iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak usunąć tapetę na iOS 16
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/03/23

Jak usunąć tapetę na iOS 16

iOS 16 ma nowe menu zarządzania tapetami. Chociaż aktualizacja jest dostępna od dłuższego czasu, nie wszyscy wiedzą, jak usunąć tapetę.Jak usunąć tapetę na iOS 16

Oprogramowanie układowe iOS 16 wniósł do naszych urządzeń wiele fajnych chipów. Wreszcie pojawiły się przeciągnięcia dla ukraińskiego układu, izolacja szumów dla połączeń przez sieć to generalnie osobny temat do zachwytu, a także nowe ekrany blokady z widżetami. Poświęciliśmy już wiele instrukcji, aby powiedzieć, jak to zrobić zainstaluj tapetę na żywo na iOS 16, jak zarządzać ekranem blokady i dodawać do niego widżety, ale przegapiłem moment usunięcia tapety.

Mimo to niech aktualizacja pojawi się dawno temu i już na nosie Ogłoszenie iOS 17, nie wszyscy użytkownicy rozumieją, jak usunąć tapety w oprogramowaniu iOS 16. Dlatego poradzimy sobie z tym problemem raz na zawsze.

Jak usunąć tapetę w iOS 16

  1. Ściśnij palec na ekranie blokady;
  2. Czekamy, aż ekran się zmniejszy, aby przejrzeć wszystkie tapety;
  3. Teraz przesuń palcem od dołu do góry;
  4. Kliknij usuń.

Jak usunąć tapetę na iOS 16

To wszystko, tapeta została usunięta z szybkiej listy wszystkich wcześniej utworzonych opcji. Możesz też zrobić z innymi, jeśli jesteś nimi zmęczony lub nie wyglądasz tak, jak chciałeś.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny. Subskrybuj nasz kanał telegramu, aby dowiedzieć się więcej!