iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | TOP 10 gier firmowych na iPhone (2022)
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/23/22

TOP 10 gier firmowych na iPhone (2022)

Nie masz nic wspólnego z przyjaciółmi w domu? Złap 10 gier dla firmy, w które możesz grać razem ze swoim smartfonem.TOP 10 gier firmowych na iPhone (2022)

Jakbyś został w domu ze znajomymi, gdy pogoda jest pełna planów, po prostu przenieś media społecznościowe, aby nie widzieć, czym możesz się nudzić. Zamiast tego, jeśli chcesz oglądać filmy lub programy telewizyjne, możesz grać w grupie, aby rozjaśnić atmosferę.

Wybraliśmy 10 cіkavih igor, który można zainstalować na telefonie i dołączyć do najlepszego przyjaciela lub firmy. Smród jest idealny na nudny, nudny wieczór, posiedzenie z całą ojczyzną i po prostu wyluzowanie, jeśli jesteś szalony w domu.

1. Krokodyl na imprezę

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Dobry stary krokodyl, trzeba pokazać i wyjaśnić jedno słowo, używając innych słów lub gestów. Dostępny w języku ukraińskim z kilkoma rivnіv i fajnymi obrazami. Vidmіnno rozbrajać atmosferę, ale aby zwiększyć szacunek dla stulecia mezhenii 12+.

2. Zapal się

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Gra, yaku wi, które pamiętałem z lat 90-tych. Її istota tego, schob, aby dać nezvychaynі vіdpovіdі na dostawę zvichaіnі. Jak jesteś zabawny, uczestnik zdobywa więcej punktów, taka ranga wygrywa z gr.

Przyjdź na żmudny wieczór z przyjacielem lub jeśli chcesz pobawić się ze znajomymi w trasie. Dostępny jest język ukraiński, a interfejs jest kremowy dla oczu.

3. Alias: powiedz inaczej

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Co masz nastіlnoї gri Alias, a nie bіda. Wersja elektroniczna to nic więcej. Znajdziesz tutaj podchwytliwe zadania, zagadki na godzinę i proste zadania, takie jak szybki ogień podniecenia i rozładowanie sytuacji w firmie.

Istotą gri jest przestrzeganie poleceń. Dodatek ma funkcjonalność tego, który łamie nazwy vipadkovі. Przed kolbą otrzymasz kluczowe zadanie, w przeciwnym razie runda rozpocznie się bez nowego (możesz to również naprawić). Daj nam godzinę na wyjaśnienie kolejnych słów, aby Twój zespół je odgadł.

4. Alkopoli

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Nie będziesz się w nim bawić z dziećmi będziemy się dobrze bawić wszyscy dorośli. Główną esencją gris jest upijanie się. Możesz wybierać spośród trzech różnych opcji jedzenia: małe dziecko, trzy posiłki i podstępny posiłek. Dostępny jest również płatny dostęp.

Є podchwytliwe posiłki i mini-gry. Jeśli mówisz to dobrze, jeśli nie, jeśli jest źle, to nie. Bude tsіkavo, gwarantowane.

5 UNO

Dom z dzieciństwa kartkova gra, jaka rozwija pamięć, która jest po prostu cudownym pidide dla gris z przyjaciółmi na vіdpochinku. Podobnie jak dźwięk karty, już ją masz, graj w Uno razem z dziećmi.

6. Seks gra dla par 18+

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Prawdziwa chi diya: bardziej dojrzała opcja Ukraińska kopalnia. Możesz wygrać tak, jakbyś zgubił swoje cohanim tête-à-tête, a internet był wyłączony. Tsіkavy zavdannya, mini-kvesti, trudny interfejs zasilania i odbioru.

Możesz dodać więcej żwirów, jeśli chcesz pograć ze znajomymi, będzie dobrze.

7. Shpigun

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Jakbyście zostali wybrani więcej, poniżej trzech osób, spróbuj pobawić się shpigunem. Istotą gry jest zostać szpiegiem i otworzyć wszystkie karty znajomych. Yak Mafia, mniej niż trohi іnakshe y cіkavіshe. Aby uzyskać pomoc, możesz w modnie fajny sposób podkręcić swoją intuicję, dzięki czemu quest powie Ci, abyś został przetransportowany na pustynię Sahary, na bezludną wyspę i na posterunek policji.

8. Kapelyuh po prawej

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Tutaj wygląda jak Alias, ale słowa, które widzisz na własne oczy. Możesz zapisać różne opcje słów lub wybrać inne opcje. Następnie dodajesz grawitację, kropla po kropli, zmieniasz słowa i wybierasz tego, który je wyjaśnia.

Grazhe in kіlka rivnіv, zaczynając od prostych wyjaśnień, a następnie gestem tego mima, malując to bogato. Zostanę Ukraińcem.

9. Danetki: Gry dla firmy 18+

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Gra dla firmy z dvoh osіb. Najważniejsze jest to, że musisz przeczytać połowę historii, de є rozsądne wyjaśnienie w vіdpovіdі. Ale nie zabierasz odpowiedzi, ale sam możesz to odgadnąć, karmiąc się od lidera: so chi.

Historia jest inna, więc małżeństwo z dziećmi nie jest zalecane. W trakcie grillowania możesz zmienić lidera.

10. Butelka

TOP-10 igor dla firmy na iPhone (2022)

Zvichna gra dla firmy 17+, ale w wersji elektronicznej. Zasady są twoje, skłaniają do zakręcenia drobiazgiem, pokonania zadania lub promowania prawdy. Є świetny zestaw zadań, różne kategorie i opcje rozwoju oraz ta klasyczna opcja bez zadania.