iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/16/22

Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

Opowiedzieli o 5 serwisach i stronach, na których można oglądać filmy i seriale po ukraińsku.Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

W rzeczywistości znalezienie serwisu, w którym można oglądać filmy i programy telewizyjne po ukraińsku, nie jest takim problemem. Teraz w sieci rozprzestrzenia się trend popularyzacji ukraińskiego aktorstwa głosowego, a firmy nieustannie szukają nowych dublerów w dużych miastach Ukrainy, aby głosować postacie.

Postanowiliśmy zebrać 5 serwisów, w których można oglądać filmy i seriale w języku ukraińskim. Niektóre z nich są całkowicie bezpłatne.

1. Netflix

Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

Netflix nie tylko wysłał rosyjskiego widza po rosyjskim statku, ale także dodał wiele napisów do filmów i seriali. Ponadto serwis zaczął wydawać nowe filmy z ukraińskim głosem, ignorując rosyjski. Jest wiele fajnych projektów, które wciąż są mało znane i dopiero nabierają rozpędu.

Ale Netflix jest płatny, choć firma rozważa wprowadzenie w tym roku tańszej wersji z reklamami.

2.UASeriale

Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

Cały czas pojawiają się nowe projekty Ukraiński głos działający. Czasem nawet w tym samym czasie, kiedy wypuszczają na HBO i Disneya. Dużym plusem serwisu jest ogromna sekcja dla dzieci, która zawiera bajki i seriale animowane. Serwis zapamiętuje również, na którym serialu się zatrzymałeś, dzięki czemu możesz kontynuować oglądanie później.

3. eneyida

Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

Jeszcze jedna usługa oglądać programy telewizyjne w języku ukraińskim. Wygodny interfejs, proste sortowanie według filtrów. Są bajki, które mogą włączyć dzieci, a także horrory, filmy edukacyjne i seriale science fiction.

4. ufilm

Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

Strona z ogromną kolekcją filmów, seriali i kreskówek dla dzieci. Jest też sekcja anime dla fanów ukraińskiego aktorstwa głosowego. W razie potrzeby możesz odtwarzać filmy z napisami.

5. taśma filmowa

Gdzie oglądać filmy i seriale po ukraińsku

Wygodne kino oglądać filmy po ukraińsku. Są to rankingi TOP filmów i seriali, filmy dokumentalne, sekcja z serialami i dramami. Treści jest dużo, jest stale aktualizowana, więc na pewno jest coś do zobaczenia.