iLounge | Artykuły | 💙 Porównanie | Porównaj i oceń słuchawki Nothing Ear (2) z Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2: które są lepsze?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/23/23

Porównaj i oceń słuchawki Nothing Ear (2) z Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2: które są lepsze?

Porównaliśmy Nothing Ear (2) z Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2. Które słuchawki będą w TOP w 2023 roku?



Porównaj i oceń słuchawki Nothing Ear (2) z Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2: które są lepsze?

W ostatnich latach rynek nauszników stał się coraz bardziej konkurencyjny, a wielu producentów oferuje szeroką gamę funkcji i wzorów zapewniających wygodę. Jedna z pozostałych nowości na rynku - Nothing Ear (2), następca popularnych słuchawek Nothing Ear (1).

Porównanie Nothing Ear (2) i Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

Podczas gdy oryginalne słuchawki douszne Ear (1) zdobyły wierną publiczność dzięki wyjątkowemu, przejrzystemu wzornictwu i przystępnej cenie, słuchawki Ear (2) oferują jeszcze więcej funkcji i lepszą klarowność dźwięku. W tym artykule mamy Ear (2) z przodu, Ear (1), a także z jednymi z najpopularniejszych słuchawek bezusznych na rynku, AirPods Pro 2, które należy rozpoznać, ponieważ wkładki douszne są najlepsze.

Patrzymy na ten czynnik, taki jak projekt, jakość dźwięku, godzina samodzielnej pracy i wiele innych rzeczy, aby pomóc Ci śpiewać, tak jakby słuchawki były dla Ciebie najlepsze.

Porównanie Nothing Ear (2) i Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

Charakterystyka Nic Ucho (2) Nic Ucho (1) AirPods Pro 2
sondaż Do 40dB
5000 Hz
Sterownik 11,6 mm
24-bitowy dźwięk z LHDC 5.0
Do 40dB
5000 Hz
Sterownik 11,6 mm
Brak danych
Bluetooth BT5.3
Obsługa kodeków: AAC, SBC, LHDC
5.2
Obsługa kodeków: AAC, SBC, LHDC
5.3
SBC, AAC
Tryb ANC i przezroczystości Więc Więc Więc
bateria

do 36 lat bez ANC*
do 22,5 roku z ANC*

do 6,3 roku bez ANC
do 5 lat z ANC

do 34 lat bez ANC*
do 22,5 roku z ANC*

do 5 lat bez ANC
do 4 lat z ANC

do 30 lat bez ANC*
do 24 lat z ANC*

do 6 lat**
do 4,5 roku z ANC

Godzina ładowania, port 10 minut przez 1,8 roku, port USB-C, ładowanie bezprzewodowe 10 minut przez 1,2 roku, port USB-C, ładowanie bezprzewodowe 5 kolców na 1 rok miłości, Lightning, Qi, MagSafe
Wologozakhista IPX4, IP54 i IP55 IPX4 IPX4
w przeciwnym razie Spersonalizowany ANC
Wizja w słońcu
Projekt prowizoryczny
czysty głos
Sterowanie gestami
Poznaj słuchawki
Hi-Res
AKN
Wizja w słońcu
Projekt prowizoryczny
czysty głos
Sterowanie gestami
Poznaj słuchawki
Zoptymalizowany ANC
Wizja w słońcu
Kosmiczny dźwięk
Sterowanie gestami
Cześć Siri
Poznaj słuchawki
Głośnik w obudowie
Cena 149 $ 100-120 $ 249 $

*z inną obudową

** ze zwiększonym trybem doładowania głowy

Dopasowanie wzornictwa między Nothing Ear (2) i Nothing Ear (1) oraz AirPods Pro 2

Dopasowanie wzornictwa między Nothing Ear (2) i Nothing Ear (1) oraz AirPods Pro 2
Nic Ucho (2) zły, Nic Ucho (1) praworęczny. Jerelo: The Verge

Przykładem minimalistycznego, przezroczystego projektu są słuchawki Nothing Ear (2). Smród dźwięku jest bardziej podobny do ucha (1), ale firma Nothing udoskonaliła go i poprawiła korpus ucha (2), sprawiając, że krawędzie są bardziej kwadratowe. Jeśli chcesz zobaczyć własne AirPods Pro 2, te wkładki douszne są idealną alternatywą. Półprzezroczysty plastik, biały korpus i czarne elementy wewnętrzne, nieskazitelny, fajny.

Dopasowanie i spojrzenie na słuchawki Nothing Ear (2) i Nothing Ear (1) oraz AirPods Pro 2: które z nich są lepsze?

Palcowate wybrzuszenie w górnej części kadłuba uległo zmianie, a dolna część została bardziej wytłoczona dla dodatkowej ochrony przed podcięciem. Nadal nie podoba mi się kształt obudowy, która podobnie jak AirPods Pro 2 nie jest poręczna. Umieść małe etui słuchawek Apple w jelitach, opuść kwadratową brzytwę jak Nic.

Jeśli podziwiasz zahist vіd vologa, który widział, możesz winić oszusta. Ale szczerze mówiąc, Ear (1) ma identyczny stopień ochrony, jak Nothing Ear (2) podczas jazdy i piłowania - IP54. Ten sam pokanik iw Apple. Jeśli chcesz, aby nowość została wydana w krótszym czasie w kolorze białym, Nic nie może być później zaprezentowane w czarnym uchu (2).

Porównanie Nothing Ear (2) i Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2
Jerelo: The Verge

The Ear (2) jest dostarczany z trzema zestawami wkładek dousznych i testem dopasowania w dodatku Nothing X. Z drugiej strony AirPods Pro 2 oferują dokładniejsze dopasowanie i dotykowe odbieranie wkładek dousznych. Prote, dla koloru i smaku.

Akumulator i ładowarka

Dzherelo: cyfrowe trendy

Ostatnia godzina autonomicznej pracy ucha (2) jest przechowywana przez 36 lat z etui lub 6,3 roku na ładowaniu, z uwzględnieniem ANC. Jednak przy włączonym ANC średnia godzina autonomicznej pracy wynosi 22,5 roku lub 4 lata na jednym ładowaniu ze słuchawek. Etui można ładować w celu dodatkowego ładowania przewodowego lub bezzakłóceniowego i jest wyposażone w system ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu można zapewnić łącznie 8 lat twardego ładowania przez 10 czasów ładowania przewodowego.

Tryby tłumienia szumów i przezroczystości
Dzherelo: cyfrowe trendy

Tim nie jest mniejszy, godzina autonomicznej pracy Ucho (2) nie jest tak łaskawe jak inne słuchawki, takie jak Jabra Elite 7 Pro i Apple AirPods Pro 2, choć w testach (poza ZMI) smrodem, jak się wydaje, pokazywały się trochy lepszy, niższy oficjalny nic nie pokazuje: blisko trzy lata aktywnego biegania z ANC, czyli w trybie przezroczystości, na jednym ładowaniu wyczerpie baterię o 50%.

Tryby redukcji szumów i przezroczystości

Nie jestem mocnym audiofilem, ale rozumiem, że ważna jest poprawna interpretacja i kalibracja funkcji ANC w dowolnych słuchawkach. Jeśli wcześniej próbowałem Nothing Ear (1), zamiast nierównowagi było kilka cudownych dźwięków, dźwięk między dwoma wow. Podejrzewamy, że w nowych słuchawkach firma naprawiła to w celu dodatkowej personalizacji redukcji szumów.

Dźwięk z Nothing Ear (2) do Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

Jak wyznaczyć ZMI, jak daleko zabrać Ucho (2), ANC na słuchawkach skutecznie blokuje głośne dźwięki, podobnie jak hałas uliczny, ale nie ustaje, dzięki czemu mogę Cię odizolować od dźwięków świata. W parze z AirPods Pro 2 imadło jest mniejsze, ale irytujących dźwięków jest o wiele więcej.

Dźwięk z Nothing Ear (2) do Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

A oś trybu przezroczystości jest cudowna. Aktywowany przez stary atak lub w zastosunku, potwierdzenie dźwiękowe brzmi tak, nibi htos zіthaє u ciebie, to trochę cudowne. Chociaż okno nie jest tak wyraźne i niskie, jak tryb przezroczystości AirPods Pro, tryb przezroczystości nadal skutecznie przepuszcza dźwięki z zewnątrz. Eksperci, aby zadowolić trochę słuchawek z vuh, aby poprawić dźwięk.

Dźwięk z Nothing Ear (2) do Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

Tym razem firma Nothing poprawiła dźwięk samogwintujących się słuchawek, zainspirowanych spivpration Teenage Engineering, jak to miało miejsce w przypadku przedniego modelu Ear (1). Słuchawki douszne (2) wyposażone są w 11,6-milimetrowe dwukomorowe głośniki, które zabezpieczają dźwięk słuchawek, ale z pewnymi osłonami.

Dźwięk z Nothing Ear (2) do Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

Profil dźwiękowy ucha (2) nie różni się drastycznie od profilu ucha (1), więc nie przeprowadzaj testu profilu dźwiękowego. Następnie jakość dźwięku Ear 2 znacznie się poprawia. Bas nie jest pod kontrolą, jak byłby przy dużej gęstości, chociaż smród nie jest tak słaby, jak Galaxy Buds 2 Pro. Przede wszystkim dźwięk Ear 2 nie jest tak ostry i niższy jak w AirPods Pro 2.

Kiedy zmieniasz tryb korektora More Bass, basy są energicznie wzmacniane, ale są również rażąco mocne w uchu (2), aż do uspokojenia. W niektórych utworach dźwięki basu są bardziej gotówkowe, mniej asertywne, ale poprawa profilu dźwiękowego z „Recommended” na „M'yakishy” pomaga budować bas w takich utworach, jak „Insomnia” grupy Niewierny, bardziej ceramiczny. Tim jest nie mniej, w przeważającej części, w napiętych kompozycjach Ear 2 może brzmieć zbłąkanie i szorstko.

Dźwięk z Nothing Ear (2) do Nothing Ear (1) i AirPods Pro 2

Aby uzyskać maksymalną wydajność słuchawek, musisz pobawić się regulacjami, dostosować ANC do swoich upodobań i zmienić słuchawki tak, aby dobrze leżały.

Nothing Ear (2): dodatek, sterowanie i personalizacja

Nothing Ear (2): dodatek, sterowanie i personalizacja

Główną zaletą słuchawek Ear (2) jest to, że nie musisz przełączać się na dowolny smartfon, jaki posiadasz. Program Nothing X jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS, więc dostępne są wszystkie układy słuchawek bezprzewodowych, na przykład podobne opcje dla Apple lub Samsunga.

Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu możesz dostosować funkcję redukcji szumów (ANC) tak, aby najlepiej odpowiadała Twojemu słuchowi. Jest to również test pozwalający na dostosowanie profilu dźwiękowego oraz test dopasowania słuchawek. Po przeprowadzeniu tych testów można poprawić maksymalnie 3 dźwięki.

Po podłączeniu Ear (2) obsługuje Bluetooth 5.3 i może być odbierany z dwóch urządzeń jednocześnie. Możesz także przełączać się między iPhonem, Macem, iPadem, telefonem Nothing Phone. Ponadto Ucho (2) jest wyposażone w przeprojektowaną ścieżkę sensoryczną na nogach, zgodnie z paskami sensorycznymi Ucha (1). Elementy kontroli są bogato obezwładnione, a navіt może dotykać zvorotny zv'yazok podczas ataku.

Visnovok: Jakie słuchawki będą na TOPie w 2023 roku?

Visnovok: Jakie słuchawki będą na TOPie w 2023 roku?

Nothing Ear (2) nadal wyróżnia się unikalnym designem. Jeśli chcesz nazwać smród, nie wydają się być zdmuchnięci przez swoich poprzedników, brzmi to jak słuchawki w inny sposób. Chi varto їх kupuvati, povіvshi w niższej cenie? Powiem sobie, co słychać, jeśli nadal masz (wcześniej) budżet.

Oczywiście lepsze do wszystkiego, krótsze słuchawki do iPhone'a, niższe AirPods Pro 2, nie są jeszcze dostępne. Ale możesz przekazać dużo żetonów, dzięki czemu możesz zaoszczędzić 100 $. Pamiętaj, że wysyłka kosztuje 40$, będziesz na plusie. Tim jest większy, dużo łatwiej jest dostarczać towary z USA i Europy na Ukrainę jednocześnie.

To logiczne znajdź nowe słuchawki w 2023 roku tse tі, yakі Zdominuję cię. Przekonaj się, czy AirPods 2 i Ty jesteś z nimi zręczny, dlaczego nie? Jeśli jednak od razu zdecydujesz się na zakup słuchawek bez wkładek dousznych, rozważ zakup Nothing Ear (2), co jest możliwe. Smród jest zdecydowanie zdivuyu ciebie.