iLounge | Artykuły | 💙 Porady | 3 sposoby korzystania z ChatGPT do czytania plików PDF
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 05/16/23

3 sposoby korzystania z ChatGPT do czytania plików PDF

Czy można nauczyć ChatGPT czytać PDF? Porozmawiajmy o trzech sposobach.3 sposoby korzystania z ChatGPT do czytania plików PDF

Jeśli jesteś tutaj i czytasz ten artykuł, to wiesz na pewno Czym jest ChatGPT i jak tak naprawdę zmienia wiele sfer naszego życia. Mówiliśmy ci już wcześniej, jak vikoristovuvat tsey І na iPhonie , a także Jak dodać ChatGPT na Macu i jak nauczyć się go używać, aby pomóc Ci z Sir. Ale teraz porozmawiajmy o tym, to nie jest mniej ważne.

Chi można się nauczyć ChatGPT czytać pliki PDF i analizować, pytać lub pracować z informacjami w nich zawartymi. Przyjrzyjmy się trzem sposobom, którymi możesz dotrzeć.

1. Zmuś ChatGPT do formatu PDF

3 sposoby włamania się do ChatGPT w celu odczytania plików PDF

Model Movna może iść w siłę, jaka masz nadzieję. Tak więc, jeśli chcesz przeczytać ten globalnie dostępny plik i zrobić kolejny krótki fragment informacji lub migawkę, możesz zastosować ChatGPT, aby pobrać cały plik PDF.

 1. Otwórz ChatGPT i zobacz.
 2. Wprowadź zapytanie i dodaj zapytanie o plik PDF.
 3. Sprawdź, gdy pojawi się pytanie dotyczące operacji SHІ.

Taki sposób może pomóc Ci np. wydobyć cenne informacje z konstytucji. Lub jakikolwiek inny prawnie dostępny dokument.

2. Skopiuj tekst z pliku PDF i wklej go do ChatGPT

Skopiuj tekst z pliku PDF i wklej go do ChatGPT

W następujący sposób, który może pomóc ChatGPT uzyskać dostęp do pliku PDF - możliwość skopiowania tekstu bezpośrednio z pliku i wklejenia go do Shi. Pamiętaj, że Twój plik PDF nie jest publicznie dostępny. Na przykład tak, jakbyś wysłał e-booka i pliki wykładów z uczelni.

 1. Otwórz ChatGPT i zobacz.
 2. Jednocześnie otwórz plik PDF i skopiuj wymagany tekst.
 3. Wpisz swoją prośbę + tekst z pliku.
 4. Sprawdzaj, aż żądanie zostanie zakończone.

Konwerter zwycięstwa

3. Przelicznik zwycięstwa

Innym sposobem jest przekonwertowanie pliku PDF na dokument tekstowy, a także przetworzenie go za pomocą ChatGPT. Możesz jednocześnie pobrać wiele różnych usług, które umożliwiają na przykład bezpłatną konwersję plików PDF na Word lub po prostu przetłumaczenie pliku na tekst, dzięki czemu możesz go po prostu skopiować bez granic.

 1. Otwórz ChatGPT i zobacz.
 2. Przenieś plik PDF do konwektora, wybierz żądany format i przekonwertuj.
 3. Otwórz przekonwertowany plik na komputerze, skopiuj go w razie potrzeby.
 4. Utwórz prośbę z ChatGPT i wklej tekst.
 5. Dok w povіdі.

Pliki PDF nie są przecież takim problemem dla ChatGPT. Co więcej, za pomocą naszych trzech sposobów możesz przenieść swoją pracę z wykładami, czytaniami i pracą na nowy poziom.

Miejmy nadzieję, że nasi rodzice Ci pomogli. Nie zapomnij zasubskrybować naszego Kanał telegramu, aby dowiedzieć się więcej brązowych żetonów i wiadomości.