mac nie jest zbyt wygodne ciągłe otwieranie okna z żądaniami ChatGPT w przeglądarce. Możesz przypadkowo zamknąć kartę tworzenia żądania lub sama przeglądarka może się zawiesić, przerywając żądanie. Dlatego istnieje wygodniejszy sposób korzystania z generatora tekstu na komputerze. W tym artykule rozważymy tę możliwość.

Jak dodać ChatGPT na komputerze Mac

  1. Wejdź na stronę i kliknij w prawym rogu 0;
  2. Wpisz swój adres, aby otrzymać program;
  3. Pobierz go w archiwum;
  4. Otwórz i zarejestruj się lub zaloguj;
  5. Użyj narzędzia z ChatGPT na komputerze Mac.

Jak dodać ChatGPT na komputerze MacJak dodać ChatGPT na komputerze MacJak dodać ChatGPT na komputerze Mac

Autor tego narzędzia stworzył je do użytku osobistego i nie prosi o dodatkową opłatę za to. Jeśli masz ochotę, na tej samej stronie podczas pobierania możesz wesprzeć jego pracę z wdzięcznością.

Zauważam, że jest to jak dotąd jedyny sposób na uzyskanie ChatGPT na Mac jako samodzielny program bez żadnych opłat. Istnieje inny sposób dodania polecenia, ale nie jest to zbyt wygodne dla pulpitu. Dopóki Apple nie wprowadził swojego odpowiednika ChatGPT, możesz bezpiecznie korzystać z tego narzędzia.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik okazał się pomocny. Nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi i zasubskrybować nasz kanał Telegram, aby być pierwszym, który dowie się o wszystkich nowościach na temat Apple, iPhone'a, Maca i instrukcji dla nich.