iLounge | Artykuły | 💙 Porady | TOP 7 wskazówek, jak w pełni wykorzystać Launchpad na Macu
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/03/23

TOP 7 wskazówek, jak w pełni wykorzystać Launchpad na Macu

Oto 7 prostych wskazówek, dzięki którym możesz poprawić działanie Launchpada na komputerze Mac.TOP 7 wskazówek, jak w pełni wykorzystać Launchpad na Macu

Launchpad to wyjątkowe narzędzie do uruchamiania programów, opracowane specjalnie dla systemu macOS, ułatwiające poznawanie i przeglądanie wszystkich programów na komputerze Mac. Aby jednak we właściwy sposób poprawić efektywność pracy, konieczne jest jej odpowiednie zorganizowanie.

Te instrukcje dały Ci wszystkie te cenne radości, które pomogą Ci ulepszyć i ulepszyć Launchpad na macOS do maksimum!

1. Uporządkuj wszystko za pomocą folderów!

TOP 7 sztuczek, aby pokonać Launchpada na Macu do maksimumTOP 7 sztuczek, aby pokonać Launchpada na Macu do maksimum

Foldery na nowym komputerze Mac tse garniy cob, ale w świecie nowych programów smród zavantazhennya może szybko nękać panel startowy. Grupowanie podobnych programów w folderze pomoże Ci dobrze poznać program i nie bać się całego Launchpada.

Porada: Lepiej jest użyć jednej lub dwóch stron Launchpada i posortować foldery z programami w porządku alfabetycznym.

2. Jak rozszerzyć foldery?

Możesz naprawdę sortować foldery, jak uważasz za stosowne: dla rozpoznanych programów, dla kolorów, navit dla daty dodania. Ale mi polecił roztashovuvat їх w porządku alfabetycznym chi dla vikoristany. W ten sposób, jeśli zaznaczysz Launchpad, folder będzie w tym samym miejscu, co ułatwi ci znalezienie dodatkowych zasobów.

3. System to potęga

Stwórz standardowy system organizacji folderów, który Ci odpowiada i tweetuj go we wszystkich swoich budynkach gospodarczych. Na przykład, podobnie jak na iPhonie, masz foldery do dodatkowej edycji, mediów społecznościowych i narzędzi - zrób to samo na komputerze Mac, aby przyzwyczaić się do jednego ekranu i zaoszczędzić godzinę na wyszukiwaniu programów.

4. Skonfiguruj aktywne kuti

TOP 7 sztuczek, aby pokonać Launchpada na Macu do maksimum

Dodaj „Active Cuties” na komputerze Mac, aby uzyskać łatwy dostęp do Launchpada. Tse pomoże ci poświęcić godzinę na nawigację między programami i zwiększyć bogactwo zadania. Możesz znaleźć tę opcję, klikając Ustawienia systemowe i klikając Styl pracy i Dok.

5. Natychmiast dodawaj nowe programy z folderów

Nowe programy nie będą automatycznie umieszczane w folderach, tak jak to zrobiłeś. Lepiej przyjąć to z reguły, gdy tylko zainstalujesz coś nowego - idź dalej i uporządkuj swoją przestrzeń, aby później nie zaśmiecać jej nieuzasadnionymi odznakami przez lata.

6. Dowiedz się, czego potrzebujesz od żartu

TOP 7 sztuczek, aby pokonać Launchpada na Macu do maksimum

Jeśli nie możesz zgadnąć, gdzie program został umieszczony w folderach, pospiesz się i zapytaj w górnej części okna Launchpada, aby nauczyć się jogi. Ponadto użyj klawiszy Command + Spacja, aby uzyskać bardziej wydajne i szybkie wyszukiwanie.

7. Uporządkuj swoją stację dokującą

TOP 7 sztuczek, aby pokonać Launchpada na Macu do maksimum

Dok- Jest to rozszerzenie Launchpad, które pozwala szybko poznać i otworzyć często używane programy. Nie przycinaj tam niestandardowych programów, zamknij wszystkie pliki, które musisz zamówić i dystrybuować z najnowszymi programami, które są najbardziej zwycięskie.

Uwierz mi, pomoże Ci to efektywniej ćwiczyć i nie wpadać na różne programy, które możesz sobie włożyć pod rękę. Możesz także zapamiętać roztashuvannya swojego doku, położyć lewą i prawą rękę na stole roboczym.

Launchpad może być inteligentnym narzędziem do organizowania i łatwego dostępu do wszystkich programów na komputerze Mac. Z większą radością możesz w pełni wykorzystać możliwości Launchpada, poświęcając godzinę na poszukiwanie potrzebnych dodatków. Foldery Vykoristovuyuchi, roztashovuchi w kolejności alfabetycznej, standaryzują różne budynki gospodarcze i poprawiają organizację w obecnym stanie, możesz zoptymalizować pracę Launchpada.

Masz dużo pracy do wykonania i na pewno przeniesiesz swojego Maca na nowy poziom! Miejmy nadzieję, że byliście naszymi kochanymi!