iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/23/22

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Zrobiliśmy wybór 5 blogerów o zwierzętach, których powinieneś zasubskrybować, aby się pocieszyć.Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Blogerzy zwierząt stają się coraz bardziej popularni wśród odbiorców TikTok i Instagram. Nie jest to dziwne, bo takie blogi są ciekawe i zabawne, zwłaszcza jeśli zwierzę jest dość charyzmatyczne. Dlatego postanowiliśmy zebrać 5 blogerów zajmujących się zwierzętami, którzy są popularni wśród internautów i nadal stają się sławni.

1. Kot Stepan

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Jesteśmy pewni, że już to widziałeś i najprawdopodobniej udało ci się przesłać go ponownie ze swojego iPhone'a do znajomego. Ale jeśli nie miałeś jeszcze czasu, aby dowiedzieć się, kim jest ten kot Stepan, teraz ci powiemy.

Stepan to kot z Charkowa, ma 13 lat. Sławę zyskał nawet podczas pierwszej kwarantanny, kiedy jego kochanka Anna opublikowała z nim film na TikTok.

Anna wyjaśnia, że opublikowała swojego kota online, aby pokazać światu. W końcu wyraz jego twarzy to odrębna forma sztuki. Latem 2021 roku filmy ze Stepanem zaczęły się rozprzestrzeniać wirusowo, a publiczność liczyła 400 tysięcy osób.

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Ludziom podobał się sposób, w jaki kot, znudzony, siedzi przy alkoholowych koktajlach przy energetyzującej muzyce z odpowiednią świtą. Tak naprawdę Stepan nie jest smutny, ale zwyczajnie drzemie, a gospodyni zręcznie wyłapuje ten moment i bije go ciekawą oprawą.

Pierwszy film z kotem uzyskał 4,5 miliona wyświetleń. Wkrótce Stepan stał się twarzą reklamy słynnej marki Valentino. I nawet słynna amerykańska piosenkarka Britney Spears nie mogła się oprzeć zwierzęciu i opublikowała swoje zdjęcie na swojej stronie.

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Z powodu działań wojennych Stepan i jego kochanka musieli opuścić dom i udać się do Francji (obecnie są we Lwowie).

Właściciel kota namawiał też Ukraińców do pomocy zwierzętom. Dzięki wolontariatowi Stepana udało jej się już zebrać 15 000 dolarów. Pieniądze trafią na pomoc zwierzętom dotkniętym wojną.

2. Pies Patron

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Patron to ukraiński saper , który pracuje jako pies węszący dla Służby Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy. Nabój zyskał popularność po rozpoczęciu wojny na pełną skalę na Ukrainie. Pierwsze publikacje z psem zaczęły ukazywać się 15 marca 2022 roku. Na filmie Patron pomagał ratownikom w oczyszczaniu min w Czernihowie.

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Psy Patron to prawdziwy talizman ratowników, a także narodowy faworyt całej Ukrainy. W ciągu trzech lat udało mu się spotkać z prezydentem Ukrainy i otrzymać medal za „Waleczną służbę”, wygrać na Festiwalu Filmowym w Cannes i zostać twarzą aplikacji mobilnej dla ratowników. Dodatkowo w wielu miastach powstało wiele murali z wizerunkiem Patrona. Teraz liczba subskrybentów na jego stronie na Instagramie wynosi 353 tys. Ponadto pies angażuje się w działalność wolontariuszy i pomaga innym zwierzętom.

3. Kot Leon

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Ukraiński kot Leon zbiera miliony wyświetleń. Stał się popularny dzięki zabawnym kapeluszom, które jego kochanka robi sama do każdego filmu. Ale czapka w stylu grupy Kałusz przyniosła mu szeroką sławę. Sama grupa nawet zostawiła komentarz i polubiła pod filmem kota w różowym kapeluszu panama.

W profilu Leona można znaleźć wiele różnych kapeluszy, począwszy od czapki z truskawką, grzybkiem, a skończywszy na trójzębie Ukrainy. Liczba subskrybentów w TikTok to 85 tys.

4. Kot Mochimaru

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Popularny koci bloger z Japonii, o pseudonimie Mochimaru , trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Ogoniasty ma własny kanał YouTube z 1,4 miliona subskrybentów, na którym jego filmy obejrzano łącznie ponad 680 milionów razy. Zdaniem ekspertów jest to absolutny rekord poglądów w kategorii „zwierzęta”. Główną treścią ogoniastej gwiazdy na YouTube jest blog o życiu. Właściciel kręci filmy o tym, jak jego pupil żyje normalnym życiem kota domowego: leżąc na podłodze w zabawnych pozach, jedząc, bawiąc się szeleszczącymi torbami, chowając się w pudełkach, śpiąc na kanapie.

5. Mops Doug

Kot Stepan i inni blogerzy o zwierzętach, których warto śledzić

Mops o imieniu Doug z miasta Nashville (USA) jest popularnym blogiem na Instagram. Ma 4 miliony subskrybentów, pies został zastrzelony na okładki kilku kalendarzy, trafił na łamy New York Timesa, brał udział w teledyskach. Każdego dnia pies pojawia się na jego koncie na Instagram w modnych stylizacjach: albo pozuje z rogalikiem w berecie na tle Łuku Triumfalnego w Paryżu, albo je pizzę w domu na kanapie podczas oglądania serialu, albo opala się na plaży. plaża w okularach przeciwsłonecznych i stroju kąpielowym.

Mops Doug nazywany jest psem celebrytą, ponieważ robi zdjęcia ze znanymi artystami. Pies ma zdjęcie z piosenkarką Shakirą i obsadą The Big Bang Theory.