iLounge | Newsy | Ujawnione zdjęcia obudów Apple Watch 8 Pro pokazują zmiany w projekcie
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/05/22

Ujawnione zdjęcia obudów Apple Watch 8 Pro pokazują zmiany w projekcie

Zdjęcia obudów Apple Watch 8 Pro pojawiły się w Internecie. Ich kształt wskazuje na przeprojektowaną obudowę i bardziej płaski wyświetlacz urządzenia.Ujawnione zdjęcia obudów Apple Watch 8 Pro pokazują zmiany w projekcie

Sprawdź, dlaczego Apple przygotowuje się do wydania trzech nowych modeli Apple Watch i samego siebie: Apple Watch Series 8, Apple Watch SE nowej generacji i nowy Apple Watch 8 Pro do sportów ekstremalnych.

Przed tієї podії w merezhі z'yavlyaєtsya trochę bogaty. І jeden z nich є publikacja zdjęć możliwych spraw Zegarek Apple podobny do UnclePan na Weibo.

UnclePan wydaje się być modelem Pro z nowym współczynnikiem kształtu i jest większy niż wszystko, eliminując więcej zaokrągleń ciała. A górna krawędź obudowy będzie płaska, dzięki czemu można ją chronić przed uderzeniami.

Na zdjęciu obudów pamiętacie, że po prawej stronie jest trochę większe okienko Digital Crown i boczny przycisk, smród wygląda jakby był niezrozumiały. Ewentualnie dodaj nowy design do dynamiki lub dodatkowe fizyczne przyciski.

Pamiętaj, że nowy Apple Watch 8 Pro będzie miał znacznie większy wyświetlacz, dzięki czemu będziesz mógł jednocześnie przeglądać więcej danych. Według słów Marka Gurmana z Bloomberg, wersja Pro zawiera przeprojektowane tarcze i nowy tryb niskiego poboru mocy.

Wyświetlacz Apple Watch 8 Pro można złożyć o dwa cale po przekątnej, aby zapewnić odporność na wstrząsy i większą baterię.

Planuje się, że Apple ujawni nową linię Apple Watch już w środku dnia iPhone 14.

Jerela: makruki