iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 11/15/22

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Zebraliśmy wybór 10 najlepszych aplikacji obsługujących widżety w systemie iOS 16 na iPhone'a.TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Jedną z istotnych opcji w aktualizacji iOS 16 jest dostosowanie ekranu blokady iPhone'a.

Dzięki tej technologii możesz zainstalować nowe tapety, wybrać opcję czcionki, kolory i filtry, które można zastosować. Ponadto jedną z istotnych aktualizacji są widżety na ekranie blokady dla różnych aplikacji.

Dlatego stworzyliśmy wybór 10 aplikacji, które obejmują obsługę widżetów ekranu blokady w systemie iOS 16 na iPhone'a.

1. Lotny

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Aplikacja Flighty pomaga śledzić loty samolotów pasażerskich.

Program może być idealnym narzędziem do śledzenia lotów i łatwo monitorować loty samolotów. Flighty obsługuje monitorowanie lotu w czasie rzeczywistym na ekranie blokady. Ponadto aplikacja zawiera pasek postępu podczas lotu, nawet gdy nie ma internetu.

2. Pilot do telewizora — uniwersalny

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Aplikacja TV Remote - Universal umożliwia sterowanie telewizorem bezpośrednio z telefonu. To rodzaj wirtualnego pilota, który przydaje się, gdy nie ma pod ręką fizycznego analogu.

Program obsługuje widżety na iOS 16, za pomocą których można sterować podstawowymi funkcjami (włączanie / wyłączanie, regulacja dźwięku) bez odblokowywania telefonu.

3. Tłuczek

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Pestle to aplikacja, która intuicyjnie pozwala tworzyć własne przepisy i zarządzać nimi na iPhonie lub iPadzie.

Obsługując widżety na iOS 16, aplikacja daje możliwość szybkiego przeglądania osobistego planu posiłków, przeglądania przepisów udostępnionych Ci za pośrednictwem iMessage oraz obejmuje integrację ze skrótami Siri.

4. Paczka

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Korzystając z aplikacji Parcel , możesz wygodnie i szybko śledzić swoje przesyłki pocztowe i ekspresowe na iOS.

Dzięki obsłudze widżetów w systemie iOS 16 możesz monitorować paczki, oglądać odliczanie i szybko uruchamiać sam program.

5 Marchewka Pogoda

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Aplikacja Carrot Weather zapewnia możliwość monitorowania wszelkich zmian pogody, a także planowania wycieczek, wakacji i nie tylko.

Korzystając z aplikacji na widżecie ekranu blokady, możesz uzyskać aktualne informacje o pogodzie.

6. Pokonaj to

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Aplikacja TripIt została zaprojektowana, aby pomóc Ci w podróżowaniu, może organizować Twoje plany podróży i trasy, a także gromadzić wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

Korzystając z widżetów, możesz śledzić nadchodzącą podróż lub plan, znajdować informacje o locie, w tym numer lotu i czas odlotu, odliczanie czasu przylotu i numer bramki wejściowej. Dodatkowo widżety mogą dostarczać informacji po wylądowaniu (rezerwacji samochodu lub hotelu).

7 SmartGym

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Aplikacja SmartGym jest przeznaczona do sportów produktywnych. Dzięki widżetom aplikacji na iOS 16 możesz uzyskać tygodniowe podsumowanie, wykresy tętna i kalorii oraz śledzić liczbę wykonanych treningów. Aplikacja oferuje szeroką gamę widżetów, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać te, które najbardziej im odpowiadają.

8. MoneyCoach

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

MoneyCoach to wszechstronna aplikacja do śledzenia pieniędzy, która może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i wyznaczyć cele finansowe.
Widżety w systemie iOS 16 mogą wyświetlać śledzenie celów finansowych, monitorowanie wydatków, ustawianie limitów wydatków i nie tylko.

9 Słownik dzienny

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Z Daily Dictionary możesz uczyć się nowych słów za pomocą darmowej gry ze słownictwem. Korzystając z widżetów na iOS 16, można uzyskać słowo dnia ze słownika dziennego bezpośrednio na ekranie blokady.

10. Strażnik wody

TOP 10 nowych widżetów iOS 16 na iPhone'a

Aplikacja WaterMinder to intuicyjna aplikacja do śledzenia wody.

Widżety w systemie iOS 16 umożliwiają wykonanie następujących czynności: wybranie jednej z ośmiu różnych opcji widżetu, wyświetlenie aktualnego poziomu wody, monitorowanie wykresów godzinowych i tygodniowych.