iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Dlaczego Reels nie wyświetla wyświetleń?
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/30/22

Dlaczego Reels nie wyświetla wyświetleń?

W niektórych przypadkach Rolki mogą przestać wyświetlać liczbę wyświetleń filmów wideo użytkowników. Dlaczego tak się dzieje i jak możesz naprawić błąd - przeanalizujemy dalej.Dlaczego Reels nie wyświetla wyświetleń?

Wyświetlenia w rolkach są jednym z najważniejszych czynników wpływających na zasięg i popularność. Dlatego Kołowrotki pracować na podobnych algorytmach, takich jak TikTok, liczba wyświetleń ważne kryterium, na równi z polubieniami.

Ale czasami pewne okoliczności wpływają na wyświetlanie widoków, a użytkownik po prostu ich nie widzi.

Dlaczego Kołowrotki mogą nie wyświetlać wyświetleń?

  1. Minęło zbyt mało czasu od opublikowania filmu a Twój film nie był widziany. Poczekaj chwilę, a następnie ponownie sprawdź statystyki wyświetleń.
  2. Złe połączenie internetowe. Widoki mogą nie być wyświetlane z powodu złego połączenia. Musisz połączyć się z bardziej stabilnym połączeniem internetowym.
  3. Uaktualnić aplikację. Dzieje się tak również, gdy nie ma wyświetlania liczby wyświetleń z powodu nieaktualnej wersji Instagrama. Musisz zainstalować najnowszą w App Store lub Google Play.
  4. Sprawdź, czy Twoje urządzenie działa. W związku z awariami gadżetu, na którym korzystasz z Instagrama, może wystąpić również nieprawidłowe działanie samej aplikacji.
  5. Twój profil został niedawno przełączony na konto firmowe lub autorskie. W takim przypadku statystyki przesłanych filmów nie będą dostępne. A przy każdym przełączeniu na określony typ konta zostanie on zresetowany.

Pamiętaj, aby sprawdzić powyższe opcje, jeśli mimo wszystko nie ma w nich powodu - skontaktuj się z pomocą techniczną Instagram i opisz problem.