iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | TOP 20 cech iOS 17: data premiery, obsługiwane urządzenia, nowości
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 06/06/23

TOP 20 cech iOS 17: data premiery, obsługiwane urządzenia, nowości

Co nowego w iOS 17? TOP 20 cech iOS 17: data premiery, obsługiwane urządzenia, nowości

Apple ponownie trafiło na hardkorowe iPhone'y wraz z wydaniem iOS 17 - aktualizacja oprogramowania, jako sposób na rozszerzenie między innowacjami. Wypełniony nowymi funkcjami i ulepszeniami, iOS 17 wprowadza personalizację, dodając wartość na zupełnie nowy poziom.

W tym artykule opisujemy główne dodatki układów iOS 17, porozmawiajmy o sumie rozszerzeń i poznajmy datę premiery.

Jakie dodatki obsługują iOS 17?

Jakie dodatki obsługują iOS 17?

 • iPhone'a 15
 • iPhone'a 15 Pro
 • iPhone'a 14
 • iPhone'a 14 Pro
 • iPhone'a 14 Plus
 • iPhone'a 14 Pro Max
 • iPhone'a 13
 • iPhone'a 13 Pro
 • iPhone'a 13 Pro Max
 • iPhone'a 13 mini
 • iPhone'a 12 mini
 • iPhone'a 12
 • iPhone'a 12 Pro
 • iPhone'a 12 Pro Max
 • iPhone'a 11
 • iPhone'a 11 Pro
 • iPhone'a 11 Pro Max
 • iPhone SE (2022)
 • iPhone SE (2020)
 • iPhone’a XS Max
 • iPhone’a XS
 • iPhone XR

A teraz przejdźmy do TOP 20 funkcji iOS 17!

1. Plakaty do kontaktów

Plakaty do kontaktów

iOS 17 wprowadza spersonalizowane plakaty kontaktów, które można dostosować do połączeń przychodzących. Możesz wybrać Memoji lub zdjęcie z galerii, dodać osobistą czcionkę. Porady z połączenia wejściowego długo czekały na aktualizację, dobrze, że Apple dał nam cenę.

2. Odszyfrowywanie wiadomości tekstowych i poczty głosowej na żywo

Odszyfrowywanie wiadomości tekstowych i poczty głosowej na żywo

Poczta głosowa na żywo transkrybuje Twoją pocztę głosową w czasie rzeczywistym, dzięki czemu oszuści wiedzą, dlaczego do Ciebie dzwonią, zanim do Ciebie zadzwonią.

Funkcja ta pozwala na wykonywanie krótkich połączeń do wywołania, pozostawiając osobę dzwoniącą, blokując pocztę głosową. Połączenia spamowe, które ostrzegają operatorów o połączeniu, służą do zapewnienia prywatności połączeń.

3. Usuń powiadomienia wideo z FaceTime

Usuń powiadomienia wideo z FaceTime

Teraz koristuvachchi może utracić powiadomienia głosowe i wideo z FaceTime, ponieważ ich poczta głosowa jest niedostępna. Dodatkowo możesz uzupełnić swoje rozmowy FaceTime reakcjami z wyglądu serca i pękniętej torby, dzięki czemu dźwięki dzwonka będą rosły.

4. Nowości w Przypomnieniach

Odszyfrowywanie wiadomości tekstowych i poczty głosowej na żywo

Na Ukrainie rzadko witają nas przypomnienia, że Telegram, Instagram i Viber zajmują naszą niszę. Ale cіkave również się pojawili: możesz szybko potwierdzić określoną notatkę, możesz automatycznie odszyfrować notatki głosowe.

Dodatkowo wprowadzono funkcję aktualizacji pozycji Twojego znajomego na czacie w czasie rzeczywistym. Є mozhlivіst nalashtuvati svіschennya, jeśli htos іz rіdnihov wraca do domu chi do szkoły (jak dziecko).

5. Naklejki epoki

Aktualizacja iOS 17 wprowadza naklejki na żywo

Live Stickers pojawiły się w aktualizacji iOS 17 (memoji, Animoji i emotikony to dla nas za mało). Ale wygląda na to, że nowa funkcja chce, abyś tworzył własne naklejki ze zdjęcia, dodawał efekty, abyś mógł je żuć, a następnie zapisywać te naklejki tylko na klawiaturze. Dzięki temu naklejki utworzone na jednym rozszerzeniu będą dostępne na wszystkich, tak jakby były połączone z iCloud.

6. Tryb potwierdzenia: czuwanie

Tryb potwierdzenia: czuwanie

Nadeszła Axis i era stacji dokujących i nakładek, mimo że Apple zapowiedział funkcję Standby. Ta funkcja pojawiła się teraz w zegarku Apple Watch w systemie iOS 17. Nowa funkcja ponownie wyświetla ekran blokowania, gdy iPhone jest trzymany pionowo w celu ręcznego ładowania.

Koristuvachs może naprawić ekran, aby uzyskać pomoc w tamtych czasach, ulubione zdjęcia lub widżety, takie jak inteligentne stosy. StandBy obsługuje również Live Activity, Siri, przychodzące tweety i krytyczne alerty dla Twojego estetycznego wyglądu i przejrzystości.

7. Nowe słowo dla wizytówek - NameDrop

Nowe słowo na wizytówki - NameDrop

Jakby ciągle dokuczali Ci ci, którzy musieli dyktować swój numer, jeśli chcesz nawiązać kontakt lub przecenić jogę w komunikatorach, zadzwoń i napisz - może trafimy na nowość. iOS 17 wprowadził funkcję NameDrop. I to jest naprawdę fajne, nawet jeśli pozwala ci udostępniać informacje kontaktowe, uzyskując dostęp do iPhone'a do iPhone'a lub Apple Watch.

Jedna kropka i dzwoniący weźmie Twój numer, wizytówkę i wszystkie dane. Oczywiście wszystko jest bezpieczne, więc nikt nie może uzyskać do niego dostępu bez uzyskania do niego dostępu.

8. Mapy offline

Karty offline

Tam to się nie wydarzyło, nie mamy wielu Apple Maps, wszyscy dzwonili do Google, to na pewno. Ponadto firma Apple również się nadwyrężyła i dodała chip do autonomicznego przeglądu kart dostępu do Internetu.

Możesz pobrać regiony kart na iPhone'a, aby nie martwić się o godzinę podróży: będziesz mieć Internet. Korisno, ale nie w naszym regionie.

9. Nowe możliwości poprawy zdrowia psychicznego

Jakie dodatki obsługują iOS 17?

Znając znaczenie zdrowia psychicznego, Apple dodał nowe funkcje do „Zdrowie” na iPhonie. Pozwalają spisać swoje uczucia, ocenić stabilność emocjonalną i świadomość. Ponadto dodatek „Zdorov'ya” daje dostęp do ocen depresji i lęków, co pozwala coristuvachi aktywnie dbać o swoje zdrowie psychiczne.

10. Rozszerzone funkcje autokorekty i dyktowania

iOS 17 integruje inteligencję elementów i aktualny model Transformer na klawiaturze aby poprawić możliwości autokorekty i dyktowania. Inteligentna klawiatura poprawia teraz automatyczną korektę z większą dokładnością, minimalizuje przeprosiny i poprawia wydajność pisania.

Ponadto nowoczesny model uczenia maszynowego na rozszerzeniu dostosowuje się do szablonów wstępu, dzięki czemu łatwo wymówić słowa i przetłumaczyć je odpowiednio do Twojego stylu pisania. Dla tych, którzy potrzebują wprowadzania głosowego, iOS 17 wprowadza nowy model rozpoznawania filmów, który znacznie poprawia dokładność wprowadzania głosowego.

11. Widżety interaktywne

Widżety interaktywne

Pomyliliśmy się. Widżety w iOS 17 teraz nie tylko upiększają ekran, ale także dodają kilka zbędnych, dzięki czemu można łatwo wchodzić ze sobą w interakcje. Ciesz się muzyką, konfiguruj dodatki HomeKit i wiele innych z jednej kropki.

12. Nowa zastosunka "Schodennik"

Nowy dodatek „Schodennik”

Program „Schodennik” na iOS 17 jest rozpoznawalny dla tych, którzy lubią trzymać wszystkie myśli na piśmie i w ręku. Twój uczeń jest tylko Twój, możesz samodzielnie dodawać do niego nową muzykę, zdjęcia, zapisywać tę kartkę, dzięki czemu możesz samodzielnie uczyć się i śpiewać krótkie nuty, aby niczego nie przegapić.

Plan jest taki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy pracownika i bezpiecznie zaszyfrować poufność pracownika.

13. Profile w Safari

Profile w Safari

W iOS 17 pojawiły się profile Safari, które pozwalają doświadczonym osobom dzielić się swoimi poglądami na temat tożsamości roboczych. Koristuvachі może dzielić historię przeglądania, rozwijania, kart, grup, plików cookie i wybieranych na splot profili, co pozwala efektywnie organizować robota i płynnie przełączać się między profilami.

14. Automatycznie usuwaj krótkie alerty

Jeśli potrzebujesz przypominania o kodach, iOS 17 będzie widoczny już za kilka godzin, aby nie zaburzać pamięci Twojego smartfona. Co by zręcznie skończyć, nawet w zakresie takich przypomnień, bezosobowość mogłaby się kumulować. A trzeba było je czyścić w trybie ręcznym, a wiadomo było, że nie każdemu udaje się je czyścić nocami.

15. Twórz wspólne listy odtwarzania

Twórz wspólne listy odtwarzania

Muzyka nie została pominięta, dano jej płynne przejścia między utworami, a także możliwość wspólnego tworzenia playlist. Na przykład, jeśli wybierasz się na wycieczkę ze znajomymi, możesz dodać sobie skórę i nie trzeba pytać „do zobaczenia”.

16. Możesz oznaczyć iPhone'a jako aparat do Apple TV

Możesz używać iPhone'a jako aparatu do Apple TV

Firma Torik Apple pozwoliła na oznaczenie iPhone'a jako kamery internetowej dla komputerów Mac. Kto ma taką możliwość z Apple TV. Odżywianie jest świetne, jeśli chodzi o rozmieszczenie smartfona, aby można było to zrobić ręcznie (więcej dla wszystkich poniżej są specjalne oferty) , ale teraz, legalny iPhone z Apple TV, możesz dzwonić do swoich bliskich przez FaceTime.

Przed mową można było wysłać pilota za pośrednictwem funkcjonalności U1, takiej jak AirPods. Teraz sprawdź na pilocie z głośnikami, o ile będzie trwało wyszukiwanie informacji.

17. Siri, bez „Cześć”

Świetna, niezwykła odnowa, nie wiem jak żyliśmy bez niej wcześniej. Ale jest esencją tego, co się wydarzyło. Teraz nie musisz mówić „Cześć, proszę pana”. Aby zakończyć po prostu „Sіrі”. W tej randze, pomіchnitsa (abo pomіchnik, zdumiony tym, jaki głos zrobiłeś), bardziej prawdopodobne jest, że spojrzysz na swój głos.

18. Odzyskiwanie hasła

Możesz wybrać grupę i udostępniać im określone hasła. Na przykład, jeśli pracujesz nad jednym projektem. Wszystko w stylu Apple jest bezpieczniejsze, z tym, że w każdej chwili udostępnianie może zostać przerwane. Ale to esencja klarowności.

19. Poszuk

TOP 20 funkcji iOS 17: data premiery, aktualizacje, nowości

Poshuk dla programów, notatek i przypomnień, stając się bardzo przydatny. Co więcej, firma obwinia, że widzi bardziej trafne wyniki w Safari. Do tego ogólnie smród dobrze pompował systemy, nie tylko w oprogramowaniu dla iPhone'a, ale także na wszystkich ich platformach.

Zanim porozmawiamy, możesz teraz wyszukiwać przepisy ze swojego zdjęcia. Chi to nie magia? Koniecznie trzeba przetestować na mrozie :)

20. Możliwość rozbudowy AirTag

Możesz udostępnić swój AirTag, aby twoi przyjaciele i krewni mogli poćwiczyć jogę przez godzinę. Kozhen іz 5 koristuvachіv może przemówienia viklikati poshuk.

Data premiery iOS 17

Aktualizacja widoku Veresni dla wszystkich Koristuvachów. Dostępna jest wersja beta dla sprzedawców detalicznych, dla tych, którzy mają już wiele błędów, nie nakładają varto na swoje działające budynki gospodarcze. W przyszłym miesiącu dostępna będzie publiczna beta, nastąpi to w możliwie najkrótszym czasie.

Oczywiście nie wszystkie układy są aktualizowane. Nawet wiele innych ulepszeń, ale nie trafiły na listę , na przykład sortowanie produktów według kategorii w zgadywaniu. Abo dodając 3 nowe typy Memoji. Nowy iOS 17 to nowość i więcej o nim i nowościach napiszemy z WWDC 2023.

Więc zapisz się do naszego Kanał telegramu , aby nie przegapić reszty wiadomości i artykułów.