iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Gdzie czytać książki po angielsku za darmo
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/20/23

Gdzie czytać książki po angielsku za darmo

Zebraliśmy TOP 5 stron, na których możesz bezpłatnie czytać książki w języku angielskim.Gdzie czytać książki po angielsku za darmo

Jeśli kochasz książki, posiadanie biblioteki książek na telefonie, tablecie lub komputerze jest świetne, zwłaszcza jeśli uczysz się języka angielskiego i chcesz go poprawić, czytając książki w oryginale.

Ale znalezienie bezpłatnych e-booków na iPhonie w języku angielskim może być trudne, jeśli nie wiesz, gdzie szukać. W tym artykule zebraliśmy listę 5 najlepszych zasobów, w których możesz bezpłatnie czytać książki w języku angielskim, pobierać je i udostępniać znajomym.

1. Projekt Gutenberg

Bezpłatna biblioteka książek w języku angielskim, która zawiera ponad 60 000 różnych dzieł historycznych, fantastycznych i innych napisanych przez autorów z całego świata.

Książki można wyszukiwać według gatunku, autora, dostępnych jest ponad 5 różnych formatów, które można pobrać na smartfon, laptop lub tablet. Jest zarówno literatura dziecięca, jak i popularna science fiction, fantasy i inne gatunki. Przyda się, jeśli piszesz pracę magisterską, ponieważ dostępnych jest ponad 10 000 różnych opracowań za darmo.

Otwórz witrynę.

2. biblioteka otwarta

Świetne źródło klasycznych i współczesnych powieści, od Gry o tron, przez Court of Silver Radiance, po The Cruel Prince, jeśli chcesz zacząć czytać książki po angielsku, to jest źródło dla Ciebie. Zaletą jest to, że wszystkie strony serwisu są w języku ukraińskim i chociaż nie wszystkie książki są dostępne do bezpłatnego czytania, za niewielką darowiznę na rzecz serwisu można kupić wersje elektroniczne.

Otwórz witrynę.

3. bum książkowy

Gdzie czytać książki po angielsku za darmo

Nie ma tak dużego wyboru bezpłatnych książek w języku angielskim, jak dwie poprzednie strony, ale zaletą jest to, że zawsze są promocje, w których oferuje się bezpłatne pobranie książki przez jakiegoś autora, a listy te są aktualizowane raz tydzień lub dwa. Możesz znaleźć naprawdę ciekawe i łatwe prace, które pomogą Ci wzbogacić słownictwo.

Dla tych, którzy nie lubią czekać, istnieje możliwość zakupu książek, które im się podobają za niewielką opłatą.

Otwórz witrynę.

4. Międzynarodowa Biblioteka Cyfrowa dla Dzieci

Gdzie czytać książki po angielsku za darmo

The International Children's e-Library to zaufane źródło bezpłatnych e-książek dla dzieci, dostępnych w różnych długościach i na różnych poziomach czytania. Możesz wyszukiwać książki według kategorii, a nawet według koloru okładki. Większość książek jest w języku angielskim, ale są też książki w innych językach.

Otwórz witrynę.

5. książeczki żywieniowe

Gdzie czytać książki po angielsku za darmo

Feedbooks to platforma internetowa, która oferuje szeroką gamę e-booków do pobrania obejmujących różne gatunki, takie jak beletrystyka i literatura faktu. Użytkownicy mogą znaleźć w witrynie zarówno książki należące do domeny publicznej, jak i chronione prawem autorskim, z których niektóre są dostępne bezpłatnie, a za inne trzeba zapłacić.

Chociaż wiele książek w Feedbooks jest płatnych, nadal istnieje duża liczba bezpłatnych e-booków w kategorii Public Domain, do których czytelnicy mają dostęp. Ponadto istnieje kilka bezpłatnych oryginalnych książek, które można znaleźć w różnych kategoriach, chociaż należy zauważyć, że sortowanie według ceny nie wchodzi w grę.

Otwórz witrynę.

Czytanie książek po angielsku to pewny sposób na szybkie poszerzenie słownictwa i poszerzenie wiedzy. Mamy nadzieję, że nasz wybór bezpłatnych zasobów książek w języku angielskim dla iPhone'a pomoże Ci poszerzyć swoją wiedzę.