iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Zgodność z Apple Watch Ultra Band | Apple Watch 8
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/24/22

Zgodność z Apple Watch Ultra Band | Apple Watch 8

Sprawdziliśmy paski do nowego Apple Watch Ultra i Apple Watch 8. Porozmawiajmy o ich zgodności, konstrukcji i cechach.Zgodność z Apple Watch Ultra Band | Apple Watch 8

Nie tak dawno temu ukazały się nowe modele inteligentnych zegarków Apple Watch 8 i Apple Watch Ultra. Uważamy, że wielu już wie, że są to ulepszone modele, które zawierają ciekawe funkcje i nowe funkcje. Wcześniej pisaliśmy już o chipach Apple Watch 8 oraz Apple Watch Ultra, a teraz porozmawiajmy o paskach.

Jakie paski są dostępne dla Apple Watch 8 i Apple Watch Ultra? Dokonaliśmy szczegółowego przeglądu, a także sprawdziliśmy je pod kątem kompatybilności.

Opaski do Apple Watch 8

Zgodność z Apple Watch Ultra Band | Zegarek Apple 8

Apple Watch 8 łączy w sobie mnóstwo nowych funkcji. Ten model jest jednym z najbardziej innowacyjnych, z wyjątkiem Apple Watch Ultra.

Smartwatch można kupić w rozmiarach 41mm i 45mm. Dlatego możesz dobrać pasek do modelu o dowolnym kolorze i smaku.

Na przykład dla Apple Watch 8 możesz wybrać te:

  1. Silikonowa bransoletka mono;
  2. Skóra pasek;
  3. metalowy pasek;
  4. Pleciona bransoletka;
  5. Pasek premium;
  6. pasek sportowy;

Oto lista najpopularniejszych pasków. W zależności od Twoich potrzeb i celów możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Na przykład, jeśli używasz zegarka Apple Watch do uprawiania sportu, to oczywiście bardziej odpowiednia będzie opaska sportowa. Uwielbiam klasykę - skórę lub metal. Jeśli chcesz bardziej wszechstronnej i niedrogiej, zrobi to silikonowa bransoletka mono.

Kompatybilność z Apple Watch 8 Band

Tegoroczny Apple Watch Series 8 ma prawie takie same wymiary fizyczne, jak jego poprzednicy. Model dostępny jest w dwóch rozmiarach: 41 mm i 45 mm i jest kompatybilny z każdym paskiem z Apple Watch Studio.

Przy tak stosunkowo niewielkim wzroście Apple lub inne firmy nie muszą nawet dopasowywać swoich pasków do zegarków. Całkowita różnica szerokości między pierwszą generacją Apple Watch a tegoroczną serią 8 wynosi 1,7 mm dla mniejszego modelu (41 mm) i 1,6 mm dla większego modelu (45 mm). Wszystkie oryginalne paski Apple Watch idealnie pasują do Apple Watch Series 8.

Oznacza to, że możemy powiedzieć, że dowolne paski z poprzednich odmian nadają się do nowego modelu Apple Watch Series 8 i na odwrót.

Ale z Apple Watch Ultra sytuacja jest inna. Ten model jest znacznie większy. Pomimo wzrostu firma Apple starannie umieściła mocowania, aby bezproblemowo pasowały do ​​istniejących pasków Apple Watch.

Apple Watch Ultra to jednak gigant w porównaniu do poprzednich modeli. Smartwatch jest nie tylko szerszy, ale także grubszy o 3,7mm. Standardowy pasek z Apple Watch Series 8 prawdopodobnie sprawi, że Apple Watch Ultra będzie bardziej widoczny i nie będzie pasował do Twojego nadgarstka.

Opaski do Apple Watch Ultra

Zgodność z Apple Watch Ultra Band | Zegarek Apple 8

Apple Watch Ultra to model z największą baterią i zaawansowanymi funkcjami. Odmiana idealna dla osób uprawiających sporty ekstremalne.

49-milimetrowemu ekranowi urządzenia towarzyszy korpus o szerokości 44 mm, który jest o 6 mm większy niż Apple Watch Series 8. To około ćwierć cala większy. Apple wprowadził do tego modelu specjalne paski, które najlepiej nadają się do wariacji.

  • Pętla alpejska przeznaczony dla turystów i wspinaczy. Może być stosowany w trudnych warunkach. Produkt produkowany w kolorach: Starlight, Green i Orange.
  • Pasek Pętla Szlaku. Ten pasek został zaprojektowany specjalnie dla biegaczy pętla szlaku Zawiera amortyzującą pętlę Trail, wykonaną z miękkiego nylonu z uchwytem do szybkiej regulacji. Pasek jest dwukolorowy i występuje w kombinacjach żółto-beżowych, niebiesko-szarych i czarno-szarych.
  • Pasek Ocean Band. Ocean Band to solidna opcja dla tych, którzy wolą pływać pod wodą. Zaprojektowana do noszenia nawet na kombinezonie, Ocean Band zapobiega ściskaniu i ściskaniu materiałów wokół nadgarstka w mokrych warunkach. Dodatkowo ma regulowaną pętlę z cienką tytanową sprzączką zapewniającą bezpieczne dopasowanie. Pasek jest dostępny w kolorze żółtym, białym i północy.

Zgodność z Apple Watch Ultra Band

Możesz spróbować dopasować pasek z innych modeli Apple Watch do Apple Watch Ultra. Pozwala to na podłączenie urządzenia, jak powiedzieliśmy wcześniej.

Ale po pierwsze, paski z innych modeli, które są mniejsze, sprawią, że Twój Apple Watch Ultra będzie bardzo masywny na dłoni i nieproporcjonalny do rozmiaru paska.

Po drugie, Watch Ultra jest przeznaczony do dużych obciążeń i ekstremalnej rekreacji. Dlatego też inne paski, które nie są przeznaczone do tego typu aktywności, mogą się szybko zużywać lub pękać.

Nie bez powodu Apple Watch Ultra jest wyposażony w zupełnie nowe i unikalne paski Apple Watch. Jak sugerują ich nazwy, modele Alpine Loop, Trail Loop i Ocean Band zostały zaprojektowane z myślą o rygorach życia na świeżym powietrzu: alpinizmie, wędrówkach i nurkowaniu.

Dlatego najlepszą opcją byłoby przyjrzenie się paskom, które są wykonane specjalnie dla tego modelu. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.