iLounge | Artykuły | 💙 Ciekawe artykuły | 10 faktów na temat nowej aplikacji Apple Music Classical
Artykuły i recenzje
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/10/23

10 faktów na temat nowej aplikacji Apple Music Classical

Firma Apple udostępniła w App Store nową aplikację Apple Music Classical. Zebraliśmy 10 faktów, które musisz o nim wiedzieć.10 faktów na temat nowej aplikacji Apple Music Classical

O programie Muzyka klasyczna Apple Grube rzeczy dzieją się od dłuższego czasu. Warto było, aby Apple mogło przywrócić muzykę klasyczną do jej prawdziwych rozmiarów, po prostu otwierając nową kartę. Po pewnej godzinie detaliści znali w kodzie zagadkę o ekskluzywnej zastosunka z muzyką klasyczną, ale długo nie wiedzieli – będziemy jak wy, będziemy okremo jak Apple Music i jak pracauvatime .

10 faktów na temat nowego dodatku Apple Music Classical

Nareshti, po wielu miesiącach zgadywania, Apple nadal wypuściło swój program, ale na razie nie pozwala go pobrać. Więcej zastosunok będzie dostępnych od 28 stycznia. Jeśli podoba Ci się nowy program i muzyka klasyczna, pośpiewaj, chcesz poznać kilka faktów na temat Apple Music Classical. Wzięliśmy je, zanim program stał się dostępny.

  1. Przedpłata: Nie potrzebujesz subskrypcji Apple Music Classical, o ile masz już plan Apple Music. Programy są używane w tandemie i tak naprawdę klasyczna muzyka dźwiękowa jest klonem świetnej muzyki dźwiękowej, mają podobne projekty, ikony, system żartów, chcą więcej szczegółów w czcionkach i prezentacji graficznej.
  2. Tylko klasyczne kreacje: Lista nominacji do słuchania wyłącznie muzyki klasycznej, obejmująca ponad 5 milionów utworów, a także ekskluzywne albumy z nowymi wykonaniami muzyki klasycznej, sonatami, etiudami i tak dalej.
  3. Wypełniony treścią: Aby zabezpieczyć przepływ treści do programu, firma Apple udała się do spivpratsyu z obserwatoriami i innymi instalacjami muzycznymi na całym świecie, dzięki czemu w programie poznasz wiele ekskluzywnych treści w formatach Hi-Res Losless i Spatial Audio .
  4. Stacje radiowe są nadal w sklepach: Podczas gdy w Apple Music Classical nie ma kart Stacje radiowe, zastanawiałem się, czy będą. Vykhodyachi zі trochę, tse planuje dodać rok, jeśli to konieczne.
  5. Wyszukiwanie muzyki progresywnej: Wyrzutnik wdrożeń ma dobry pomysł na postęp, dlatego możesz poznać potrzebny utwór po kompozytorze, dyrygencie, pracy twórczej, numerze katalogowym itp.
  6. Ekran na raz grє: Ekran Zaraz szary, może być biały lub bardziej czarny popiół, na twarzy Apple Music, który generuje tło z okładki albumu strumieniowego utworu.
  7. Kiszenkowa Wikipedia: Program zawiera również wiele informacji o klasycznych dziełach tych autorów. Informacje te obejmują biografię autora, tytuły wczesnych kompozycji, okres, numery części, datę nagrania i wiele innych.
  8. Projekt graficzny: Apple wyłączyło wyjątkowe roboty artystyczne od ilustratorów Apple Music Classical. Bulo zostało przygotowane z ponad miliona sztuk, w palecie i stylach z różnych okresów. Firma chce poszerzyć kolekcję przyszłości, we współpracy z nowymi ilustratorami. Powstały na przykład portrety Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina, Jana Sebastiana Bacha i wielu innych kompozytorów.
  9. Dostępne dla iPhone'a: Wersje Apple Music Classical na iPadOS nie są jeszcze dostępne, więc możesz pobrać program na iPhone'a. Wersja Apple Music Classical na Androida jest znana detalistom i, jak mówi Apple, to „następna godzina”.
  10. Na podstawie Primephonic: Program nie jest unikalny. Jak pokochali wykonanie Apple, Primephonic śmierdzi i przerobili system jogi, projekt i inne szczegóły dla siebie. Więc sama firma była już odpowiedzialna za inne startupy i start-upy, promując ich rozwój w swoich produktach. W przypadku wielkich firm to normalna praktyka.

10 faktów na temat nowego dodatku Apple Music Classical

Apple Music Classical to cykada zastosunok, która dotarła do najnowszych serwisów Apple do strumieniowego przesyłania muzyki. To dobrze, że promujecie unikalne treści, wygodną wyszukiwarkę i inne gadżety dla miłośników muzyki klasycznej. I zavdyaki bogaty w informacje o biografiach kompozytorów, ten program stanie się śpiewająco kochany przez fanów muzyki klasycznej. Stracić tylko trochę układów z notatkami, a będziesz jednym z najlepszych podobnych zastosunkiv.

Zgadnijmy jeszcze raz, program będzie dostępny do pobrania 28 marca.