iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | Kiedy zostaną wydane AirPods Max 2, AirPods 4 i AirPods Pro 3?
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 11/15/22

Kiedy zostaną wydane AirPods Max 2, AirPods 4 i AirPods Pro 3?

Kiedy czekać na premierę AirPods Max 2, AirPods 4 i AirPods Pro 3 - zebrano najnowsze plotki.Kiedy zostaną wydane AirPods Max 2, AirPods 4 i AirPods Pro 3?

Zaledwie kilka miesięcy temu Apple pokazało nowe AirPods Pro 2, na którego premierę czekaliśmy od dawna. Ale w sieci zaczęły już pojawiać się prośby o to, kiedy spodziewać się AirPods Pro 3 i jakie będą AirPods 4. Postanowiliśmy zagłębić się w plotki i znaleźć kilka interesujących faktów na temat przyszłych słuchawek Apple.

Czy będą nowe AirPods Max 2?

Czy będą nowe AirPods Max 2?

Podczas gdy Apple nie ma planów zaktualizować AirPods Max, które zostały pokazane w 2020 roku. Pomimo tego, że słuchawki nie wypadły najlepiej pod względem komfortu i kontroli, blogerzy podchwycili trend, który sprawił, że słuchawki zyskały popularność w Europie i USA.

Krążą pogłoski, że nowa wersja może być na wczesnym etapie rozwoju, ale na razie są to tylko szkice. Być może więcej informacji pojawi się bliżej nowego roku lub po wiosennej prezentacji iPhone SE 4.

Podczas gdy szacowana data premiery AirPods Max 2 można nazwać 2025 r. Główną aktualizacją nowości będzie USB-C, obsługa bezstratnego dźwięku oraz możliwość wyłączenia słuchawek, zamiast przełączania ich w tryb uśpienia.

Co wiadomo o AirPods 4

Co wiadomo o AirPods 4

Niedawno wydany AirPods 3, więc nie ma konkretnych plotek na temat nowego modelu nowej generacji. Najprawdopodobniej współczynnik kształtu zostanie zachowany, aby użytkownicy mogli wybierać między zatyczkami do uszu a wkładkami dousznymi. Ponadto nowa wersja może uzyskać USB-C, Bluetooth 5.3 i obsługiwać kodek LC3.

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, a także wstępnych dat aktualizacji słuchawek bezprzewodowych.

AirPods Pro 3 już w fazie rozwoju?

AirPods Pro 3 już w fazie rozwoju?

Ale nowe AirPods Pro 3 mogą być w fazie rozwoju. Najlepiej sprzedające się słuchawki planują aktualizację za trzy lata. W nowych projektach, o których wspominają wtajemniczeni, odkryto patenty słuchawek sterowanych dotykiem na etui i odświeżoną formę bez nóżki.

Oczywiście to wszystko na razie tylko plotka, więc gdy tylko pojawią się nowe informacje na temat daty premiery czy ceny nowych AirPods Max 2, AirPods 4 i AirPods Pro 3, napiszemy o tym na naszym blogu dla fanów Apple.