iLounge | Artykuły | Recenzje | 💙 Recenzje Apple | Porównanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: czy warto aktualizować?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 09/01/22

Porównanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: czy warto aktualizować?

Niewiele pozostało do premiery nowego Apple Watch 8. Postanowiliśmy sprawdzić, czym mogą się różnić od poprzednich wersji i czy warto je aktualizować.Porównanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: czy warto aktualizować?

Niewiele jest osób, które aktualizują Apple Watch na krótki czas. Zasadniczo inteligentny rocznik będzie wymagał aktualizacji, tylko jak zostanie ponownie uszkodzony, gdy upadnie, lub będzie stary, jak wersja Apple Watch 3. O której godzinie wyjdzie ósma generacja inteligentnego rocznika Apple i my będzie zaskoczony, jak przyniosą nam nowe funkcje, a więc – po co kupować Apple Watch 6 Apple Watch 7 i zachowywać go?

Tsya statya opiera się trochę na tym, że podajemy przybliżone pośrednie dowody na podaż: dlaczego jest to varto onlyuvatisya? A jeśli planujesz zaktualizować swoje wersje lub po prostu sprawdzić możliwe modele przed zakupem, powinieneś to przeczytać.

Charakterystyka i vіdminnostі Apple Watch 8 i Apple Watch 7

Parowanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: co należy uaktualnić?

Charakterystyka Zegarek Apple 8 Apple Watch 8 Pro Zegarek Apple7
Wyświetlacz 41 mm lub 45 mm 47 mm lub 48 mm 41 mm lub 45 mm
Edytor S8 S8 S7
Czujniki Czujnik optyczny trzeciej generacji, czujnik temperatury, elektryczny czujnik serca do EKG i czujnik kwasowości krwi. Czujnik optyczny trzeciej generacji, elektryczny czujnik serca do EKG i czujnik kwasowości krwi. czujnik temperatury, czujnik glukozy. Czujnik optyczny trzeciej generacji, elektryczny czujnik serca do EKG i czujnik kwasowości krwi.
Tryby Tryb rezerwy mocy i tryb niskiego poboru mocy Tryb rezerwy energii i tryb niskiego poboru mocy + większa bateria Tryb rezerwy chodu
Kolorystyka budynków Midnight, Starlight, PRODUKT (CZERWONY), Srebrny Srebro o północy Midnight, Starlight, PRODUCT(RED), Blue and Green
Materiały obudowy Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej Obudowa wykonana ze stopu tytanu Koperta wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, nagryzmolonym lub grafitowym
Cena £ 399 zł 429 USD 399 zł

Rzućmy okiem na to, jaki kamień jest sprawdzany na dużym wzroście linii Apple Watch.

Firma może zaprezentować trzy nowe modele:

  • Budżet Apple Watch SE 2;
  • Standardowy zegarek Apple 8;
  • Wysokiej jakości odzież sportowa Apple Watch 8 Pro.

Yakscho zadalegіd pіvnyati Wersje Apple Watch 8 i Apple Watch 7 – tutaj dużych zmian nie będzie. Plan projektowy jest dokładnie taki. Wtajemniczeni mówią teraz o tych, które Apple zabierze z linii kilka kolorów etui, aby dodać więcej notatek do wiosennej prezentacji.

Parowanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: co należy uaktualnić?

W planie ponownego odwiedzenia działalności nie ma nic nowego. Maksimum - można dodać czujnik temperatury. Wcześniej o czujniku glukozy we krwi było kilka rzeczy, ale trik, więcej na wszystko, pojawi się tylko w premium Apple Watch 8 Pro. Apple musi zarabiać pieniądze.

Przed przemówieniem jak napisać zmianę w termometrach WSJ i Bloomberg , czujnik temperatury w zasadzie jest praktyczny dla kobiecego cyklu uzupełniającego, aby pomóc w prawidłowym ustawieniu cyklu w programie. Być może później dla kobiet ten chip będzie bardziej brązowy jako nowość. Tsіkavo, chi dostarcza jogę w budżetowej wersji SE 2, nawet poprzednia wersja była pozycjonowana jako rok budżetowy dla kobiet.

Parowanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: co należy uaktualnić?

Myślimy też, że w aktualizacjach inteligentnego roku dostarczymy nową baterię. Przyda się aktualizacja, jeśli chcesz ją zmotywować do nadążania za postępami tej serii. Żeby kupić nowość ze względu na czujnik temperatury, poczekaj, to nie jest dobry wybór. Jeśli chcesz wino po prostu potrzebne, zwłaszcza jeśli jesteś chory.

Procesor S8 jest winny pojawienia się we wszystkich liniach 2022 roku, w tym w państwowym Apple Watch SE 2. Nie mówcie, że S7 działa źle, do wszystkich zadań, ze względu na pokaz, to mu z głowy. Ja też nie chcę tego wprowadzać.

Apple Watch 8 Pro

Parowanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: co należy uaktualnić?

To tajemnicza wersja premium tej samej cykawy. Po pierwsze, poprzez te, które zostaną zaprezentowane w przyszłości, rozmiar 47 mm na sprytny rok. Jak możesz sobie wyobrazić, lepiej dokończyć świetny wyświetlacz, co oznacza większe obciążenie, więcej baterii i oczywiście jest bardziej zatłoczony.

Klawiaturę Apple można dodać do Apple Watch 7, po co sprawdzać nowe elementy od razu? Mini-notatok, czy program do malowania na rocznicę? Tak wspaniały pokaz jest winny zwycięskiego śpiewu i możemy to rozpoznać na prezentacji.

Inteligentny zegarek Apple Watch 8 Pro przypisują postęp ich mocy. Vologozakhist, obrona przed wyszczerbionym upadkiem, ulepszone nachylenie, tytanowa koperta – na pewno wszystko przyda Ci się, jeśli chcesz jechać w góry z rocznikiem 47 mm na nadgarstku. Ponieważ znamy zasady: im większy wyświetlacz, tym większa elastyczność, tym większe wino.

Bateria zostanie naprawiona właśnie tam, dzięki czemu większy ekran będzie oznaczał więcej życia. To nie dla ciebie, aby spodіvatisya, że premium smart-latek może wytrzymać nawet jeden dzień bez ładowania.

Parowanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: co należy uaktualnić?

Tryb niskiego poboru mocy, który może pojawić się w AW 8 i AW 8 Pro. W dopomozhe zaoszczędź setki ładunków i zoptymalizuj oszczędności energii dla swojej aktywności.

Chi Warto Nowość w Apple Watch 6 | Apple Watch 7 na Apple Watch 8?

Parowanie Apple Watch 8 i Apple Watch 7: co należy uaktualnić?

Nie sądzę, żeby były jakieś wielkie zmiany, jeśli będą mogli wydać 399 dolarów na nowy gadżet dla wiktoriańskiego nadgarstka, więcej po naszym kursie. Możliwe, że wersja Apple Watch 8 Pro może być cicha, do której nie potrzebujesz małego wyświetlacza 45 mm. Nie ma czegoś takiego jak sensacja dla nowości.

Inteligentny rocznik jest starszy dla iPhone'a, Dlatego wszystkie najważniejsze funkcje są już wybrane w tej samej czwartej wersji, a szczególnie ważne funkcje, poza czujnikiem temperatury, nie będą nowością. Więcej za wszystko, ci, którzy zaktualizowali do Apple Watch 7, nie wygrywają 50% -30% funkcji, jak już w inteligentnym roku.

Dlatego warto kupić w 2022 roku przełom inteligentnego roku, który odpowiada Ci za zestaw funkcji i budżet. Dowiedz się, gdzie będziesz bransoletka fitness Mi Band 7, którą możesz nosić z głową, dzięki czemu możesz czytać i poznawać podstawowe sporty, spać.