iLounge | Newsy | Xiaomi zapowiedziało bransoletkę fitness Xiaomi Mi Band 8
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/13/23

Xiaomi zapowiedziało bransoletkę fitness Xiaomi Mi Band 8

Nowa bransoletka fitness Xiaomi Mi Band 8 otrzyma nowe funkcje i będzie mogła być teraz noszona jako naszyjnik.Xiaomi zapowiedziało bransoletkę fitness Xiaomi Mi Band 8

Xiaomi oficjalnie ogłosiło wydanie nowego bransoletka fitness Mi Band 8. Gadżet będzie można kupić od 18 kwietnia razem z flagowym telefonem Xiaomi 13 Ultra. Chociaż szczegóły techniczne nowego trackera fitness nie zostały jeszcze ujawnione, Xiaomi pokazało zdjęcie załącznika do tego wspomnienia jogi.

Xiaomi ogłosiło bransoletkę fitness Xiaomi Mi Band 8

Mi Band 8, podobnie jak Xiaomi Mi Smart Band 8, będzie dostarczany z różnymi opcjami paska, w tym ze skórą, silikonem, metalem i różnymi kolorami. Cóż, teraz Xiaomi umożliwiło noszenie trackera fitness na własną rękę, tak jak my, chcąc być nierozsądni, jak można śledzić pokazy w takim wyglądzie. Dodam dostępne kolory - szary i złoty.

Xiaomi ogłosiło bransoletkę fitness Xiaomi Mi Band 8

Jedną z najważniejszych zmian w nowym modelu jest to, że Mi Band 8 nie jest już kapsułą, ale jest wkładany do paska. Natomistyczny system mocowania paska i smyczy został zmodernizowany dla większej wszechstronności i prostoty vikoristannya.

Ogólnie rzecz biorąc, Mi Band 8 jest modny i wszechstronny, który można nosić na różne sposoby. Xiaomi nie ujawniło jeszcze bardziej szczegółowych informacji na temat bransoletki fitness, ale żyrandole mogą uwzględniać nowe funkcje, ponieważ widzą nowość na mszycach przedniej wersji.

Jerelo: dom