iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak zautomatyzować tryb Always-On na iPhonie 14 Pro w systemie iOS 16.4
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/28/23

Jak zautomatyzować tryb Always-On na iPhonie 14 Pro w systemie iOS 16.4

Oto jak skonfigurować automatyzację Always-On na iPhonie 14 Pro w systemie iOS 16.4.Jak zautomatyzować tryb Always-On na iPhonie 14 Pro w systemie iOS 16.4

Zamknij wyświetlacz - To nowa funkcja, która zadebiutowała w iPhonie 14 Pro. Zavdyaky їy screen zalishaєєєєєє nim, navit, jeśli telefon jest zablokowany. Smartfon wyświetla prawidłowe informacje, takie jak godzina, data i powiadomienie bez konieczności odblokowywania i wpisywania hasła.

Wyjście W iOS 16.4 Apple uczyniło chip jeszcze piękniejszym, umożliwiając corystuvachom zautomatyzowanie tej funkcji dla dodatkowych filtrów. W tych instrukcjach możemy zobaczyć kroki konfiguracji i automatyzacji stale podnoszonego wyświetlacza w telefonie iPhone 14 Pro | iPhone 14 Pro Max z oprogramowaniem iOS 16.4.

Zgadywanie, że Always-On jest mniej na iPhonie 14 Pro | 14 Pro Max! Inne załączniki nie obsługują tej funkcji. Aby zautomatyzować wyświetlanie i znać polecenia, które na to pozwalają, mistrzowie modeli iPhone'a 14 Pro mogą to zrobić lepiej.

Automatycznie włącz tryb Always-On podczas konserwacji

 1. Zaktualizuj do iOS 16.4.
 2. Uruchom aplikację Ustawienia na iPhonie 14 Pro | Promax.
 3. Przejdź do zakładki Konserwacja.
 4. Utwórz nowy plan lub przejdź do aktualnego.
 5. Przesuń palcem w dół i w gałęzi Filtry kliknij Dodaj filtr.
 6. Następnie włącz opcję Zawsze włączony.

Zautomatyzowane, zawsze włączone do ustawiania ostrościAutomatyczna funkcja Always-On dla dodatkowych poleceń.

Aby zautomatyzować, sprawdź, czy masz włączoną inteligentną aktywację lub ustawiono układ planu przechowywania, do którego dodałeś Always-On (dodatkowe trzy filtry przechowywania).

Możesz także połączyć filtr stałego alertu/wyłączania wyciszenia z innymi ekranami blokującymi, łącząc je z trybem alertu. Aby to zrobić, kliknij ekran blokowania i kliknij zakładkę Zrzut ekranu od dołu.

Automatyczna funkcja Always-On dla dodatkowych poleceń.

Krem do automatyzacji trwale wzmocnionego wyświetlacza o dodatkowe filtry, można również dostosować funkcję programu „Command”, tak jakby wspierał Siri:

 1. Otwórz program „Zespół”.
 2. Naciśnij + w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz Dodaj notatkę.
 4. Postępuj zgodnie z serią dowcipów, aby wiedzieć „Ustaw zawsze na wyświetlaczu”.
 5. Naciśnij przycisk Wyłącz lub wyłącz.

Automatyczna funkcja Always-On dla dodatkowych poleceń.

Ponadto możesz dodać inne elementy automatyzacji. Lub możesz umieścić to polecenie na ekranie głównym, aby uzyskać do niego dostęp i włączyć Always-On bez konieczności przechodzenia do instalacji.

Cóż, to jest cały przewodnik po konfiguracji automatyki Always-On na iPhonie 14 Pro | Pro Max pod iOS 16.4. Teraz możesz cieszyć się mocą victoria bez drenowania baterii.