iLounge | Newsy | Wydano aktualizację iOS 16.4 beta (b): co wiemy?
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/07/23

Wydano aktualizację iOS 16.4 beta (b): co wiemy?

Wydano aktualizację iOS 16.4 beta (b) dla programistów, podpowiadamy, co o niej wiadomo.Wydano aktualizację iOS 16.4 beta (b): co wiemy?

1 marca firma Apple udostępniła programistom aktualizację iOS 16.4 beta(a), która zawierała drobne ulepszenia systemu, poprawki błędów i poprawki dotyczące prywatności.

Usługa Rapid Security Response dla systemu iOS 16.4 w wersji beta (b) została opublikowana ostatniej nocy (7 marca). Twórcy nie podzielili się informacjami o tym, w jakim celu została wydana i jakie punkty krytyczne naprawia. Możliwe, że jest to testowa aktualizacja prywatności, która jest potrzebna do szybkiego naprawienia błędów.

Możesz go uzyskać w standardowy sposób, przechodząc do Ustawienia → Ogólne → Aktualizacja oprogramowania. Ale musisz mieć zainstalowany profil programisty lub być programistą, beta testerem programu firmy.

Rozmiar tej aktualizacji to 3,8 MB, czyli mniej niż 20,8 MB wersji (a) aktualizacji wydanej 1 marca. W przeszłości Apple udostępniał podobne aktualizacje podczas testów beta, które później okazały się testowe.

źródło: 9to5mac