iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Co zrobić, jeśli znajdziesz zagubionego iPhone
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/16/23

Co zrobić, jeśli znajdziesz zagubionego iPhone

Рассказываем, что делать, если вы нашли чей-то потерянный iPhone. Как найти владельца? Co zrobić, jeśli znajdziesz zagubionego iPhone

Dużo już rozmawialiśmy o tych, którzy są warci robiti, by nie marnować swojego iPhone, a także o tych, którzy podobnie jak dzieci, jak jeszcze wydaliście swojego iPhone'a. Ale są też inne sytuacje. Na przykład znałeś smartfona na ulicy lub pamiętałeś, że taksówka zablokowała jego telefon. Jak ci się podoba ten czas? Czy możesz poznać Vlasnika, skontaktować się z nim i zobaczyć go na iPhonie?

W tym artykule dowiemy się, jak włączyć wstawianie menedżera iPhone'a, więc wiesz. Pracuję sho varto a nie varto, jakbyśmy biegali po ulicach, w samochodzie, wśród kawiarni iPhone.

Osiągnięcie: w tym samym czasie na Ukrainie toczą się trzy wojny. I nie jest wliczone w to, że „zniszczenie” telefonu może być przynętą, lub stać się niebezpieczne dla życia, do wymiany. Dlatego bądź ostrożny. Wrogowie są już winni planu wibrowania, a SBU już nie raz przypominano, jak rosyjskie wojsko dodało wibrowanie do zabawek itp. Zadbaj o swoje życie za nas!

1. Odwróć i naładuj swój smartfon

Więc robiti, skąd wiedziałeś o wkładkach do iPhone'a

Jeśli iPhone nie jest naładowany, naładuj go i wyłącz. Lepiej na wszystko, Vlasnik spróbuje połączyć się z jego numerem, przede wszystkim go zablokuje. Wtedy wiesz, że okaże się, że Twój iPhone będzie tak łatwy jak łuskanie gruszek. Do tego, gdy tylko poczujesz połączenie przychodzące - obov'yazkovo weź aparat słuchowy i powiedz, że znasz telefon i od razu zażartuj ze swojego szpiega. Pij o vlasniku tego, do którego dzwonisz. Poproś o przekazanie informacji, że posiadasz telefon, gdyż jest taka możliwość.

Chi є na hasło iPhone'a

Przed mową, jako smartfon iPhone 11 lub nowa wersja, można go przywołać.

2. Chi є na haśle iPhone'a

Sprawdź, czy hasło na iPhonie zostało zresetowane. Nawet jeśli wygrasz, możesz w 100% poprosić o podanie hasła, a jeśli smartfon nie jest wyczyszczony, możesz go zmienić, ustawiając hasło.

Chi є na hasło iPhone'a

Na litość boską (rzadko), możesz także udać się do Nalashtuvannya i zostać rozpoznanym w iCloud nazwany na cześć Vlasnika. Ze swoich kontaktów możesz skontaktować się z resztą osób, które dzwoniły, aby powiedzieć, że znasz telefon.

3. Rozpoznaj dane medyczne

Mówiliśmy już o tych, że przechowywanie danych medycznych na iPhonie jest jeszcze ważniejsze. Do tego, który jeszcze nie został zabity, natychmiast podejdź i powiedz im o swojej karcie medycznej w Nalashtuvanni.

Poznaj dane medyczne

Aby przejrzeć dane medyczne, przejdź do zablokowanego iPhone'a, musisz nacisnąć „Emergency Weekly” i przejść do „Health ID”. Znajdziesz tam informacje o wieku, nazwisku, kontaktach alarmowych, których możesz użyć, aby skontaktować się z osobą, której masz iPhone'a.

4. Gdy smartfon zostanie przełączony w tryb wydawania pieniędzy

Ponieważ funkcja Znajdź mój iPhone jest wyłączona, czyjś iPhone staje się nieszkodliwy dla wszystkich, śmietanka worka. Wynika to z faktu, że blokada aktywacji nie pozwala na włączenie telefonu po usunięciu oprogramowania. Ponadto tse pozwalają sierżantowi prawnemu na wykonanie wstrzyknięcia załączników.

Kiedy smartfon jest przełączony w tryb wydawania

Jeśli iPhone został przeniesiony do trybu Utracony, oznacza to, że menedżer przeniósł się do iCloud.com i zauważył, że jest to załącznik. Możesz zobaczyć powiadomienia na ekranie, które cię o tym informują, a także powiadomienia tekstowe wysyłane przez sierżanta. Dla kogo potrzebujesz, zadzwoń po informacje kontaktowe, na przykład numer telefonu lub adres e-mail, pod którym możesz znać sierżanta.

Gdy tylko telefon jest podłączony do Internetu, wysłałem swoje konto do mojego menedżera konta za pośrednictwem iCloud.

Dlatego zaleca się włączenie funkcji Znajdź mój iPhone w swoim urządzeniu , przechodząc do Ustawienia > [Twoje imię i nazwisko] > Znajdź mój, aby zobaczyć swojego iPhone'a.

5. Chip Korisna, niewiele osób wie o jaku

Chip Korisna, niewiele osób wie o jaku

Jeśli masz bogatego iPhone'a, powinieneś jak najszybciej włączyć funkcję Zdjęcia iCloud, ponieważ automatycznie zapisuje ona wszystkie zdjęcia i filmy przechowywane w załącznikach powiązanych z Twoim Apple ID w iCloud. Ta funkcja umożliwia dostęp do zdjęć na dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Mac przy użyciu tego samego Apple ID. Jest to szczególnie przydatne, gdy próbujesz zmienić jogę iPhone'a w legalnego szpiega.

Aby robić zdjęcia i nagrywać filmy, nie musisz odblokowywać iPhone'a. Możesz otworzyć kamerę, wybierając ikonę kamery na ekranie blokowania lub prawą ręką lewą ręką palcem. Otwórz aparat, możesz zrobić zdjęcie. Zaleca się zrobienie zdjęcia danych kontaktowych.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, obraz zostanie automatycznie przechwycony w ukośnym rekordzie iCloud Photos Vlasnika i możesz go obejrzeć w innym budynku gospodarczym, z którego możesz skorzystać.

Spróbuj poznać vlasnika

Możesz spróbować zwrócić się na policję, ale nie próbuj pomagać smrodowi takim jedzeniem. Zalecamy, abyś nadal próbował poznać vlasnika i nie pozbawiał swojego smartfona. Minimalnie cena jest znikoma, maksymalnie - można zadzwonić od złodzieja, dzięki czemu można znaleźć telefon do dodatkowego namierzenia.