iLounge | Artykuły | Recenzje | 💙 Recenzje słuchawek | TOP-10 funkcji AirPods Pro 2
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 09/08/22

TOP-10 funkcji AirPods Pro 2

Wszystkie nowe funkcje AirPods Pro 2. Czym nowe słuchawki różnią się od AirPods Pro (2019)?TOP-10 funkcji AirPods Pro 2

Czekamy na nich od 2020 roku. I wreszcie czekaliśmy. Zaktualizowane i kontrowersyjne AirPods Pro 2 dostępne na stronie Apple do zamówienia. Ale co w nich jest ciekawego i jakie są ukryte cechy nowej generacji słuchawek bezprzewodowych? Przeanalizujmy wszystkie niuanse i różnice w stosunku do poprzedniej generacji.

1. Nowe gesty do sterowania

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

Nowa funkcja w każdej ze słuchawek nosi nazwę Touch Control. Pozwala skonfigurować gesty do sterowania, ale nie przez dotknięcie, ale przez przeciągnięcie (w górę iw dół). Ta funkcja była wcześniej widziana na Nic Ear(1) , teraz dostępne w AirPods Pro 2. Te gesty pozwalają dostosować głośność i intensywność dźwięku. Zwykłe gesty z kliknięciami również są istotne i nigdzie nie zniknęły.

2. XS dla bardzo małych uszu

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

Jeśli masz bardzo małe uszy, mamy dobrą wiadomość, Apple oferuje teraz cztery rozmiary nauszników. Dlatego możesz dokładniej wybrać swój rozmiar, aby uzyskać maksymalną kompatybilność.

3. Redukcja hałasu 2x

Dzięki nowemu układowi H2 słuchawki mogą wytłumić nawet 2x więcej hałasu niż pokolenie AirPods Pro (2019) . Oznacza to, że możesz wyciszyć dźwięki, takie jak dźwięk odkurzacza, dźwięk samochodu i inne. Ale przypominamy, musisz uważać na to na ulicy.

4. Wzmacniacz basów

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

Nowe słuchawki stawiają na nowy głośnik i wzmacniacz dźwięku. Daje nam to wrażenia z mocniejszego basu i czystszej góry. Jak w praktyce – trzeba słuchać, ale cechy powinny być słodkie.

5. Nowy tryb przezroczystości

Nawet jeśli korzystasz z trybu przezroczystości, Apple zadba o to, aby Twoje uszy były chronione przed silnymi dźwiękami. W trybie transparentnym głośniki będą działały w taki sposób, że nie przepuszczają silnych napięć dźwiękowych: syrena samochodu w pobliżu grała głośno - słuchawki wyciszą ją, aby nie uszkodzić słuchu.

6. Do 6 godzin na jednym ładowaniu

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

Poprawiła się żywotność baterii słuchawek na jednym ładowaniu. Teraz działają na równi z AirPods 3 - do 6 godzin na jednym ładowaniu. Z etui ładującym można uzyskać do 30 godzin słuchania, poprzednia wersja miała 24 godziny.

7. Głośnik w przypadku

Jak często zgubiłeś słuchawki i nie mogłeś ich znaleźć, ponieważ były w etui? Nowa funkcja z U1 nie działa na Ukrainie, więc nowa obudowa głośnika to prawdziwy dar niebios dla Ciebie i dla mnie.

8. Pętla do pęku kluczy

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

Otóż w najbardziej desperackim etui pojawiło się mocowanie, które pozwala przypiąć pasek. Możesz go założyć na ramię lub przyczepić do plecaka, aby nie zgubić słuchawek. Właściwie dziwny pomysł, bo większość skrzynek już pochodziła z karabińczykami, ale trzeba ci jakoś sprzedać akcesoria.

9. Personalizacja dźwięku

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

W iOS 16 możesz dostosować dźwięk przestrzenny do swoich uszu i ruchów głowy. To niesamowite wrażenia dźwiękowe, które warto wypróbować z AirPods Pro 2. Dodatkowo dźwięk będzie lepszy dzięki Bluetooth 5.3.

10. Ładowanie z ładowarki Apple Watch

10 NAJLEPSZYCH funkcji AirPods Pro 2

Nowe etui Apple AirPods Pro 2 można ładować od bezprzewodowe ładowanie Apple Watch. Lub z MagSafe lub z Lightning — Twój wybór. Wygodniejsze dla użytkownika, cokolwiek by nie powiedzieć.

Nowe słuchawki sprzedawane są w USA w cenie 249 USD, dotrą na Ukrainę najszybciej, jak to możliwe. Bądź więc na bieżąco z aktualizacjami w sklepie.