iLounge | Newsy | W sieci pojawiły się zdjęcia niewydanej ładowarki Apple Magic Charger
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 11/16/22

W sieci pojawiły się zdjęcia niewydanej ładowarki Apple Magic Charger

W Internecie zaczęły pojawiać się zdjęcia niewydanego urządzenia ładującego Apple MagSafe o nazwie „Apple Magic Charger”.W sieci pojawiły się zdjęcia niewydanej ładowarki Apple Magic Charger


Kolekcjoner rzadkich urządzeń Apple TheBlueMister po raz pierwszy pokazał zdjęcie niewydanego urządzenia tej firmy.

TheBlueMister zdemontował urządzenie, aby przywrócić akcesorium do działania i pokazał proces na Twitterze. Podłączenie urządzenia do komputera Mac ujawniło, że akcesorium nazywa się „Apple Magic Charger”.

Apple Magic Charger to gumowana ładowarka MagSafe. Umieszczono go wewnątrz zaokrąglonego kwadratu z anodyzowanego aluminium, który można wyciągnąć do pozycji pionowej.

W sieci pojawiły się zdjęcia niewydanej ładowarki Apple Magic Charger

Wykończenie urządzenia jest prawdopodobnie w kolorze gwiezdnej szarości i obejmuje białą gumowaną podstawę, która utrzymuje je na powierzchni, a także zintegrowany pleciony kabel USB-C do ładowania. Nawiasem mówiąc, niewydane urządzenie jest trochę podobne do iPhone'a Lightning Dock.

TheBlueMister twierdzi, że wczesny projekt Apple Magic Charger ograniczał się do trzymania iPhone'a w jednej pozycji i wydaje się, że te ograniczenia były jednym z głównych powodów, dla których Apple nie wypuścił tego produktu.

źródło: macromors