iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | iPhone SE 4 (2023) — data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 11/14/22

iPhone SE 4 (2023) — data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd

Zebrano wszystkie plotki na temat nowego iPhone SE 4 (2023), który zostanie pokazany wiosną.iPhone SE 4 (2023) — data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd

Dziewięć nowych budżetowych rozwiązań od Apple trochę rozczarowuje. Aktualizacje SE 3 Mav chimos novim, ale znowu, po złamaniu wielu fanów, weźmiemy niedrogi smartfon na cały ekran z baterią. Jak można poprawić Cupertino w 2023 r. Jaki jest czek na nowego iPhone'a SE 4? Vіdpovіdaєmo na wszystkie odżywianie o nowości tego artykułu.

Dane techniczne iPhone'a SE 4 (2023)

iPhone SE 4 (2023) – data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd

 • Ekran: 6.1 Liquid Retina IPS LCD, maksymalna jasność 625 nitów;
 • Częstotliwość odświeżania: 60 Hz;
 • Procesor: Apple A16 Bionic;
 • RAM: 4GB;
 • Pamięć wewnętrzna: od 128 GB do 512 TB;
 • bateria iPhone'a SE 4: 3000 mAh;
 • Aparat: 12MP;
 • Data wydania: brzoza 2023;
 • System operacyjny: iOS 16;
 • Wi-Fi: obsługuje Wi-Fi 6;
 • Cena: za 399 USD | 399 $;
 • Port ładowania: Błyskawica, ładowanie bezprzewodowe i ładowanie bezprzewodowe.

Data premiery i cena iPhone'a SE 4

Brzmi, nowe budżetowe wersje Apple'a wypuszczają pierwszą godzinę swoich wiosennych prezentacji. Że iPhone SE 4 będzie pod koniec 2023 roku, więc wszystko będzie dobrze z firmą. Liczymy na to, że ceny europejskie i amerykańskie są równe i nie będzie różnic w euro, jak w przypadku modeli iPhone 14 Pro. Za naprawę większego ekranu i baterii można sprawdzić cenę 399 dolarów | 399 USD, bez kosztów wysyłki.

Nowy styl

Nowa zaraza iPhone SE 2022 – jedyny mały dodatek Apple’a ze starego przycisku Dodom, z dużymi ramkami i małym 4,7-calowym wyświetlaczem. Już kilka lat temu trochę mówiłem o tych, którzy w Cupertino myślą o odświeżeniu pracownika państwowego i, jak szanuję wtajemniczonych, w 2023 roku sugeruję, abyście zdecydowali się na zmianę projektu. Aje został niedawno zaktualizowany o budżetowego iPada 10. Dlatego logiczne jest, że firma chce przejść na nowy styl dla wszystkich swoich budynków gospodarczych i zbudować je pionowo, z gościnnymi krawędziami i świetną ekspozycją, którą od razu trzeba zaszczepić w państwowych pracownikach.

Mówiąc o tym, w obecnej linii Apple jest tylko jeden smartfon Liquid Retina IPS LCD - iPhone SE 3, w pełni docenia się, że iPhone SE 4 powinien zostać zaktualizowany, aby współpracował z najbardziej dostępnymi pracownikami państwowymi. Ros Yang, analityk Apple, zdaje sobie sprawę, że firma mogłaby zastąpić 6,1-calowy wyświetlacz 5,7-calowym.

iPhone SE 4 (2023) – data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd

Jest to również wersja, która Nowy iPhone SE 4 może pracować pod iPhone 5s. Nie wystarczy się temu dziwić, bo w Cupertino z pewnością przemyślą nostalgiczne elementy starych oficyn w nowych odsłonach. A jednak wciąż jest trochę bogatszy i mądrzejszy, ale nowy produkt jest w obudowie XR. Nie szukajcie na te, które Apple zmieni w iPhonie SE 4, ani nie oszczędzajcie vimku, żeby było klasycznie, jak w iPhonie XR, w swoim czasie.

Touch ID nowej generacji

Face ID, jak się okazuje, ma stracić czip głównej flagowej linii w 2023 roku. Firma planuje udostępnić pracownikom państwowym Touch ID nowej generacji, a przycisk jest włączony. Ta technologia nie jest nowa dla Apple, więc możesz ją uzyskać z przedłużenia budżetu.

iPhone SE 4 (2023) – data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd

Ponadto, aby potwierdzić nowość z elementami obudowy iPhone'a 5s, firma może nacisnąć przycisk w górę. Zajmiecie więc swoje pierwotne miejsce, a Cupertino będzie mogło powtórzyć technologię z iPada Air | iPad mini 6 | iPad 10. Ta wersja jest dostępna dla Ming-Chi Kuo, a także niższe wersje

Chi zaktualizować procesor?

Na 2023 będzie zawierał iPhone 15, którego wszystkie modele będą miały procesor A17 i A16 (iPhone 15 Plus | iPhone 15), więc jest całkowicie uzasadnione, że iPhone SE 4 będzie miał procesor A16. Smartfon stanie się najlepszą opcją do aktualizacji z iPhone'a XR i modeli, które były wcześniejsze, iw takim przypadku nie można przyćmić cech iPhone'a 11 lub nowych modeli. Wszystko w najkrótszej duszy Apple.

Aparat fotograficzny

iPhone SE 4 (2023) – data premiery, dane techniczne, aparat i wygląd

Nie varto chekat na schos neymovirne, więcej tse nadal jest pracownikiem państwowym. Jeden moduł aparatu 12 MP będzie dobry dla iPhone'a XR, ale nie dla iPhone 11 i iPhone 12.

bateria

Osią tego, czego naprawdę chcesz, jest duża bateria. Jako budżetowy dodatek użyłem 3000 mAh, czyli do iPhone'a XR. Jeśli zainstalujesz taką baterię, będzie to odpowiednie rozwiązanie budżetowe dla Apple.

Nawiasem mówiąc, fani mieli już dwa losy przeklinania na baterii iPhone'a SE kolejnej i trzeciej generacji na reddicie i twitterze. Miejmy nadzieję, że kiedyś nas posmakuje.

Visnovok

Jakby to był kolejny dodatek do Apple, z niecierpliwością czekamy na premierę iPhone’a SE 4. Godzina budżetowego iPhone'a już nadeszła, co pokazuje sytuację na ziemiach Europy, USA i całego świata, w Apple jest duża szansa, by nie zwariować i zająć pozycję lidera w tym segmencie.

Nowość może pojawić się wiosną 2023 roku, więc nie raz konieczne będzie uzupełnienie artykułu o nowe kawałki insiderów i analityków.