iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | 7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra
Artykuły i recenzje
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 02/19/23

7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Rozmawialiśmy o 7 najlepszych aplikacjach na inteligentne zegarki Apple Watch Ultra.7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra to jeden z najlepszych przykładów modelu smartwatcha następnego poziomu. Wraz z nową obudową urządzenie zawiera masywny ekran i pojemną baterię.

Ponadto progresywny model smartwatcha zawiera listę innych ciekawych opcji. Na przykład: przycisk akcji i wbudowana syrena. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że ten zegarek może być dobrym pomocnikiem dla osoby. Oto 7 aplikacji, dzięki którym Twój Apple Watch Ultra będzie jeszcze bardziej produktywny.

1.Oceaniczny+

7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Korzystanie z aplikacji Oceanic+ użytkownik będzie mógł wygodnie i bez problemów nurkować. Ten program dla Apple Watch Ultra zawiera funkcje pełnoprawnego komputera monitorującego nurkowania. Za pomocą programu można wprowadzić niezbędne dane i np. monitorować czas bez dekompresji lub limity czasu pod wodą na określonej głębokości.

Dzięki Oceanic+ na głębokości smartwatch może pokazywać głębokość, temperaturę wody, kierunek podróży i wiele więcej. Po nurkowaniu możesz zobaczyć następujące informacje: lokalizacje wejścia i wyjścia GPS oraz podsumowanie nurkowania.

Ponadto możesz użyć przycisku akcji na zegarku Apple Watch Ultra, aby uruchomić aplikację bezpośrednio z ekranu przed nurkowaniem. A podczas nurkowania, po wybraniu przycisku, kierunek kompasu zostanie zaznaczony.

W darmowej wersji możesz korzystać ze śledzenia głębokości i GPS, monitorować dziennik do 12 nurkowań, korzystać z opcji snorkelingu i nie tylko.

Nawiasem mówiąc, subskrypcja zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak informacje o dekompresji, warunkach nurkowania i wielu innych.

2. Wykres pogody

7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Weathergraph to ekskluzywna aplikacja do śledzenia pogody w nietypowych warunkach (las, plaża itp.). Dodatkowo, jeśli użytkownik nie ma dostępu do sieci Wi-Fi, program będzie mógł buforować ostatnią znaną prognozę do 24 godzin.

Również jedną z zalet aplikacji jest piękny diagram. Może wyświetlać szczegóły prognozy dla niestandardowego okresu na tarczy zegarka.

3. Wypracuj drzwi

7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Drzwi do ćwiczeń to świetna alternatywa dla standardowej aplikacji Workout. W tym programie można ustawić do 38 różnych aktywności (treningów). Na przykład jazda konna lub wioślarstwo. Dla różnych typów treningów użytkownik może ustawić wiele ekranów, aby zobaczyć najważniejsze informacje.

Dodatkowo aplikacja zapewnia możliwość powiązania akcji i określonego gestu. W ten sposób możesz dwukrotnie dotknąć ekranu i wyświetlić elementy sterujące muzyką.

Program jest również wyposażony w wielofunkcyjne mapy, które można przechowywać w pamięci podręcznej zegarka do użytku offline. Dostępna jest również topograficzna mapa wektorowa, na której można dostosować kontury wzgórz i odpowiednie spacery. Aplikacja kosztuje 6,99 USD.

4. Zbocza

7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Aplikacje Stoki Odpowiedni dla tych, którzy kochają jazdę na nartach lub snowboardzie. Program przeznaczony jest do kontroli działań zimowych. Korzystając z aplikacji na smartwatchu, będziesz w stanie uchwycić wystarczającą ilość informacji, takich jak maksymalna prędkość, czas wznoszenia, w porównaniu z czasem biegu, wysokością, odległością, średnią prędkością i wiele więcej.

Ponadto program obejmuje obsługę przycisku Apple Watch Ultra Action. Oznacza to, że użytkownik może wchodzić w interakcje z ekranem bez zdejmowania rękawiczek, na przykład w celu rozpoczęcia treningu. Stoki mogą automatycznie określać, w jakim ośrodku sportowym znajduje się użytkownik.

Dzięki subskrypcji aplikacji możesz odblokować dodatkowe funkcje. Na przykład, takie jak mapy, mapy próbne offline, dane dotyczące poziomu wysiłku zarejestrowane na Apple Watch i nie tylko.

5 Słyszalne

7 najlepszych aplikacji na Apple Watch Ultra

Audible to aplikacja do pobierania muzyki i słuchania audiobooków. Ten program jest wygodny, ponieważ możesz w nim słuchać audiobooka bez używania go na iPhonie. Możesz po prostu pobrać go do Apple Watch Ultra .

Sama aplikacja jest bezpłatna, ale większość audiobooków wymaga subskrypcji.

6. Mapy gęsi

Aplikacja Goose Maps to aplikacja, która pomaga korzystać z map na zegarku Apple Watch Ultra. Aplikacja offline jest dostępna zarówno offline, jak i online na urządzeniu do noszenia. W przeciwieństwie do innych aplikacji mapowych, można jej używać bezpośrednio na smartwatchu bez iPhone'a.

Program zawiera opcje nawigacji pieszej i rowerowej. Możliwe jest również wyszukiwanie miejsc w pobliżu, takich jak restauracja lub sklep. Aby znaleźć popularne miejsce, możesz dodać je do zakładek i wrócić do niego później.

Z aplikacji można korzystać bezpłatnie przez 7 dni. Następnie będziesz potrzebować subskrypcji, aby korzystać z Goose Maps.

7 Liny życia

Lifeline : Beside You in Time to nowa serialowa gra tekstowa, która opowiada historię nieszczęsnego astronauty Taylora. W grze musisz pomóc bohaterowi w podejmowaniu ważnych decyzji w rozgałęzionej historii. Jest to płatna gra, która kosztuje 3,99 USD.

To wszystko. Mamy nadzieję, że dzięki tym aplikacjom Twój zegarek Apple Watch Ultra będzie bardziej produktywny i przydatny w pracy i zabawie.