iLounge | Newsy | watchOS 10 otrzyma aktualizację interfejsu, a macOS 13.4 zawiera nowe komputery Mac
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/03/23

watchOS 10 otrzyma aktualizację interfejsu, a macOS 13.4 zawiera nowe komputery Mac

Mark Gurman z Bloomberg ujawnił kilka interesujących faktów na temat watchOS 10 i macOS 13.4.watchOS 10 otrzyma aktualizację interfejsu, a macOS 13.4 zawiera nowe komputery Mac

Mark Gurman z Bloomberg ujawnił, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej aktualizacji systemu watchOS 10 firmy Apple. Według Gurmana tegoroczna aktualizacja Apple Watch będzie „dość obszerna” z „zauważalnymi zmianami” w interfejsie użytkownika. Niestety, Gurman nie podał żadnych konkretnych szczegółów na temat tych zmian, ale czekamy na więcej informacji na ten temat.

Apple zapowiada system watchOS 10 na konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) zaplanowanej na 5-9 czerwca. Podczas tego wydarzenia możemy również spodziewać się, że Apple zaprezentuje iOS 17, iPadOS 17, macOS 14 i tvOS 17. Ponadto Gurman uważa, że na WWDC zostaną zaprezentowane gogle AR/VR i system operacyjny xrOS.

Jeśli chodzi o nowy zegarek Apple Watch, informator ujawnił jedynie skromne ulepszenia sprzętowe, które czekają na nas w tym roku.

Ale to nie wszystko, Apple wydało najnowszą wersję beta, w tym macOS 13.4 dla komputerów Mac. Według Gurmana macOS 13.4 doda obsługę nowych komputerów Mac, a sama aktualizacja pojawi się w maju, podobnie jak (ewentualnie) nowe komputery Mac. Byłoby interesujące zobaczyć nowe komputery Mac Pro z układem M2 Ultra i gamę nowych komputerów MacBook Air z układem M3 jeszcze w tym roku.

źródło: MacRumors