iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak usunąć stronę na Instagramie
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/17/22

Jak usunąć stronę na Instagramie

Czy chcesz usunąć swój profil na Instagramie, ale nie wiesz, jak to zrobić? Następnie powiemy Ci, jak prawidłowo usunąć osobistą stronę.Jak usunąć stronę na Instagramie

Instagram to najpopularniejsza sieć społecznościowa z ponad 100 milionami aktywnych użytkowników. Umożliwia robienie zdjęć i filmów, edycję i udostępnianie ich innym użytkownikom, a także łączy w sobie wiele innych funkcji.

Wydaje nam się, że każdy przynajmniej raz pomyślał o usunięciu swojego profilu na Instagram. Powodów takiej decyzji jest wiele: zmęczona siecią społecznościową, stała się niepotrzebna, niewygodna lub obciążona.

Ale jak się okazuje w praktyce, algorytm rejestracji na Instagramie jest czasem nawet łatwiejszy niż usunięcie. Twórcy dobrze ukrywają tę funkcję w ustawieniach i naprawdę trudno ją znaleźć nawet aktywnym użytkownikom sieci społecznościowej.

Jak usunąć swoją stronę Instagram z telefonu:

  1. Otwórz aplikację Instagram;
  2. Wybiera ikonę profilu (aby przejść do strony);
  3. Znajdź 3 poziome paski (prawy górny róg) i kliknij je;
  4. Wybierz Ustawienia z wyskakującej listy;
  5. Znajdź Konto i wybierz tę sekcję;
  6. Przewiń w dół i wybierz Usuń konto;
  7. Następnie przejdź do Usuń konto > Kontynuuj usuwanie konta.

Jak usunąć stronę na Instagramie

Jak usunąć stronę na Instagramie

Jak usunąć stronę na Instagramie

Po tych czynnościach Twój profil zostanie dezaktywowany i usunięty dokładnie miesiąc później. Jeśli chcesz go zwrócić, musisz w ciągu miesiąca zalogować się do swojego profilu.

Jak usunąć swoją stronę na Instagramie z komputera ?

Aby usunąć swój profil na Instagramie za pomocą komputera, musisz: kliknąć link > Wybierz przyczynę usunięcia > Ponownie wprowadź hasło > Usuń konto. Profil zostanie ukryty przed publicznym dostępem przez miesiąc, a następnie trwale usunięty.

Jak widać, usunięcie profilu na Instagramie nie zajmuje dużo czasu i jest stosunkowo łatwe. Korzystając z powyższych instrukcji, nie będziesz mieć problemu z usunięciem konta na Instagramie.