iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Co zrobić, jeśli rysik Apple Pencil jest wadliwy w Procreate?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/10/23

Co zrobić, jeśli rysik Apple Pencil jest wadliwy w Procreate?

Oto 10 sposobów na naprawienie błędów Apple Pencil w Procreate.Co zrobić, jeśli rysik Apple Pencil jest wadliwy w Procreate?

Ręczysz za rysik Apple Pencil z włączoną prokreacją iPad i masz jakieś problemy? Jest to szersze zjawisko, ponieważ rysik Apple Pencil może być wadliwy lub nie działać poprawnie w Procreate z różnych powodów. Podіbne viklikaє rozcharuvannya szanuje proces twórczy.

Ale nie daj się zmylić, istnieje kilka prostych radości z tych brązowych sztuczek, za pomocą których możesz rozwiązać ten problem. W tym artykule przedstawimy 10 prostych instrukcji, które pomogą Ci naprawić problemy i rozwiązać problemy, za które obwinia się roboty Apple Pencil w prokreacji.

Dlaczego ołówek Apple może być wadliwy

Dlaczego ołówek Apple może być wadliwy

  • Rysik jest rozładowany;
  • Problemy z końcówkami;
  • Nieprawidłowe ustawienie;
  • Zły rysik;
  • Problem jest z programem, jak widać;
  • Przepisywanie pamięci podręcznej.

Jak naprawić problemy z Apple Pencil w Procreate

Przyjrzyjmy się teraz bliżej głównym problemom z rysikiem w programie Procreate (i nie tylko) i sposobom ich naprawy.

1. Odwróć ładowarkę rysika i końcówki

Jak naprawić problemy z Apple Pencil w Procreate

Największym problemem usterek rysika jest cały obóz yogo. Gdy tylko gadżet zacznie „przeżywać” resztę czasu ładowania, również ulegnie awarii. Dlatego lepiej nie doprowadzać yogo do takiego stanu i utrzymywać trimati w granicach 90-30%.

Również nie mniej poszerzony jest problem z końcówkami, które już przeżywają swoje. Niestety, nie podajemy żadnego konkretnego terminu, jeśli trzeba je zmienić, ponieważ ten skórzany koristuvach nosi końcówki na swój sposób. Czasem trochę rok dziennie, czasem cały dzień można przesuwać rysikiem po ekranie, czasem wziąć go raz w miesiącu do rąk. Tutaj wszystko jest inne, ale jeśli nadal widzisz, że obóz końcówki jest już opłakany, spróbuj go wymienić.

2. Ponownie osadź iPada, prokreację, ołówek Apple

Odkup iPada, Procreate, Apple Pencil

Istnieje legenda, że być może wszystkie problemy w życiu można naprawić, po prostu ponownie zyskując przewagę. Wypróbuj na iPadzie, po prostu zapisz projekt i ponownie załaduj Procreate (zamknij i otwórz ponownie).

Ponadto możesz spróbować podłączyć Apple Pencil do iPada i podłączyć go ponownie. Czasami pomaga rozwiązać niektóre problemy za pomocą rysika robota. Na przykład smród nie jest krytyczny i nie leży w przypadku awarii samego rysika, czy błędów w środku programu Procreate.

3. Odwróć pokrywę i wyświetlacz

Odwróć pokrywę i wyświetlacz

Czy ważne jest, aby zrozumieć problemy z rysikiem tylko w Procreate lub w innych programach do rysowania? Czy to możliwe, że ostatnio zmieniłeś ślinę? Czy Twój iPad spadł, ingerując w wodę?

Zboczeniec, jak używać rysika bez podkładki, z innym tabletem (co jest możliwe), w innych programach. Jest całkowicie nieruchome, że problem może dotyczyć tylko niektórych konkretnych poprawek lub po prostu wytrzeć ekran tabletu, dotknąć rysika.

4. Odwróć czujnik podparcia dłoni

Odwróć lewy czujnik ramienia

Czujnik nacisku dłoni na iPadzie pozwala unosić się na ekranie przez godzinę malowania, aby uzyskać pomoc przy rysiku Apple Pencil i podczas blokowania pobierania. Szkoda, jako czujnik do usuwania doliny zła może spowodować awarię robota Procreate na godzinę malowania w ten sposób.

Odwróć tak:

  1. Przejdź do Nalashtuvannya → Dostępność → Skala.
  2. Aby czujnik nacisku ramienia działał poprawnie, funkcję Zoom można wyłączyć.
  3. Zauważ i wyłącz go ponownie i zastanów się, jak naprawić wszystkie usterki Apple Pencil w Procreate.

Możesz także wypróbować rękawicę vicoristati do malowania.

5. Odwróć pamięć iPada i wyczyść pliki lub programy, ponieważ nie są one zwycięskie

Pojemność pamięci Twojego iPada może się wyczerpać, ponieważ aktywnie ćwiczyłeś jogę dla fotografii, tworzenia dzieł sztuki lub zapisywania plików. Odłamki możliwości zapisywania danych na Apple iPad są przejęte, ważne jest, aby uważnie obserwować pamięć. Zaleca się wikariatowanie ponurych kolekcji, takich jak iCloud Drive.

Aby zadbać o pamięć iPada, przejdź do „Ustawienia” → „Ustawienia” → „iPad Store”. Tse pozwalają na rozpoznanie, ponieważ programy zajmują najwięcej miejsca w pamięci i usuwają wszystko, co nie wygrywa.

Zaleca się utworzenie kopii zapasowej robota Procreate w ponurym repozytorium w celu wykonania kopii zapasowej w lokalnym repozytorium. Aby zapewnić płynne działanie Procreate i uniknąć problemów z Apple Pencil.

6. Wyczyść pamięć podręczną prokreacji

Wyczyść pamięć podręczną Procreate

Zastąpiony folder pamięci podręcznej może spowodować awarię robota Procreate, a rozwiązanie problemu może pomóc złagodzić awarię. Jeśli chcesz folder pamięci podręcznej Procreate, możesz być winny, wyczyszczenie wszystkich folderów pamięci podręcznej na iPadzie może również pomóc.

Różne programy vikoristovuyut różne metody czyszczenia pamięci podręcznej folderów swoich programów. Niektóre z nich mogą uwzględnić tę opcję w dostosowaniach, w przeciwnym razie, na przykład Procreate, w innym obszarze. Jeśli jest to łatwe, najskuteczniejszym sposobem jest wyczyszczenie folderu pamięci podręcznej programu Procreate oraz usunięcie i ponowna instalacja programu.

7. Odwróć regulację ołówka prokreacyjnego

Odwróć ołówki do prokreacji

Jeśli napotkałeś problemy z Procreate i Apple Pencil, problem może być związany z dostosowaniami programu Pencil. Procreate jest w stanie dostosować skórzany długopis, aby uzyskać dodatkowe unikalne parametry.

Aby usunąć dostęp do parametrów pióra, kliknij na ikonę pióra i przesuń pióro, co powoduje problemy. Zostanie wyświetlony panel z ustawionymi parametrami związanymi z wybranym długopisem.

Odwróć ołówki do prokreacji

Przejdź do menu Ścieżka obrysu i dostosuj parametry Odstęp, Jitter i Spadek, aby znaleźć możliwe przyczyny niepowodzenia. Parametry te służą do określania różnicy między pociągnięciami i dodawania gładkości i gładkości linii podczas malowania.

8. Dostosuj filtrowanie Streamline i Roc, aby zwiększyć produktywność prokreacji

Odwróć ołówki do prokreacji

Zwolennicy prokreacji poprawili dostępność, ponieważ mogą pomóc ludziom, ponieważ wymagają dodatkowej pomocy w ramach Apple Pencil. Jednak panel stabilizacyjny jest również funkcją, która może być podobna do każdego artysty cyfrowego, takiego jak iPad. Aby otworzyć panel stabilizacji, naciśnij przycisk „Дії” (ikona klucza) nad płótnem.

Wybierzmy pozycję Stabilizacja. Obtіchnіst vplyvaє shvidkіst ruhu brush. Jeśli nie jest poprawnie skonfigurowany, możesz zniszczyć Apple Pencil w Procreate. Możesz zmienić ten parametr w dowolnym momencie, więc poeksperymentuj z poprawkami, aby dowiedzieć się, czy występuje problem.

Dodatkowo panel „Stabilizacja” zawiera funkcję filtrowania ruchu. Ta funkcja pomaga artystom tworzyć bardziej płynne linie z drżenia rąk, ale jeśli są ustawione nieprawidłowo, mogą również poradzić sobie z pojawianiem się trzasków w Procreate.

9. Wycisz zawartość i klawisz wyciszenia

Wycisz zawartość i klawisz wyciszenia

Deyakі koristuvachі Procreate może utknąć z problemem, że zabrał nazwę "humovі szmii", jeśli podczas malowania nieprzerwanej linii przed linią linie wyglądały jak rozciągnięta gumka. Na szczęście ten problem można łatwo rozwiązać, poprawiając dostępność iPada.

Przejdź do „Ustawienia iPada” → „Dostępność” i wyłącz wszystkie opcje w sekcjach „Większość treści” i „Kasy”. Po raz ostatni po prostu uruchom ponownie iPada. Po ponownym awansie nie można już obwiniać usterki spowodowanej gumą zadowolenia.

10. Wymień Apple Pencil lub iPada

Wymień Apple Pencil lub iPada

Ponieważ bezskutecznie próbowałeś wszystkiego, co masz przed sobą, możliwe, że nadeszła godzina, aby pomyśleć o wymianie Apple Pencil. W elektronice niestety produkt skórzany może mieć termin ważności. Jeśli chcesz pożegnać się ze swoim ulubionym (i drogim) produktem, powinieneś rozpocząć produkcję, zanim pojawią się nowe, najlepsze produkty.

Zachęcamy do pospieszenia się, czy to będzie jakieś ubezpieczenie, czy gwarancja na iPada lub Apple Pencil, aby nie zapomnieć o tych, które można naprawić. W jaki sposób możesz przesłać swojego iPada do przeglądu w Apple lub u nas? centrum serwisowym iLab , technicy mogą potrzebować naprawy, ale nie wiemy, jak pozwolić ci udoskonalić produkt.

Mamy nadzieję, że nasz zespół pomoże Ci zamienić rysik Apple Pencil w robota. A jeśli wiesz, że istnieją inne sposoby, jeśli rysik w Procreate może się zaczerwienić w przypadku usterek, podziel się nimi z nami!