iLounge | Newsy | Zawsze włączone potwierdzenie pojawia się w iPhone 14 Pro
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/02/22

Zawsze włączone potwierdzenie pojawia się w iPhone 14 Pro

W najnowszej wersji beta Xcode 14 pojawiła się wskazówka, że ​​ekran iPhone'a 14 Pro jest zawsze włączony.Zawsze włączone potwierdzenie pojawia się w iPhone 14 Pro

Nowy model iPhone 14 Pro będzie miał funkcję zawsze na ekranie. Te plotki zostały częściowo potwierdzone w najnowszej wersji beta Xcode 14.

Pisarz MacRumors Steve Moser odkrył, że iPhone 14 Pro może usunąć niektóre dodatkowe szczegóły z wyświetlacza, gdy jest w trybie blokady, pozostawiając widoczne główne.

Jest wskazówka na temat wprowadzenia funkcji „zawsze na ekranie” w iPhonie 14 Pro

Zauważyliśmy też oznakę czarno-białej wersji widżetu, który był w większości kolorowy w Xcode 14. Fakt ten może również świadczyć o wprowadzeniu funkcji zawsze na ekranie w iPhone 14 Pro.

Jest wskazówka na temat wprowadzenia funkcji „zawsze na ekranie” w iPhonie 14 Pro

Ponadto w najnowszej wersji beta systemu iOS 16 podpowiedzi dotyczące trybu uśpienia zawierają informacje o tym, jak działa zawsze włączony wyświetlacz. Tapety, które oferuje beta na noc, są ciemniejsze i nie jaśniejsze, co pozwoli zużywać mniej energii na funkcję zawsze na ekranie.

Mówi się, że ta funkcja jest ograniczona do iPhone 14 Pro‌ i iPhone 14 Pro‌. Jednocześnie częstotliwość odświeżania tych urządzeń będzie się wahać od 1 Hz do 120 Hz. Dzięki temu nawet przy 1 Hz będzie można wyświetlać powiadomienia, godzinę i widżety na zawsze na ekranie.

Źródło: macrumors