iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak włączyć i wyłączyć dźwięk ładowania AirPods Pro 2?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 09/26/22

Jak włączyć i wyłączyć dźwięk ładowania AirPods Pro 2?

Etui na słuchawki AirPods Pro 2 zostało przeprojektowane z głośnikami i odtwarza teraz dźwięk po podłączeniu do ładowarki. Ale jeśli ci się nie podoba, możesz to wyłączyć. Powiemy Ci, jak to zrobić.фJak włączyć i wyłączyć dźwięk ładowania AirPods Pro 2?

Nowe bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods Pro 2 otrzymały zauważalną poprawę dźwięku. Apple wstrząsnął nimi nowym sterownikiem, dodał ulepszoną redukcję szumów, bardziej spersonalizowany dźwięk dzięki ustawieniom. Dodatkowo w etui ładującym pojawiły się głośniki, a także uchwyt na pasek (jeśli nie jesteś fanem futerałów ochronnych).

Teraz, gdy słuchawki są podłączone do ładowania, dźwięk będzie odtwarzany. Warto wiedzieć na pewno, że słuchawki się ładują. Chociaż wskaźnik na obudowie również świeci, aby poinformować Cię, że zbliża się ładunek. Dlatego jeśli dźwięk Cię denerwuje i chcesz go wyłączyć, podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Jak wyłączyć dźwięk ładowania AirPods Pro 2?

  1. Otwórz ustawienia na swoim iPhonie (słuchawki muszą być podłączone).
  2. Przejdź do wyskakującego okienka ze słuchawkami.
  3. Dezaktywuj pole wyboru „Odtwarzaj dźwięk etui ładującego”.

Jak włączyć i wyłączyć dźwięk ładowania AirPods Pro 2?

To wszystko, dźwięk w słuchawkach jest wyłączony, nie będzie cię to denerwowało. Jeśli musisz aktywować go ponownie, postępuj zgodnie z tym samym przewodnikiem.