iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Nowa tania subskrypcja Netflixa – ile kosztuje, gdzie jest dostępna, jak ją zdobyć
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 11/04/22

Nowa tania subskrypcja Netflixa – ile kosztuje, gdzie jest dostępna, jak ją zdobyć

Nowy plan Netflix „Podstawowy z reklamami” jest już dostępny i można go kupić po niższej cenie.Nowa tania subskrypcja Netflixa – ile kosztuje, gdzie jest dostępna, jak ją zdobyć

Uchora, 3 leaf fall, udostępnienie nowego planu budżetowego dla Netflix, który obejmuje reklamy. Szczegółowo opisaliśmy nowy.

1. Co obejmuje nowy plan taryfowy?

Nowy plan obejmuje nie tylko reklamy, ale także nadwyżki w 720p/HD. Plus deakі licensії nie pozwalają patrzeć na piosenki z filmów i programów telewizyjnych. Ale wydaje się, że Netflix pracuje nad smrodem cim i nevdovzі może wziąć łapówkę za treść.

Ruszyła nowa subskrypcja z reklamami od Netflixa

Jest też jeszcze jeden minus abonamentu - przy takim planie nie można dostać filmu do samodzielnej recenzji. Przez tse będziesz musiał uzyskać Standard lub Premium, na przykład będziesz potrzebować trybu offline.

2. Reklama i trywialność її

Reklama jest zbudowana z 15-30-sekundowych reklam i działa jak wcześniej, jak wcześniej, co godzinę filmu lub programu telewizyjnego. Aby wyświetlić taką reklamę, wikariusze powinni użyć szerokiego targetu, który opiera się na parametrach utworu (kraju danego gatunku treści).

3. Gdzie jest dostępny plan?

Ten plan jest obecnie dostępny w następujących krajach: USA, Wielka Brytania, Australia, Brazylia, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Meksyk, Korea Południowa i Hiszpania. Nezabara Netflix zamierza zrobić plan z reklamami dostępnymi dla szerokiego grona odbiorców i uruchomić jogę w innych krajach, w tym w Polsce i na Ukrainie.

4. Plan podstawowy z reklamami nie obsługuje Apple TV

Ważne jest, aby dodać, że jeśli jesteś dobrym Apple TV i chcesz uzyskać nowy plan taryfowy Netflix z niewielkimi reklamami, lepiej na razie milczeć. Plan Narazi „Podstawowy z reklamami” nie jest obsługiwany Apple TV , w tym nowy Apple TV 4K. Ale z tym, co mówi Netflix, nie jest wielką sprawą, że można zarabiać na reklamach w Apple TV.

Nowa subskrypcja Viishla z reklamami na Netflix

W tej chwili, aby zrecenzować Netflix na Apple TV, możesz wygrać następujące subskrypcje: Basic, Standard, Premium. W przeciwnym razie będziesz potrzebować dostępu do serwisu Netflix za pośrednictwem innego urządzenia.

5. Zmienność

Nadpłata do planu taryfowego „Podstawowy z reklamą” kosztuje 7 USD miesięcznie.