iLounge | Artykuły | 💙 Porównanie | Porównanie AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2 – które wybrać?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 09/12/22

Porównanie AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2 – które wybrać?

Porównaliśmy AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2. Czym różnią się modele i który wybrać w latach 2022-2023?Porównanie AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2 – które wybrać?

Jednocześnie linia AirPods wygląda tak:

 • AirPods 2 - jako najbardziej budżetowa opcja na słuchawki douszne;
 • AirPods 3 - niedrogie słuchawki z ulepszonym dźwiękiem i czujnikiem skali;
 • AirPods Pro 2 - nowość w 2022 roku, z nowym chipem, głośnikiem w etui i swipe'ami dla zwiększenia głośności;
 • AirPods Max to bezprzewodowe słuchawki premium do użytku domowego.

Z pozycji możesz teraz z grubsza określić, jakich słuchawek potrzebujesz. Ale sprzedawcy nadal mają modele AirPods Pro pierwszej generacji, które mogą promować wymianę nowych pozycji w rozsądnej cenie. Po co pracować w takim stanie umysłu, dlaczego warto ulepszać słuchawki po premierze nowych i jak wyjdzie wersja 2022 roku 2019? Na zasilaczu możesz go używać w najnowocześniejszej parze słuchawek Apple .

Parowanie AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2 – jak wybrać?

Pasujące specyfikacje AirPods

Charakterystyka AirPods Pro 2 AirPods 3 AirPods Pro AirPods 2
Rozmir Etui: 4,5 x 6 x 2,1 cm, 50,8 gramów.
Słuchawki: 3 x 2,1 x 2,4 cm, 5,3 grama.
Etui: 4,6 x 5,4 x 2,1 cm
Słuchawka: 3,1 x 1,8 x 1,9 cm
Etui: 4,5 x 6 x 2,1 cm
Słuchawka: 3 x 2,1 x 2,4 cm
Etui: 5,3 x 4,4 x 2,1 cm
Nauszniki: 4 x 1,6 x 1,8 cm
bateria do 6 lat na jednym ładowaniu
do 30 lat z etui ładującym
do 6 lat (bez ładowania)
do 30 roku życia z ćwiczeniami
do 4,5 roku (bez ładowania)
do 24 roku życia
do 5 lat (bez ładowania)
do 24 roku życia
Zakhist vіd vologa IPX4 IPX4 IPX4 nie
Ładowanie Kabel USB-C na Lightning
Trimka MagSafe (magnetyczny)
krążek do zegarka jabłkowego
Kabel USB-C na Lightning
Trimka MagSafe (magnetyczny)
Kabel USB-C na Lightning
Trimka MagSafe (magnetyczny)
Kabel USB-C na Lightning
Wsparcie dla ładowania dartless (dla wersji z etui ładującym)
Z'ednannya Bluetooth 5.3 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Żeton H2 do rzeźbienia
U1 do uzupełnienia zapasów
H1 dla keruvannya H1 dla keruvannya H1 dla keruvannya
Tłumienie hałasu Więc Cześć Więc Cześć
Dodatkovo Czujnik prędkości dla dokładniejszego pozycjonowania słuchawek
Możliwość używania przeciągnięć do przesuwania dźwięku
Głośniki w etui na szwedzki żart
korektor adaptacyjny
Przedłużenie głowy
przestrzenny dźwięk
Zarządzanie szturmem
Poshuk przez Locator
Połączenie Shvidke
Wsparcie ładowania dla pomocy krążka Apple Watch
Tłumienie szumów i tryb przezroczystości
Mikrofon automatyczny
korektor adaptacyjny
Przedłużenie głowy
przestrzenny dźwięk
Zarządzanie szturmem
Poshuk przez Locator
Połączenie Shvidke
Mikrofon automatyczny
korektor adaptacyjny
Przedłużenie głowy
przestrzenny dźwięk
Zarządzanie szturmem
Tryb przezroczystości dźwięku
Poshuk przez Locator
Silikonowe nauszniki
Połączenie Shvidke
System wentylacji
Mikrofon automatyczny
Obsługa przestrzennego dźwięku
Połączenie Shvidke
Mikrofon automatyczny
Cena £ $249 | 299 € $179 $179 $129

Firma Apple skupiła się na podkręceniu możliwości i cech dodatku. Po pierwsze, dlaczego warto zyskać szacunek przy wyborze między pierwszą a drugą generacją – procesor się zmienił. Rozrobniki stverzhuyut, scho tse pomogły poprawić zarówno dźwięk, jak i pracę samych słuchawek.

Parowanie AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2 – jak wybrać?

Pamiętali kierowcę i dynamikę w skórzanej słuchawce. Zmieniliśmy standard połączenia na Bluetooth 5.3, poprawiliśmy tryb przezroczystości, dodaliśmy czujnik prędkości, abyś mógł lepiej poprawić głośność i poprawić dźwięk przestrzennego dźwięku dla siebie, zwiększyliśmy baterię. Dodatkowo dodali obsługę ładowania krążka Apple Watch, co będzie plusem dla tych, którzy mają smart rok.

W rzeczywistości cena słuchawek z nowymi chipami jest taka sama jak w pierwszej generacji. Cieszę się, że już chciałeś uaktualnić, możesz kupić nową wersję w tej samej cenie (z USA). Z Europy nowość jest droższa – około 299 euro. O tej godzinie AirPods Pro pierwszej generacji można kupić taniej, jako używane lub Open Box, cena wynosi około 220 USD.

Konstrukcja AirPods – dlaczego modele mają znaczenie?

Konstrukcja AirPods – dlaczego modele mają znaczenie?

Konstrukcja słuchawek posiada nutę dyskrecji, dzięki czemu kupując skórę można kupić najpierw model dla siebie.

 • AirPods 2 nadają się do małych wkładek dousznych , etui na słuchawki jest najbardziej kompaktowe ze wszystkich modeli, a same wkładki douszne zajęły dużo czasu;
 • AirPods 3 na więcej , smród może nie dla wszystkich być dobry, więc dobrze byłoby je pogodzić przed zakupem. Obudowa jest niewielka, podobnie jak AirPods Pro;
 • AirPods Max. Te słuchawki nauszne, jak varto w domu. Smród jest ważny, z metalowymi łukami nie nadaje się do transportu;
 • AirPods | AirPods Pro 2 - cena słuchawek to próżnia, nie kochasz wszystkich, ale tylko te (które nad głową) dodają tłumienia hałasu.

Konstrukcja AirPods – dlaczego modele mają znaczenie?

Ważne: obudowa AirPods Pro (2019) jest szczelna AirPods Pro 2 (2022) obecność głośników i mocowanie breloka na nowym. Więc uważaj Jeśli używasz jednej wkładki dousznej jako AirPods Pro 2, nie będziesz w stanie wymienić wkładek dousznych na AirPods Pro (2019) , ale schemat również nie działa.

Aby określić obov'yazkovo w sklepie, przede wszystkim kup zamiennik, który jest dokładnie zgodny z wymaganym modelem. Słuchawki mogą mieć różne chipy, różne możliwości, śmierdzi po prostu nie działają normalnie od razu.

Brzmienie - chi є różnica

Różnica w dźwięku AirPods Pro, AirPods 2 – radykalnie wstrząśnięty. Znalezione słuchawki Apple po prostu imitują przestrzenny dźwięk, do słuchania – w porządku, ale jeśli masz audiofila, nie wyglądały tak samo.

Jak poprawić dźwięk AirPods 3 i AirPods 2 - ulepszenie dla dźwięku jest minimalne, ale dzięki formie słuchawek i umiejscowieniu głośnika jest czystsze, więcej głośności i głos, załóż te same słuchawki. Dodatkowo jest podłączony do niego czujnik prędkości, mniej prawdopodobne jest krwawienie ze słuchawki, a dźwięk jest znacznie lepszy.

Konstrukcja AirPods – dlaczego modele mają znaczenie?

Za słowami Apple AirPods Pro 2 zostały zmodernizowane, podobnie jak pierwsza generacja AirPodsów, które śmierdzą lepiej niż dźwięk.

Co to znaczy:

 • Dodanie nowego głośnika (stając się większy, trudniej o to);
 • Podwójne tłumienie dźwięku jest lepsze, słychać więcej dźwięku;
 • Lepszy dźwięk ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth 5.3;
 • Pełna bateria daje ponad godzinę na słuchanie.

Konstrukcja AirPods – dlaczego modele mają znaczenie?

Czy będziesz pamiętał o poprawie na średnich koristuvach statystycznych? Tak myślę. Chip H2 odgrywa w tym szczególną rolę - staje się bardziej produktywny, szybciej przyjmuje polecenia, udoskonala dźwięk, a następnie sprawia, że piosenka brzmi jak dzwoniąca piosenka (to jak ćwierkanie z Siri, a nie z atakami) może stać się lepsza. Ponadto teraz możesz przesuwać głośność za pomocą przeciągnięć - naprawdę na nich sprawdzili.

Nie zapomnij też o tych, które słuchawki mają teraz aktualizację. Dlatego Apple nie dba o uwalnianie fikchu przez rurociąg, ponieważ umożliwia dostęp do dźwięku bez marnowania mocy (no cóż, raptom). Przede wszystkim zabierz AirPods Pro 2.

Ładowanie tej keruvannya

Konstrukcja AirPods – dlaczego modele mają znaczenie?

Podoba mi się też fakt, że Apple dodaje więcej możliwości ładowania bezprzewodowego. Torik dostał magnesy MagSafe, których przeznaczeniem jest krążek Apple Watch. Wygląda na to, że firma przygotowuje nas na więcej bezprzewodowych wkładek dousznych, które ładują się w mniej bezprzewodowy sposób, co Apple może zrozumieć, ponieważ UE zatwierdziła jeden standard USB-C dla wszystkich urządzeń elektronicznych.

Co więcej, jak mi powiedziano, wkrótce sprawdzą u nas opłaty, aby mogli naładować i Apple Watch i obsługa MagSafe. Jak pamiętacie, takich ludzi naraz nie ma, do tego są dwa różne standardy, o ile nic nie jemy, chodźmy po Apple.

Parowanie AirPods Pro 2, AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2 – jak wybrać?

Sterowanie w modelu skóry AirPods jest nieco zaburzone:

 • AirPods 2 można stukać w Syrii lub stukając w głowicę słuchawek;
 • AirPods 3 obsługują ściskanie (jak AirPods Pro), a także asystent głosowy Siri;
 • AirPods Pro - do sterowania dodatkowym ciśnieniem lub przez Siri;
 • AirPods Pro 2 zlikwidowały redukcję ściskania, w jaku dodano przesunięcie w dół, aby zwiększyć gęstość, a także dostępne polecenia Syrii.

Nie bez powodu uwielbiam nacisk na przesuwanie, naprawdę, to ważna funkcja, ponieważ stanę się piękniejszy. Teraz nie musisz sięgać po telefon, aby zmienić gadatliwość, czy promować „Witaj Panie, zmień gadatliwość”.

Jak kupić AirPods od 2022-2023 roci?

Pasujące specyfikacje AirPods

O ile to możliwe, weź nowe AirPods Pro 2 – smród swoich groszów. Ale, nadal jestem nowy, jakby to było możliwe, przewieź towar z USA. Dostawa będzie dłuższa, niżej z Europy, wtedy oszczędzamy trochy.

Ponadto AirPods Pro (2019) nie tracą na znaczeniu. Smród może spaść do ceny około 220-200 USD za nowy, to nie pech, jakby dla ochrony, że główną cechą słuchawek jest tłumienie hałasu, oszczędzaj.

Kupowanie AirPods 3, moim zdaniem, nie ma znaczenia. Zadzwoń szczególnie dla tych, którzy nie lubią nauszników. Możesz kupić tanie AirPods 2 lub premium AirPods Pro. Trzeci model jest tylko dla Twojej wygody, ponieważ słuchawki próżniowe nie są odpowiednie.

AirPods 2 są dość trafnym i obraźliwym rockiem, jak najbardziej budżetowy model słuchawek Apple. Smród nie jest super dla cech charakterystycznych, ale jego funkcje są bardziej ograniczone. Nadaje się do podstawowej koristuvannya.