iLounge | Nowości | Courant MAG:2 - Elegancka podstawka ładująca MagSafe do AirPods i iPhone'a
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/22/22

Courant MAG:2 - Elegancka podstawka ładująca MagSafe do AirPods i iPhone'a

Courant wypuścił nową ładowarkę MAG:2. Jest kompatybilny z MagSafe, a także ma minimalistycznie wyrzeźbiony design.Courant MAG:2 - Elegancka podstawka ładująca MagSafe do AirPods i iPhone'a

Courant, producent akcesoriów, wypuścił nową ładowarkę. MAG:2 jest kompatybilny z MagSafe i jest idealny do ładowania iPhone'ów i AirPods.

Courant MAG:2 jest dostępny w dwóch wersjach: MAG:2 Essentials i MAG:2 Classics. Pierwszy model wykonany jest z belgijskiego lnu z miękką w dotyku ramką ABS. MAG: 2 Classics wykorzystuje włoską skórę z ważoną matową ramą ze stopu cynku.

Ładowarka do rzeźb Courant MAG: 2

Korzystanie z nowej ładowarki jest dość łatwe. Po prostu przymocuj telefon do stojaka za pomocą magnesu (wykorzystuje technologię zgodną z MagSafe) lub umieść AirPods na podstawie w celu podwójnego ładowania.

Ładowarka do rzeźb Courant MAG: 2

Specyfikacje Courant MAG:2:

  1. Ładowarka bezprzewodowa zgodna z MagSafe (moc wyjściowa 7,5 W);
  2. Najwyższej jakości włoska skóra o ziarnistej fakturze dla modeli klasycznych i wysokiej jakości belgijskie len dla modeli podstawowych;
  3. Bezprzewodowa ładowarka Qi na spodzie do AirPods lub innych urządzeń (wyjście 5 W);
  4. Jednostki obejmują 3 kolory dla MAG:2 Essentials i 5 dla MAG:2 Classics;
  5. Dostępny jest pasujący kolor kabel USB-C i zasilacz.

Cena urządzenia waha się od 100 do 150 USD. Courant MAG:2 jest już dostępny w przedsprzedaży i będzie dostępny od 26 września.

Źródło: 9to5mac