iLounge | Artykuły | Recenzje | 💙 Recenzje Apple | TOP 5 funkcji, które będą dostępne w Apple Watch 8
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/22/22

TOP 5 funkcji, które będą dostępne w Apple Watch 8

Pewnego dnia Apple może zapowiedzieć swoją pierwszą jesienną prezentację, która wypuszcza iPhone 14 i Apple Watch 8. Zebraliśmy 5 chipów, na które warto czekać w przyszłych smartwatchach.TOP 5 funkcji, które będą dostępne w Apple Watch 8

O nowości inteligentny rocznik Apple Watch 8 chodzić do dosit niejasnych prognoz analityków. Є Є іnformatsija, nowość scho vіde vіdrazu w wariacjach dekіlkoh, w tym jeden sportowy i іnsha, więcej premium, dla klasy biznesowej. Analitycy nazywają nowy rok 2022 jednym z najważniejszych, przez który rośnie zainteresowanie nowością.

Już za kilka dni firma ogłosi swoją prezentację, więc wybraliśmy tych, którzy przed ogłoszeniem wiedzieli o nowości i możliwych układach.

1. Nowy rozmiar wyświetlacza

TOP 5 chipów, które będzie miał Apple Watch 8

Krótko mówiąc, Apple wypuszcza inteligentny rocznik z dużym wyświetlaczem o przekątnej 1,99 cala. Dodatkowo zaoszczędź i zadzwoń do nas 41 mm i 45 mm. Pamiętaj, że 1,99-calowy Apple Watch 8 będzie obsługiwał wersję Pro, ale nie usuwaj wszystkich funkcji. W przeciwnym razie pojawi się wersja Pro, jak widać z oferty w segmencie premium.

2. Wersja sportowa

TOP 5 chipów, które będzie miał Apple Watch 8

Pokrashcheny zakhist vіd zobaczył, podryapin, vologa i nowe czujniki aktywności, unikalne tarcze. Apple i tak spivpratsyu z Nike za wydanie ekskluzywnej sportowej wersji Apple Watch Nike, może kiedy smród pójdzie daleko i da nam więcej niżej, tylko pasek i tarczę garnier.

3. Nowy czujnik

TOP 5 chipów, które będzie miał Apple Watch 8

Jak pamiętasz, w Apple Watch 7 nie zaktualizowano ani czujników, ani procesorów . Nowa wersja Apple Watch 8 usuwa aktualizację i nie będzie korzystać z czujnika temperatury. O analityku tse povіdomiv Mіn-Chі Kuo ta sche іnsaiderіv, yakі znayomi z lantsyuzkom.

Wcześniej smart-latkowie z Cupertino będą mieli czujnik do monitorowania temperatury, dla którego sprawdzamy premierę pierwszej serii. Do tego jeden z najważniejszych hołdów, którym jest bez pośredniego wpajania zdrowym ludziom puls, ciśnienie i temperatura. Smakosz mówił również o dodaniu czujnika do projektu ósmej generacji smart year Apple. Tse bude bazhane novlennya.

4. Nowy procesor z małymi aktualizacjami

TOP 5 chipów, które będzie miał Apple Watch 8

Szczegóły procesora nowego inteligentnego roku nie są jasne. Z jednej strony Mark Gurman mówi o tych, którym nowość odbiera aktualizacje procesorów, az drugiej o tym, że funkcje poprzedniej wersji będą nieistotne.

Wspieramy remont, jakbyśmy przynieśli wzrost produktywności. Nie jest też jasne, czy bateria została naprawiona, czy jest na Apple, bo dostał już nowy czujnik, nowy model i nowy rozmiar wyświetlacza – nie jest jasne.

5. Nowe funkcje fitness

TOP 5 chipów, które będzie miał Apple Watch 8

Chcąc dzisiejszy inteligentny rocznik pełen różnych funkcji fitness, które są jedynymi, Apple nadal dobrze sobie radzi. Przede wszystkim sprawdzamy aktualizację dotyczącą postu przed snem, którą wciągnęli na WSJ nie tak dawno temu u swojej gwiazdy.

Aktualizacja umożliwiająca dokładniejszą obserwację fazy i swidky snu. Ponadto autonomia robota zostanie zmniejszona, aby lepiej przyjrzeć się akumulatorom, gdy włączone jest śledzenie snu.

Ta sama wizja mówiła o nowych możliwościach dla sportowców. Nie wiemy konkretnie, co chcesz dodać do Apple, ale byłoby źle nieco odświeżyć interfejs programów Health i uczynić bardziej dostępnymi schematami specjalnego dostępu.

Visnovok

O pozostałych funkcjach Apple Watch 8 wiemy dopiero po ich oficjalnym przedstawieniu przez Apple. Ale tse byli bystrzy, wrażliwi na wtajemniczonych i zniekształcone wizje, jakby chcieli zrozumieć, co byłoby nowością. Zgadnij, jaka będzie zapowiedź prezentacji w przyszłym tygodniu. Do tego z niecierpliwością sprawdzamy datę otwarcia i godzinę.