iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Dlaczego bateria Apple Watch szybko się wyczerpuje i jak to naprawić
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/25/23

Dlaczego bateria Apple Watch szybko się wyczerpuje i jak to naprawić

10 powodów, dla których Twój zegarek Apple Watch szybko się wyczerpuje i co z tym zrobić.Dlaczego bateria Apple Watch szybko się wyczerpuje i jak to naprawić

Zaraz inteligentny rocznik Apple Watch zdominować rynek. Vіn jest stylowy, prosty w vikoristannі i propaguje znaczący zestaw funkcji, który pomaga wykazywać oznaki zdrowia, ćwiczyć, czuwać nad snem, cyklem miesiączkowym, natychmiast informować cię o twoim słuchu, oznaczać wiele dźwięków.

Jednak, jakby było jakieś inne przywiązanie, można za to winić problemy, a jeden z najszerszych - wygodnie siedzi na rocznej baterii . Wybraliśmy mały przewodnik, który pomoże Ci dowiedzieć się, dlaczego bateria w Apple Watch jest słaba i możesz rozwiązać ten problem samodzielnie, bez zastanowienia centrum serwisowe iLab.

Dlaczego bateria zegarka Apple Watch jest słaba i jak to naprawić

10 powodów, dla których bateria Twojego zegarka Apple Watch szybko się wyczerpuje

 1. Programy do rozładowywania baterii: Niektóre programy, na przykład śledzenie kondycji chi EKG, zwiększają ładowanie baterii, dlatego należy zachować ostrożność przed zainstalowaniem i zainstalowaniem programów na zegarku Apple Watch.
 2. Zużycie baterii: Jeśli bateria Twojego roku ulegnie awarii (może to być spowodowane upadkiem starego kontaktu z wodą), może nie tylko szybko się rozładować, ale także stać się zagrożeniem dla Twojego życia.
 3. Aktualizacja oprogramowania w tle: Programy aktualizowane w tle, na przykład nowe programy lub programy pogodowe, mogą również ładować baterię Apple Watch.
 4. Jasność ekranu: Nawet jeśli jasność ekranu Apple Watch jest zbyt wysoka, możesz doprowadzić baterię do suchego rozładowania.
 5. Zawsze włączone: Jeśli masz włączony Always On Display, możesz szybciej ładować baterię Apple Watch, ściszyć dźwięk.
 6. Redukcja szumów: Podobnie jak Apple Watch, stale odbiera głośne dźwięki, aby wyprzedzić cię w hałaśliwych miejscach, które mogą rozładować ładunek.
 7. Usługi lokalizacyjne GPS: Jeśli włączysz usługi lokalizacyjne w zegarku Apple Watch, możesz przyspieszyć zużycie baterii.
 8. Bateria relacji: bateria Apple Watcha może się szybciej rozregulować, obniżyć na iPhonie, a jeśli twój dodatek jest już starszy, możesz wymienić baterię na inteligentny rocznik lub przewidzieć jogę.
 9. Nieużywane ładowarki: Być może zauważyłeś, że niewłaściwe ładowarki nie działają lub nieprawidłowo ładujesz zegarek Apple Watch, co może prowadzić do problemów z baterią.
 10. Zwycięstwo tarcz innych firm: Jakbyś miał zwycięskie tarcze zavantazhenі z nenadіynyh dzherel, latek może szybko sam się rozładować.

Więc robiti, gdy zegarek Apple Watch szybko się ładuje

Więc robiti, gdy zegarek Apple Watch szybko się ładuje

Z pewnością istnieje proste rozwiązanie większej liczby problemów. Dlatego wybraliśmy kawałek posłusznych i prostych przyjemności, które mogą pomóc rozwiązać problemy z baterią Twojego zegarka Apple Watch. Postaraj się wsłuchać w jak najwięcej radości i zaoszczędzić godzinę swojej rocznej pracy, aby móc spędzić z nią więcej czasu.

1. Odwróć obecność aktualizacji

Więc robiti, gdy zegarek Apple Watch szybko się ładuje

Możemy łatwo usunąć te, które Twoje urodziny mogą zostać szybko rozładowane przez przestarzałe oprogramowanie układowe, ponieważ Apple często je aktualizuje. Zweryfikujesz ponownie, jeśli nie ma dostępnych aktualizacji, a resztę zainstalujesz, tak jakby to było święto roku.

Znajdź kolejne kroki:

 1. Kliknij „Ustawienia” w Apple Watch.
 2. Przewiń w dół i kliknij „Zagalni”.
 3. Przejdź do „Odnowienia”.

Radość Korysny: Jeśli przejdziesz do „Baterii” z Zagalnego, możesz dowiedzieć się, które programy pozwolą Ci najbardziej zaoszczędzić na ładowaniu. Jeśli tak, możesz włączyć tych, którzy się nie pojawiają, lub możesz zobaczyć programy, takie jak zjedzenie baterii.

2. Uciekaj

sprawdź jasność zegarka Apple

Świetna jasność wyświetlacza Apple Watcha jest ciemna, jak to się często zmienia na ulicy, ale minusuje ta, która strasznie brudzi baterię. Na szczęście możesz to naprawić.

 1. Przesuń palcem w górę wzgórza w dolnej części tarczy rocznicy, aby przejść do punktu opieki.
 2. Naciśnij piktogram Yaskravost.
 3. Dostosuj rіven blasku do swojego gustu.

3. Wyłącz zawsze włączony wyświetlacz

Wyłącz zawsze włączony wyświetlacz

Wyłącz funkcję „Uruchom ponownie wyświetlacz”, ponieważ nie jest potrzebna. Pamiętaj, że funkcja Always-On Display jest dostępna w Apple Watch Series 5 i nowszych modelach, w tym w Apple Watch Series 6 | Apple Watch 7, Apple Watch SE (SE 2) i Apple Watch Series 8.

 1. Kliknij „Ustawienia” w Apple Watch.
 2. Kliknij „Wyświetl tę jasność”.
 3. Wyłącz funkcję „Zawsze włączone”.

4. Vimknіt mistseznahodzhennya

Vimknіt mistseznakhodzhennya

Jeśli nie zależy Ci na patrzeniu na miejsce na zegarku Apple Watch, włącz ten układ, aby oszczędzać energię baterii.

 1. Kliknij „Ustawienia” w Apple Watch.
 2. Przejdź do „Poufność”.
 3. V_dkryte "Usługi nieszczęścia".
 4. Wyłącz zworkę dla usług dystrybucyjnych.

5. Skróć liczbę wystąpień

Otocz jak najwięcej słów na zegarku Apple Watch, aby chronić oczy.

 1. Na iPhonie przejdź do programu Rocznik.
 2. Wypowiedz „Spoveshchennya”.
 3. Wybierz wiadomość, którą chcesz obejrzeć na Apple Watch.

Ważny: Jeśli jest to konieczne, aby pozostać na łączu, nie dołączaj ważnej wiadomości. Dodatkowo varto pozbawia mnie informacji o alarmie i nowościach z innych komunikatorów, w których najczęściej się znajdujecie.

6. Przystawka ładowarki Vykoristuyte yakіsny

Przystawka do ładowarki Vikoristovyte yakіsny

Użyj oryginalnego kabla ładującego dostarczonego z zegarkiem Apple Watch lub oryginalnego kabla ładującego Apple Watch dostarczonego z oryginalnym dostawcą. Podłącz ładowarkę do gniazdka, a nie do komputera czy powerbanka, chipy ładujące z komputera mogą być mocniejsze i mniej wydajne.

Zastanów się ponownie, czy ładowarka przejdzie przez szczelność i miejmy nadzieję, że połączy się z zegarkiem Apple Watch i takie jest życie. Regularnie ładuj zegarek Apple Watch i nie dopuszczaj do nadmiernego rozładowania baterii, raczej utrzymuj poziom naładowania między 80% a 20%.

7. Zrzuć rocznicę Apple Watch

Jeśli to nic nie pomoże, spróbuj zresetować zegarek Apple Watch do kolby.

 1. Przejdź do „Ustawień” w Apple Watch.
 2. Naciśnij „Zagalni”.
 3. Przewiń w dół i wybierz „Pomiń”.
 4. Następnie zawiń „Wymaż całe miejsce tej łatki”.

Notatka: Jeśli zapisałeś wszystkie swoje dane i naprawiłeś je za pomocą zegarka Apple Watch, zanim go upuścisz, sprawdź ponownie, czy wykonałeś kopię zapasową wszystkich ważnych danych.

Jaka praca, jeśli nic nie pomogło?

Jaka praca, jeśli nic nie pomogło?

Ponieważ wypróbowałeś wszystkie sztuczki, ale bateria Twojego zegarka Apple Watch, tak jak poprzednio, szybko się ładuje, nadszedł czas, aby odwiedzić Apple Store lub centrum serwisowe iLab w celu naprawy.

Vidpovidno przed problemem, nasz mistrz jest odpowiedzialny za przód, możemy dać ci podstawową naprawę (czyszczenie) chi wymienić baterię zegarka Apple Watch. Dodatkowo w naszym sklepie już wkrótce będziesz mógł szybko wymienić swój stary Apple Watch na nowy za pomocą opcji Trade In. Tse pozwalają szybko zaktualizować starą wersję i zaoszczędzić kilka groszy.

Visnovok

Apple Watch to fantastyczny dodatek, który oferuje bezosobowe funkcje, ale może mieć problemy z baterią. Jak opisano powyżej, możesz naprawić niekrytyczne problemy związane z małymi awariami baterii. Jeśli jednak nie chcesz wychodzić z domu, nie zapomnij zabrać rocznego zegarka Apple Watch do centrum serwisowego iLab w celu naprawy.

A przy starannej pielęgnacji i konserwacji zegarek Apple Watch będzie Ci służył przez długi czas.
Naprawa Apple Watch: Ranking marki