iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Ile pytań może zadać ChatGPT na godzinę?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/18/23

Ile pytań może zadać ChatGPT na godzinę?

Ile pytań możesz zadać na ChatGPT w ciągu godziny i inne ciekawe niuanse dotyczące chatbota.Ile pytań może zadać ChatGPT na godzinę?

Chatbot ChatGPT stał się już popularny. W dopomogaє shvidko do generowania vіdpovіdі na najpopularniejszym jedzeniu, możliwa jest joga mrugnij na swoim iPhonie, przenieś się do mamy c jako wspaniały zastosunok i navіt vikoristovuvat z Sіrі. Ale navіt w AI deyakі obezhennya. Np. ilość opłat za wersje darmową i płatną. W tym artykule dowiemy się, ile posiłków rocznie doliczamy do ceny.

Liczba połączeń ChatGPT rocznie: nie wszystko jest takie proste

Liczba połączeń ChatGPT rocznie: nie wszystko jest takie proste

Cóż, liczba możliwych żądań ChatGPT rocznie w bezpłatnej wersji obejmuje kilka czynników:

  • Dovzhina poprosić o jedzenie;
  • Bazhan dozhina vіdpovidі;
  • Złożoność Twojego zapytania;
  • Przed wzajemną interakcją z botem.

Na przykład, gdy generujesz krótkie i proste teksty, ich liczba może sięgać nawet 30 rocznie. Z reguły koszt statystyk to 3-10 rocznie za godzinę darmowej wersji płatnej. W przeciwnym razie bot czatu po prostu częściej pokazuje wysoki poziom zainteresowania lub widzi ułaskawienia.

Ile próśb mogę złożyć na ChatGPT w ciągu roku?

Stawki mogą być ustalane na ChatGPT rocznie

Standardowa liczba żądań dotyczących ChatGPT rocznie to 30 żądań za zrozumienie o co prosisz pisząc krótkie teksty. Około 500 znaków. Oprócz krótkich pytań, takich jak „co z tego”, możesz postawić do 50.

Na przykład cena tekstów, na przykład esse lub stats, liczba takich zapytań spada do 10-15 rocznie, dla oczywistej bezpłatnej i płatnej wersji ChatGPT. A potem jest to samo, jakby, ponieważ jest duże zainteresowanie na serwerze, wkrótce będzie dostępnych wiele dostępnych napojów.

Miałem takie coś, że już przy 5 drinkach rocznie, czyli godzinie „szczytu roku”, chatbot widział „generujesz dużo drinków na rok, spróbuj później”. Czasami w takich sytuacjach decydują się na przełączenie na inny fizyczny rekord, a czasami wszyscy polegają na tych serwerach, które zostały przełączone.

Przed przemówieniem fakt tsіkavy. Jeśli przepiszesz napój, jeśli masz szprota jedzenia, jest to uważane za napój. Dopuszczalne jest, że jeśli chcesz postawić 10 potęg na raz, możesz postawić nie więcej niż pięć razy w roku.

Ale tse tezh leżą już w rodzaju żywności i vіdpovіdey, yakі dają SHІ. Nie odgadujesz tego samego. Zawsze możesz protestować u siebie, więc możesz zarejestrować się w ChatGPT.

Ponadto do liczby drinków możesz dodać zachowanie coristuvach (twoja dobroć z SHІ, jak wkładasz jedzenie), łączenie się z Internetem i przeglądanie historii poprzednich drinków.