iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/12/23

TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

Zebraliśmy najlepsze strony, z których można pobrać tapety w wysokiej jakości.TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

W dzisiejszej epoce cyfrowej smartfony stały się integralną częścią naszego życia, a jednym z najpopularniejszych urządzeń jest iPhone. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i wysokiej jakości wyświetlaczowi iPhone to świetna platforma do prezentacji niesamowitych tapet, dzięki którym Twoje urządzenie będzie wyglądać atrakcyjniej.

Jednak znalezienie idealnej tapety może być trudne, zwłaszcza jeśli nie interesują Cię strony, w których trzeba zapłacić za tapety. Na szczęście istnieje kilka witryn, z których można pobrać darmowe tapety na iPhone'a w dobrej jakości. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych witryn, w których można bezpłatnie znaleźć wysokiej jakości tapety na iPhone'a.

1. Rozpryskiwanie

TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

To duży fotobank, w którym znajdziesz tapety zarówno na iPhone'a, jak i inne urządzenia. Dostępny Wiele kategorii Unsplash , nieograniczone pobieranie, mnóstwo motywów do wyboru, przydatne filtry. Są tu ukraińscy autorzy, więc bez problemu znajdziesz patriotyczne tapety.

2. Wallhaven

TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

Wallhaven to strona z tapetami, na której możesz przeglądać stronę główną lub użyć przycisków „Najnowsze”, „Najpopularniejsze”, „Lista najlepszych” lub „Losowe”, aby wyszukać tapety. Użyj tagów lub wybierz „Więcej podobnych”, aby znaleźć podobne obrazy. Wallhaven oferuje różne opcje rozdzielczości dzięki funkcji pobierania przycinania i skalowania w sekcji Narzędzia.

Chociaż na stronie znajduje się wiele obrazów generowanych przez sztuczną inteligencję, jest też kilka oryginalnych dzieł sztuki. Szczególnie strona spodoba się miłośnikom anime.

3. Reddit

na reddicie istnieje kilka aktywnych subredditów, w których stale publikowane są nowe tapety. Najpopularniejszym jest /r/wallpaper z ponad milionem współtwórców, warto też sprawdzić /r/wallpapers. Tapety o jeszcze wyższej rozdzielczości można znaleźć w katalogu /r/WQHD_Wallpaper, który zawiera tapety 2560x1440, które są idealne do wyświetlaczy 1440p i 4K.

4. Piksele

TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

Pexels to strona udostępniająca bezpłatne zdjęcia i filmy, które można wykorzystać do celów osobistych i komercyjnych. Platforma oferuje ogromną kolekcję wysokiej jakości obrazów i filmów, które można pobierać i wykorzystywać bez podania źródła lub pozwolenia.

Pexels został założony w 2014 roku i od tego czasu stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych źródeł bezpłatnych treści w Internecie. Oprócz strony internetowej Pexels oferuje również aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS i Android, z której można również pobrać tapety.

5.Pixabay

TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

Pixabay to witryna, która zapewnia dużą kolekcję bezpłatnych zdjęć, ilustracji, wektorów i filmów. Podobnie jak Pexels, Pixabay umożliwia użytkownikom pobieranie i wykorzystywanie ich treści zarówno do celów osobistych, jak i komercyjnych bez podania źródła lub pozwolenia. Pixabay zostało założone w 2010 roku i stało się jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych źródeł darmowych treści w sieci.

Platforma oferuje wygodną funkcję wyszukiwania, a także umożliwia bezpłatne pobieranie tapet, które lubisz.

6. Rawpixel

TOP 6 stron, z których możesz pobrać darmowe tapety na iPhone'a w jakości

NA rawpixel można również znaleźć wiele ciekawych dzieł sztuki, tapet i po prostu pięknych zdjęć. Ta usługa może być używana nie tylko jako bank tapet, ale także jako narzędzie do wyszukiwania czcionek, obrazów do opowiadań i wielu innych. Istnieje jednak limit pobierania - tylko 5 zdjęć dziennie. Można go usunąć, kupując subskrypcję.