iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Jak naprawić błąd Starlink: autoryzacja karty kredytowej nie powiodła się
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 11/23/22

Jak naprawić błąd Starlink: autoryzacja karty kredytowej nie powiodła się

Wielu użytkowników, kupując terminal Starlink, napotkało problem Nieudana autoryzacja karty kredytowej Starlink. Mówimy ci, jak to ominąć i naprawić.Jak naprawić błąd Starlink: autoryzacja karty kredytowej nie powiodła się

Teraz Starlink i potężny generator są po prostu oszczędzane podczas przerw w dostawie prądu na Ukrainie. Wielu użytkowników kupiło terminal Starlink lub po prostu myślisz o zakupie na oficjalnej stronie internetowej. Wygodny, bo teraz możesz go zamówić zarówno z dostawą do domu, jak i np. w oddziale Nova Poshta w Polsce, po ponownym wystawieniu go do dostawy celowanej.

Ale dość często użytkownicy, którzy składają zamówienie na stronie Starlink za pomocą ukraińskiej karty, mogą napotkać błąd Nie udało się autoryzować karty kredytowej Starlink.

Oto jak naprawić problem z niepowodzeniem autoryzacji karty kredytowej Starlink na Ukrainie:

  1. Jeśli w Bilingu wystąpi błąd, ustaw Automatyczną Metodę Płatności i dodaj tę samą kartę (adres rozliczeniowy karty kredytowej musi być zgodny z adresem usługi);
  2. Zapłać za zakup.

Oto jak naprawić problem z niepowodzeniem autoryzacji karty kredytowej Starlink na Ukrainie:

Ta mała sztuczka pozwala łatwo zapłacić za terminal ukraińską kartą, jeśli masz problemy za pierwszym razem. Mamy nadzieję, że ta rada ci pomogła.