iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Skąd wziąć numer seryjny słuchawek AirPods
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 01/11/23

Skąd wziąć numer seryjny słuchawek AirPods

Jak mogę zweryfikować autentyczność słuchawek AirPods, wpisując numer seryjny słuchawek?Skąd wziąć numer seryjny słuchawek AirPods

Uważamy, że większość użytkowników wie, jak zweryfikować autentyczność komputera Mac lub iPhone firmy Apple, takie kontrole są dość powszechne wśród ludzi. Ale jednocześnie kwestia uwierzytelnienia AirPods nie jest tak często poruszana. Ale fałszowanie takich akcesoriów jest bardziej powszechne, ponieważ podstawowe produkty technologiczne Apple, takie jak komputer, smartfon itp., są ściślej monitorowane. Dlatego teraz powiemy Ci, gdzie możesz przebić się przez numer rejestracyjny słuchawek AirPods i sprawdzić ich oryginalność.

Gdzie i jak przebić się przez numer seryjny AirPods?

Każde urządzenie Apple ma swój własny numer seryjny. W słuchawkach Air Pods znajduje się na opakowaniu, a także wewnątrz wieczka etui na słuchawki. Ważne, numery serii na pudełku i na etui muszą być takie same. Po sprawdzeniu tożsamości numerów seryjnych na obudowie i opakowaniu należy wprowadzić numer seryjny na oficjalnej stronie internetowej. Można to zrobić tutaj https://checkcoverage.apple.com/.

Skąd wziąć numer seryjny słuchawek AirPods

Wchodząc na tę stronę musisz wprowadzić całą serię swojego urządzenia. Jeśli urządzenie jest oryginalne, powinno pojawić się zdjęcie słuchawek z dodatkowymi informacjami na ich temat. W większości przypadków ta procedura wystarczy do zweryfikowania autentyczności akcesorium.