iLounge | Artykuły | 💙 Porady | Gdzie zdobyć darmowe zdjęcia i obrazki
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/23/22

Gdzie zdobyć darmowe zdjęcia i obrazki

Na jakich zasobach możesz robić darmowe zdjęcia i zdjęcia, aby z nich korzystać bez naruszania praw autorskich.Gdzie zdobyć darmowe zdjęcia i obrazki

Zawsze, gdy potrzebujesz zdjęcia lub zdjęcia do swojego bloga, reklamy projektu, przypomnienia o prawach autorskich. Uszkodzenie jogi może spowodować niedopuszczalne konsekwencje i wezwać sąd, ponieważ niedopuszczalne jest bycie rozpoznanym w Twojej firmie.

W Internecie anonimowe fotostockie i fotobanki, które pomogą Ci znaleźć darmowe zdjęcia, stworzone w celach komercyjnych przez autorów z całego świata. Wybraliśmy kilka niewłaściwych zasobów, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie zdjęcia i zdjęcia do wykorzystania w swoich celach, bez naruszania praw autorskich.

1. Wyszukiwarka Google

Є niuans, który nie zna koristuvach skóry Google. Nie wszystkie zdjęcia z zakładki „Zdjęcia” mogą być polecane do Twoich celów. Za domyślnym poproszę o obejrzenie zdjęcia ze wszystkimi licencjami, aby móc propagować witrynę. Ale, jeśli chcesz legalnie oznaczyć publicznie dostępne zdjęcia, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Napisz prośbę o poke w Zdjęcia.
  2. Kliknij Narzędzia i wybierz Licencja Creative Common.

Zrób zdjęcie i zdjęcia bezkoshtovnі

Konieczna jest również ochrona tych, którzy są diakonami posiadaczy płotu, tak jakby oglądali swoje zdjęcia. Dlatego konieczne jest, abyśmy zapoznali się ze zwykłymi niuansami licencji.

Bardziej szanuj tag NC. W umysłach zaboronyaє komertsіyne vikoristannya be-yakikh. Trzeba oszukiwać, jak planujesz pracę twórczą reklamową.

2. Banki zdjęć

Istnieje duża liczba witryn i banków zdjęć, które pozwalają uchwycić zdjęcie od szerokiego grona osób, co pozwala uchwycić je zgodnie z własnymi potrzebami. W niektórych przypadkach nie trzeba podawać nazwiska autora, chociaż wszystko jest dopuszczalne.

Zrób zdjęcie i zdjęcia bezkoshtovnі

Oś Zi fotobanków:

Tutaj znajdziesz trellis garni na iPhone'a | Mac | iPad i inne załączniki. Zavantage i zainstaluj go jak zwykłą kratę, bez znaków wodnych.

3. Wikimedia Commons

Zrób zdjęcie i zdjęcia bezkoshtovnі

Tsey stronie internetowej należy do organizacji niekomercyjnej, takiej jak Wikipedia. Tutaj znajdziesz zdjęcia nie tylko do projektów historycznych, ale także do prezentacji na stronie.

Obov'yazkovo filtruje licencję na polu prawnym, aby nie zmarnować jej na niedopuszczalne.

4. Biblioteka Kongresu

Stronie internetowej biblioteki do Kongresu Wybierz zdjęcia oznaczone jako „zdjęcie bez praw autorskich” lub „zdjęcie, tak jakby autor udostępnił je publicznie”. Tutaj znajdziesz wiele historycznych zdjęć, wiele zdjęć z przeszłości do swoich projektów i wiele więcej.

Zrób zdjęcie i zdjęcia bezkoshtovnі

Wystarczy wpisać w pole wymagane żądanie i zrobić zdjęcie.

5. Inne dzherela

Biblioteki Krymu dla Kongresu, dysponujące garścią zasobów dostępnych na całym świecie, pozwalają im wiedzieć, że fotografie mają różną jakość i styl. Od nich jest oś działania, dzięki której możesz przyspieszyć bez kosztów.

Zrób zdjęcie i zdjęcia bezkoshtovnі

  • Instytut Smithsona. Istnieje duża biblioteka obrazów natury, instrumentów muzycznych, architektury i świata stworzeń. Te zdjęcia nie są chronione prawami autorskimi, więc możesz je podpisać.
  • Narodowa Galeria Sztuki. Jeśli potrzebujesz fotografii sztuki, jeśli chcesz ją powtórzyć, możesz tu wrócić. Skórkę zdjęcia można zmieniać, odkrywać na nowo i rewindykować do plakatów lub projektów komercyjnych.
  • Instytut Sztuki w Chicago. Istnieje również duża biblioteka pięknych obrazów na różne okazje, przynieś te projekty, abyś mógł sam wybrać.
  • Openverse Creative Commons. To właśnie organizacja, która szerzy ideę prawa autorskiego SS. Dlatego wybrano tutaj bank zdjęć bez autorstwa, aby można je było pobierać z projektów.

Wzywamy do poszanowania praw autorskich artystów i fotografii, zwycięskich dla własnych celów, wyłącznie publicznie dostępnych zdjęć i obrazów. To najlepszy sposób na pokazanie, że jesteś dobrym naukowcem i uczciwym przedsiębiorcą.